18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwójka złodziejaszków.

DoubleTapMaster • 2017-02-03, 12:31
Jak sami pewnie zauważycie na filmiku możemy podziwiać pięknie zaprezentowane manewry przez dwójkę złodziejaszków, bandziorów, rzezimieszków którzy przez niedopatrzenie uderzyli w samochód. Po owym uderzeniu pierwszy osobnik postanowił wstać, gdy zauważył swojego najdroższego przyjaciela ze złamaną nogą uświadomił sobie że ten bardzo dobrze się bawi, a więc zrobił to co powinien każdy przyjaciel zrobić, uciec. Drugi także miał zamiar pójść z przyjacielem, wstał i niestety uderzył znów w ziemie ze zmęczenia wykonywaną pracą. Praca złodziejaszka, rzezimieszka, bandziora jest trudna i męcząca! Pamiętajcie!
:kjujik:


Kosmodysk

2017-02-03, 13:37
Ale but nie spadł...


oleyu

2017-02-03, 13:44
Noga się zrośnie, dobrze że głowy nie urwało ;)

kantdupy

2017-02-03, 14:24
oleyu napisał/a:

Noga się zrośnie, dobrze że głowy nie urwało ;)


rzekłbym że wręcz przeciwnie

Deprechamurowana

2017-02-03, 16:40
Błagam Cię k***a. Nie próbuj podrabiać tego idioty jakim jest fantastico. Rozumiem, że fejm i w ogóle, ale nie znaczy, że musisz schodzić na ten sam niski poziom. Sam czasami coś wrzucam a opisy nie są powalające, ale jednak wole być w cieniu, niż wybić się na tak popie**olonych opisach. Tobie też radze ale zrobisz jak uważasz. Po prostu to przemyśl czy chcesz być dałnem z rzeszą fanów którzy są jeszcze większymi dałnami.

DoubleTapMaster

2017-02-03, 17:36
Deprechamurowana, Huh, jako jedyny nie wyskoczyłeś do mnie z ryjem i mi to miło wytłumaczyłeś, dziękuję! Ale spokojnie ludzie jeszcze pospinają to i przestanę z tymi opisami, może niektórzy mają rację! :)

woojaak

2017-02-04, 22:59
Powinęła mu się noga. ;-)

dancio1978

2017-02-04, 23:53
człowieku weź pisz normalnie. Fantastico jest jeden. I wystarczy nam jeden.

banzai

2017-02-05, 04:06
zabil sie o buta.. ja pie**ole

SpirytusSalicylowy

2017-02-05, 07:47
Chciałem napisać, żeby debilowi bana dać, ale przez przypadek zajrzałem w jego warny :D To będzie cudowna niedziela :D

rumpelstiltskinxxx

2017-02-05, 13:06
a ja Wam powiem tak, kto jest za petycją żeby można było ignorować tematy konkretnych użytkowników? mnie wk***ia fantasriko i jemu podobni gimnazjaliści, chcąc nie chcąc, czasem wcisnę temat któregoś z takich idiotów, a tam? film 5-10 minut i nic, na koniec akcja, opis ch*j wie po co bo nie ma napisane od do i tyle.