18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch Sadoli się wyjaśnia.

sereja3 • 2019-07-23, 20:22
A tak naprawdę chyba najśmieszniejsza walka jaką widziałem.
Przeciwnicy dla Szpilki :mrgreen:


Ja...........ro

2019-07-24, 04:14
Gdy zobaczyłem między 1:20-1:23 jak "Białe spodenki" unika ciosów to jakoś przestało mi być z chłopaków do śmiechu.
Poziom beginner i tyle, kilka(naście?dziesiąt?) takich walk o ile się nie poddadzą zarówno fizycznie jak i psychicznie (również przez szyderców-przegrywów) i kto wie, może wygrają na jakiejś prestiżowej gali?
Jak pisali powyżej - łatwo się śmiać z początkujących gdy samemu tym bardziej sie gówno umie. Myślę, że taki Emalieneneko może i by się uśmiechnął ale na pewno nie szydził, tylko wsparłby ich dobrym słowem, radą i zachętą.

leonx2

2019-07-24, 09:25
ale dla Szpilki są za dobrzy. To dla chłopa by sie źle skończyło

URAGE

2019-07-24, 12:25
pie**olenie w komentarzach na standardzie. Kto się śmieje niech pójdzie na trening bokserski chociaż raz. Po dziesięciu minutach ćwiczeń uników i bloków człowiek traci siłe do trzymania gardy, a tutaj jest prawdziwa walka i to w piasku, na którym wystarczy minuta by wypruć się z energii.

Chłopaki wypadli lepiej niż 80% typów z nagrań na sadolu, w 2:20 najlepszy moment. Raz się z ciebie śmieją, by potem ci zaklaskać.

j***ć nieuzasadnionych hejterow. Nowicjusze daja z siebie wiecej niz niektorzy zawodowcy, to sie szanuje.

Gehu666

2019-07-24, 16:31
5.34 - rewelacja :0

sereja3

2019-07-24, 20:01
Ci co pie**olą, że zza fotela ładnie gadać to powiem wam, że trenuje i pewnie też byłbym leszczem, ale k***a co to jest? Sadol czy jakiś kwejk? Krytycy od siedmiu ch*jów.... ja pie**ole. Niedługo zaczną Wam wrzucać tutaj timelapse z kwitniecia mleczu

qwerq221

2019-07-25, 19:28
to słynny styl walki "naj***nego ruska" tyle że na trzeźwo