18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch się bije

~Beny • 2019-08-13, 21:54
A trzeci wiadomo :amused:


BrunerOvned

2019-08-13, 22:34
Wydymał jednocześnie dwóch rogaczy i laskę :shock: Masz to w Polsce? :mrgreen:

C0C0JUMBO

2019-08-13, 23:04
Jak tak na nich patrzę, to w końcu kolor skóry zobowiązuje :roll:

Hrabia Drapula

2019-08-13, 23:24
ulubione "zwierzęta" Japończyków , bardzie popularne jak u nas rybki akwariowe

de_Sade

2019-08-13, 23:45
Coś mi się nie zgadza... Dlaczego r*chacz nie ma tych wielkich żuwaczek...

Rejti

2019-08-14, 00:05
de_sade napisał/a:

Coś mi się nie zgadza... Dlaczego r*chacz nie ma tych wielkich żuwaczek...



to nie żuwaczki, tylko wyrostki na przedpleczu i głowie. Gdyby to były w miarę wyrośnięte i umięśnione żuwaczki, to byłoby to dość zabawne, walka pewnie skończyłaby się zmiażdżeniem jednego chrząszcza przez drugiego. A tok mamy dość niezdarne zapasy :roll:

Dzisiaj

2019-08-14, 00:45
Seba i Mati walcza o Karyne. Tymczasem Pedro z erazmusa robi swoje i ulatnia sie kiedy trzeba. Karyna rzada alymentow od Seby i Matiego, odwiedzajac od czasu do czasu bogatego Mariana, ktory tlumaczy zonie i dzieciom, ze to delegacje. Marian rownoczesnie obiecuje Karynie, ze jak tylko sie rozwiedzie to sie z Karyna hajtnie. Wszyscy wiedza, ze tak sie nie stanie... Wszyscy z wyjatkiem Karyny. Po tym jak dziecko Karyny okazuje sie bardzo opalone, Seba i Mati ustalaj, ze nikt nie bedzie placil alimentow... Marian zmienil nr komorki a prawdziwego adresu Karynie nigdy nie podal. Dlatego Karyna musiala znalezc naiwnego Kamila, ktory pokochal ja oraz nie swoje dziecko. Teraz wszyscy na osiedlu r*chaja Karyne za paczke fajek. Wszyscy z wyjatkiem Kamila - on nie pali. On czeka na odpowiedni moment by poprosic ja o reke i ja rozdziewiczyc. Kamil nie jest zbyt bystry...

Dzisiaj

2019-08-14, 07:31
ps. do kogos kto sie przyczepi poprzedniego posta - mialem napisac karyna "rzonda" alymentow ale bylo pozno a ja zmeczony... :)

Popmajster

2019-08-14, 09:58
Gdzie dwóch się bije tam trzeci korzysta.

SZ...........GU

2019-08-14, 10:34
a to menda j***n.... a nie, czekaj, chrząszcz

darex99

2019-08-14, 10:44
Dzisiaj napisał/a:

Seba i Mati walcza o Karyne. Tymczasem Pedro z erazmusa robi swoje i ulatnia sie kiedy trzeba. Karyna rzada alymentow od Seby i Matiego, odwiedzajac od czasu do czasu bogatego Mariana, ktory tlumaczy zonie i dzieciom, ze to delegacje. Marian rownoczesnie obiecuje Karynie, ze jak tylko sie rozwiedzie to sie z Karyna hajtnie. Wszyscy wiedza, ze tak sie nie stanie... Wszyscy z wyjatkiem Karyny. Po tym jak dziecko Karyny okazuje sie bardzo opalone, Seba i Mati ustalaj, ze nikt nie bedzie placil alimentow... Marian zmienil nr komorki a prawdziwego adresu Karynie nigdy nie podal. Dlatego Karyna musiala znalezc naiwnego Kamila, ktory pokochal ja oraz nie swoje dziecko. Teraz wszyscy na osiedlu r*chaja Karyne za paczke fajek. Wszyscy z wyjatkiem Kamila - on nie pali. On czeka na odpowiedni moment by poprosic ja o reke i ja rozdziewiczyc. Kamil nie jest zbyt bystry...



Smutna sprawa Kamil, może zacznij palić... ;)

SirMajkel

2019-08-14, 11:31
Dzisiaj napisał/a:

Seba i Mati walcza o Karyne. Tymczasem Pedro z erazmusa robi swoje i ulatnia sie kiedy trzeba. Karyna rzada alymentow od Seby i Matiego, odwiedzajac od czasu do czasu bogatego Mariana, ktory tlumaczy zonie i dzieciom, ze to delegacje. Marian rownoczesnie obiecuje Karynie, ze jak tylko sie rozwiedzie to sie z Karyna hajtnie. Wszyscy wiedza, ze tak sie nie stanie... Wszyscy z wyjatkiem Karyny. Po tym jak dziecko Karyny okazuje sie bardzo opalone, Seba i Mati ustalaj, ze nikt nie bedzie placil alimentow... Marian zmienil nr komorki a prawdziwego adresu Karynie nigdy nie podal. Dlatego Karyna musiala znalezc naiwnego Kamila, ktory pokochal ja oraz nie swoje dziecko. Teraz wszyscy na osiedlu r*chaja Karyne za paczke fajek. Wszyscy z wyjatkiem Kamila - on nie pali. On czeka na odpowiedni moment by poprosic ja o reke i ja rozdziewiczyc. Kamil nie jest zbyt bystry...



miałem się rozpisywać właśnie, ale wyczerpałeś temat

:-D

Dzisiaj

2019-08-14, 17:24
darex99 napisał/a:

Smutna sprawa Kamil, może zacznij palić...



zapomnialem dopisac, ze darek podaje mietowki ;)

engoldub

2019-08-14, 18:38
k***a jestem kamil i nie pale :/