18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwunaste urodziny

~Angel • 2017-12-27, 11:44
68l milioner z Florydy Mark Elalouf zorganizował swojemu 12-to letniemu synowi małą atrakcję na urodziny.


Putikonto

2017-12-27, 14:11
tata też mi coś takiego zafundował. tylko że tańczyła mama

endrju132

2017-12-27, 14:37
wydaje mi się ,że taki prezencik spoko byłby za jakieś 3 lata jakby młodemu jajka obrosły i zaczął na dobre walić kapucyna :)

lopez_

2017-12-27, 14:50
Jakoś przy własnych ciotkach i babkach by mnie krępowała taka sytuacja...

Mors_Nigra

2017-12-27, 14:52
Prawo prawem, ale pedofilia odnosi się do dzieci przed 12 rokiem życia. Potem to się jakoś inaczej nazywa.

Lee225

2017-12-27, 15:07
Joystick466 napisał/a:

Widać eksperci się wypowiadają. Gdybym taki prezent dostał, nawet w wieku 12 lat, to i tak bym j***ł tą lalunie. Trzeba być późno dojrzewającym niedorozwojem, żeby nie kumać o co chodzi w takiej sytuacji.




Co ty k***a w wieku 12lat chciałbyś zrobić ze słomką w gaciach? Bo nie wiem czy dobrze przeczytałem. :wtf:

radek225

2017-12-27, 15:14
Stary, poj***ny dziad bez wyobraźni, normalnie tatuś roku. Zamówił dziecku to, co ON chciałby zobaczyć, nie dziecko. Pamiętam siebie jako 11-12 latka. Nawet najpiękniejsza kobieta była dla mnie piękna, ale NIE POCIĄGAŁA MNIE SEKSUALNIE. Erekcję mają nawet niemowlaki, ale nie jest ona związana z podnieceniem seksualnym. Jak powtarzał mój ojciec "wszystko w swoim czasie". Człowiek musi dojrzeć fizycznie i psychicznie do takich rzeczy. Wódka też jest dla ludzi, ale nie dla dzieci. Przez taki "prezent" facet może zniszczyć psychikę takiego dzieciaka, mając 20 parę lat chłopak może czuć strach, wstręt, obrzydzenie do kobiet. na pewno dużo bardziej dzieciak ucieszyłby się ze zdalnie sterowanego auta, samolotu, śmigłowca, drona, klocków Lego, gokarta, jak lecimy na bogato, to quada, motoru, a nie striptizerki. Zamknąłbym dziada w pierdlu, i wysłał 3 striptizerki do celi, ale z ku*asami. Ciekawe, czy tatuś by się wtedy ucieszył.

do...........ka

2017-12-27, 15:18
Joystick466 napisał/a:

Widać eksperci się wypowiadają. Gdybym taki prezent dostał, nawet w wieku 12 lat, to i tak bym j***ł tą lalunie. Trzeba być późno dojrzewającym niedorozwojem, żeby nie kumać o co chodzi w takiej sytuacji.


Teraz masz 15?

TB303

2017-12-27, 15:21
Joystick466 napisał/a:

Gdybym taki prezent dostał, nawet w wieku 12 lat, to i tak bym j***ł tą lalunie.


Ty w tym wieku nawet nie wiedziałeś co to cycek, a co dopiero seks :kawa:

JarosławTusk

2017-12-27, 15:23
Nie no panowie nie oszukujmy się... w wieku tego dzieciaka takie coś to przesada. Ojca ewidentnie pogrzało ale kto bogatemu zabroni. Jak chce mu zafundować szony to niech poczeka do 16 roku życia to syneczek chociaż sobie zamoczy w ,,ekskluzywnej" dziwce

Thesherk

2017-12-27, 16:02
Yhy, tak, już to widzę jak w wieku 12 lat r*chałbyś striptizerki starsze od twoich ciotek, na dodatek przy ojcu.

freaky

2017-12-27, 16:05
Thesherk napisał/a:

Yhy, tak, już to widzę jak w wieku 12 lat r*chałbyś striptizerki starsze od twoich ciotek, na dodatek przy ojcu.


Jeśli jest cyganem, to r*chałby nawet swoją matkę.

adriancium

2017-12-27, 16:23
Zatrzepie sie gówniarz na smierć po tej sesji

Gdzio90

2017-12-27, 16:27
tamtym małolatom z tyłu od 0:20 aż się oczy świecą nie dziwie się :)

Reichsmarschall

2017-12-27, 16:33
DiKarpio napisał/a:

Chcieli z dzieciaka zawczasu zrobić samca alfa, a może skończyć się traumą na cała życie :amused: Przecież każdy zdrowy 12 latek zapewne już fantazjuje o kobietach, ale tutaj dochodzi uczucie zażenowania, które u młodych skutecznie krępuje zdrowe odruchy.



W 1728 roku August II Mocny sprezentował 16 letniemu Fryderykowi wychowywanemu w surowych kalwinistycznych zasadach(tak Fryderykowi II Wielkiemu) pokaz żywych obrazów utworzonych z nagich kobiet co wywarło na nim takie silne wrażenie, że stracił zainteresowanie kobietami na całe życie. Może nie robiły mu lapdance ani twerkingu przed książęcą twarzą ale rzeczywiście należy uważać z takimi "pokazami" przed niedojrzałymi umysłami :idzwch*j:

beeba

2017-12-27, 17:26
Po całej akcji tata w towarzystwie pań zbolcował dzieciaka, a jak ten pochwalił się mamie, to pokazał video jak było i młody fantazjował, panie oficerze :D