18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch policjantów

~Velture • 2018-01-25, 08:11
Rutynowy patrol policyjny gdzieś w alei sław w Hollywood.

:-P


pazuzu

2018-01-25, 09:07
Nosz k***a jakie pedały...

~Velture

2018-01-25, 09:23
pazuzu napisał/a:

Nosz k***a jakie pedały...


Zapominasz, że to się dzieje w USA.
Jakby się zatrzymali i patrzyli na nią, nawet na chodniku, to zaraz by się znalazła jakaś zj***na feminazistka co by ich podpie**oliła za molestowanie seksualne.

Tam jest już tak poj***ne prawo, że samo patrzenie na babkę można uznać za molestowanie seksualne.

Wszystko robione przez te brzydkie ropuchy z toną tłuszczu, kolorowymi i krótko ściętymi włosami, których żaden facet nie chciał i wmawiają, że wszyscy faceci to gwałciciele a każde ich działanie sprowadza się do molestowania seksualnego i/lub gwałtu.
Przeciez one pie**oliły swojego czasu, że mężczyzna nie musi nawet dotknąć kobiety aby miał miejsce gwałt i wystarczy, że kobieta poczuje się przez niego zgwałcona aby doszło do gwałtu albo jeśli nawet kobieta wyrazi zgodę i z własnej woli się z kims prześpi to też jest gwałt bo każdy kontakt seksualny mężczyzny z kobietą to gwałt bo one tak twierdzą i ch*j. ZAJEBISTA LOGIKA! :ok:

Ja jak widzę ładną dziewczynę albo zgrabną dupę, fajne cycki, śliczna buzię, długie nogi lub niezłą talię to się spojrzę.
Po prostu tak normalny facet jest zaprogramowany przez naturę, że widząc atrakcyjną kobietę się patrzy.
Jakby było inaczej to na świecie by nie było ludzi od dawien dawna a pie**olenie feminazistek, że wygląd się W OGÓLE nie liczy to pie**olenie o chopinie.



Piotru70

2018-01-25, 14:58
Jestem w gościach i teraz muszę iść do kibla bo ręka doznała dziwnych konwulsji.

korowiow777

2018-01-25, 14:58
ale o co chodzi? Mieli ją spałować czy zastrzelić?.. Tępy jestem i nie zrozumiałem przesłania filmu.

CbK

2018-01-25, 15:05
korowiow777 napisał/a:

ale o co chodzi? Mieli ją spałować czy zastrzelić?.. Tępy jestem i nie zrozumiałem przesłania filmu.


Dyskretnie wskazała im stopami czarnoskórego sprawcę

Hi...........po

2018-01-25, 15:39
Ja tam żadnej policji nie widziałem..Śmierdzi fejkiem.

Gdzio90

2018-01-25, 16:01
Velture napisał/a:


Zapominasz, że to się dzieje w USA.
Jakby się zatrzymali i patrzyli na nią, nawet na chodniku, to zaraz by się znalazła jakaś zj***na feminazistka co by ich podpie**oliła za molestowanie seksualne.

Tam jest już tak poj***ne prawo, że samo patrzenie na babkę można uznać za molestowanie seksualne.

Wszystko robione przez te brzydkie ropuchy z toną tłuszczu, kolorowymi i krótko ściętymi włosami, których żaden facet nie chciał i wmawiają, że wszyscy faceci to gwałciciele a każde ich działanie sprowadza się do molestowania seksualnego i/lub gwałtu.
Przeciez one pie**oliły swojego czasu, że mężczyzna nie musi nawet dotknąć kobiety aby miał miejsce gwałt i wystarczy, że kobieta poczuje się przez niego zgwałcona aby doszło do gwałtu albo jeśli nawet kobieta wyrazi zgodę i z własnej woli się z kims prześpi to też jest gwałt bo każdy kontakt seksualny mężczyzny z kobietą to gwałt bo one tak twierdzą i ch*j. ZAJEBISTA LOGIKA! :ok:

Ja jak widzę ładną dziewczynę albo zgrabną dupę, fajne cycki, śliczna buzię, długie nogi lub niezłą talię to się spojrzę.
Po prostu tak normalny facet jest zaprogramowany przez naturę, że widząc atrakcyjną kobietę się patrzy.
Jakby było inaczej to na świecie by nie było ludzi od dawien dawna a pie**olenie feminazistek, że wygląd się W OGÓLE nie liczy to pie**olenie o chopinie.

pie**olenie o szopenie kto by nie spojrzał... poszli sie bolcować :shock:

Ba...........yk

2018-01-25, 16:11
Od samego patrzenia kręgosłup pękł mi w pięciu miejscach.


eustachu18 napisał/a:

pomykają



Lub

eustachu18 napisał/a:

pomykają]


jacek44

2018-01-25, 16:34
tyle możliwości, możesz ładować ją od tyłu na stojąco, a bez zmiany pozycji weźmie Ci do ust ;p

Azus

2018-01-25, 17:27
ciekawe czy się r*cha

tommitmx

2018-01-25, 19:32
UP, częściej niż Ty !

elfis

2018-01-25, 20:02
Azus
nie sądzę, ponieważ tego typu ludzie mają swoistego pie**olca, który zaspokaja ich wszelkie potrzeby
także seksualne
cytat

SPORT I WYDZIELANIE ENDORFIN
Endorfiny są molekułami wyzwalanymi przez mózg, w szczególności przez podwzgórze i przysadkę mózgową. Sport jest bezsprzecznie czynnością, która pozwala uwolnić najwięcej endorfin, a stan ten trwa nawet kilka godzin po zakończonym wysiłku.