18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dwóch spadochroniarzy zderza się w połowie nieba

fantastico • 2018-05-23, 11:16
Skoczenie na spadochronach przez grupę ludzi nie udaje się dwóm z nich gdyż spleceni spadochronami jak w miłosnym uścisku kurtyzana z klientem spadają ku ziemi, która czeka na nich z otwartymi ramionami. Przez śmierć od uderzenia nie przeżywają gdyż zginęli od upadku.


woytasw

2018-05-23, 11:58
Po jakiego wuja wyskakiwać z dobrego samolotu?

siwybis

2018-05-23, 19:53
Kumpel skakał i jak go kiedyś wypytałem to powiedział że zawsze można wypiąć główną czaszę i ratować się zapasem. W razie czego to jeszcze każdy skacze z solidnym nożem na wszelki wypadek. Dziwne trochę bo mieli wysokość i sporo czasu.

czerczil

2018-05-23, 20:36
up
ciekawe jak by to zrobil twoj kumpel jak by stracil przytomnosc!?

kanilox

2018-05-23, 20:52
Z tego co wiem to te awaryjne spadochrony się otwierają samoczynnie jak nie jest zwykły otwarty, ale nie jestem pewny

Kulen

2018-05-23, 21:49
Bardzo fajnie wygląda ta okolica. Jakieś małe miasteczko, trochę lasu i pas startowy nawet mają.

MadDave

2018-05-23, 22:07
k***a przej***ne... gdy chcesz się dowiedzieć jaki jest finał ten sytuacji i musisz przebrnąć przez opis fantastico.

Heichahi

2018-05-23, 22:09
Autor - Mistrz składni.

hfbnmiuytp

2018-05-23, 22:26
zapasowy otwiera się automatycznie po przekroczeniu poziomu chyba 300m, w takich sytuacjach jak na filmiku są specjalne procedury awaryjne które każdy skoczek po kursie AFF powinien znać, no ale nie znamy tu dokładnych szczegółów czy ktoś tam zemdlał itd.

grudzin7

2018-05-23, 22:31
siwybis napisał/a:

Kumpel skakał i jak go kiedyś wypytałem to powiedział że zawsze można wypiąć główną czaszę i ratować się zapasem. W razie czego to jeszcze każdy skacze z solidnym nożem na wszelki wypadek. Dziwne trochę bo mieli wysokość i sporo czasu.



Wiesz, jak skaczesz i chcesz otworzyć spadochron to się nie wahasz. Jak się nie otworzy to ch*j, bo przecież masz jeszcze zapasowy. Ale jak wypniesz główny i masz otworzyć zapasowy to od razu jest sraka w gaciach. Bo co jak się nie otworzy? :krejzi:

A co do samego filmiku - nie widać za bardzo kiedy się zderzyli. Jeśli znacznie wcześniej to obydwaj mogli stracić przytomność. Dzięki zabezpieczeniom spadochron główny otwiera się sam na określonej wysokości, ale niekontrolowane lądowanie będzie zawsze bardzo twardym lądowaniem (najczęściej łamiącym nogi lub kręgosłupy).

Zlewek

2018-05-23, 22:59
Spadochronowe p*zdy :amused:

wiertacz_dolowy

2018-05-24, 02:12
Spadochron zapasowy otwiera się prawidłowo w 99,9%, gdyż jest specjalnie tak składany, że nie ma opcji żeby się nie otworzyc. Tu chyba goście stracili przytomność no i jebli.

sirmlcs

2018-05-24, 20:33
Ruskie to nie szkoda :)