18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch najbardziej znanych ateistów

Imie_jego_44 • 2014-01-30, 11:16


Do tego suche dane które przecież powinny przemówić do "racjonalnych i oświeconych" ateistów:

1. Józef Stalin(ZSRR) - ateista-komunista - ponad 25 milionów ofiar ateistycznych zbrodni (w tym 7-8 000 000 z głodu) nie wliczając innych narodowości, wiele milionów zesłańców oraz więźniów politycznych. Zbrodnie dokonywano w latach 1924-1953(do momentu śmierci Stalina)

2. Pol Pot- ateista-maoista - 1,7-2,5 000 000 ofiar egzekucji, eksterminacji etnicznej i głodu (1/4 ludności Kambodży). Mordy dokonano w latach 1963-1979.

3. Fidel Castro(Kuba) – ateista-komunista - do tej pory ponad 100 000 ofiar i co roku dzięsiątki tysięcy uciekinierów.

4. Kim Ir Sen i Kim Dzong Il(Korea Północna)- ateiści-komuniści - w trakcie ich rządów w kraju zmarło z głodu lub w wyniku represji ponad 2-3 miliony osób. W kraju nadal panuje terror.

5. Ho Chi Minh(Wietnam)- ateista-marksista - w latach 1954-1969 zginęło pod rządami ateistów-komunistów ponad 1 000 000 osób, a co najmniej kolejny 1 000 000 zostało więźniami „bambusowego gułagu”.

6. Adolf Hitler- ateista – ludobójstwo 5-7 000 000 Żydów, 3 000 000 jeńców radzieckich, setki tysięcy(miliony) Polaków i przedstawicieli innych narodowości.

7. Mao Zedong(CHRL)- ateista-komunista - w latach 1949-1976 zginęło, zmarło z głodu oraz w wyniku ”wielkiego skoku” (1958-1961), a następnie ”rewolucji kulturalnej” (1966-1976), nawet do 100 000 000 ludzi (sam „wielki skok” ponad 43 miliony). Obecnie ateiści-komuniści chińscy ludobójczo wybijają rdzenną ludność Tybetu.

8. Mengystu Hajle Marjam(Etiopia)- ateista-komunista - w latach 1975-1978 w wyniku terroru ateistów-komunistów zginęło lub zmarło z głodu 1 500 000 ludzi. Obalony w roku 1991.

9. Włodzimierz Lenin(ZSRR) – ateista-komunista - w latach 1917-1924 (do momentu śmierci Lenina) w wyniku bolszewickiego terroru i egzekucji zginęło 15 000 000 osób (w tym 8-9 milionów z głodu).

De...........37

2014-02-06, 16:57
Yyy nie wiem jak z Hitlerem było ale Stalin niewiele miał wspólnego z ateizmem. Był antyklerykałem natomiast przez sporą część zycia miał duzo z kościołem wspólnego ;]. Ale, żeby to wiedzieć, trzeba poczytać coś, co ludzie nazywają "książkami" np biografię Stalina.

Ork.Fajny

2014-02-06, 18:27
Dexterkrak, kolejny k***a geniusz... Wskaż mi proszę która święta księga którego kościoła pozwala na głodzenie na śmierć całego kraju, jak to miało miejsce na Ukrainie?

De...........37

2014-02-06, 18:56
O czym Ty do mnie pie**olisz? Ja piszę, że Stalin miał całkiem blisko do kościoła a już na pewno nie był ateista a Ty mi sie wpie**alasz z jakimś zdaniem z dupy wyjętym bo na pewno nie z mojej wypowiedzi?


Ale sponio, skoro już prosisz tępa p*zdo to służę uprzejmie: Pwt, 32, 19-25. Żryj, chcesz więcej cytatów z tej samej książki?

EDIT: jak chcesz to daję dalej:
Jr 23, 8-10

to już dwa :D

Polandball

2014-02-06, 19:30
@up

Czytać nie umiesz? Gdzie tam pisze o głodzeniu drugiego człowieka?

Zacytuj może te fragmenty, w których Bóg każe człowiekowi głodzić drugiego człowieka.

Ork.Fajny

2014-02-07, 09:07
Dexterkrak, NOWY TESTAMENT. Przypominam że wszelakie odmiany chrześcijaństwa uznają wyższość Nauk Jezusa nad naukami ST i nawet przestrzeganie 10 przykazań nie uratuje im dupy przed piekłem.

De...........37

2014-02-07, 11:35
Pisze? Znaczy, pytasz mnie gdzie tam jest napisane o głodzeniu człowieka? Przecie wkleiłem Ci koordynaty do wyszukiwania. Nie umiesz?To masz:

19 Zobaczył to Pan i wzgardził, oburzony na własnych synów i córki. 20 i rzekł: Odwrócę od nich oblicze, zobaczę ich koniec, gdyż są narodem niestałym, dziećmi, w których nie ma wierności. 21 Mnie do zazdrości pobudzili nie-bogiem, rozjątrzyli Mnie swymi czczymi bożkami; i Ja ich do zazdrości pobudzę nie-ludem, rozjątrzę ich głupim narodem. 22 Zapłonął żar mego gniewu, co sięga do głębin Szeolu, pożera ziemię z plonami, podwaliny gór zapala. 23 Zgromadzę na nich nieszczęścia, wypuszczę na nich swe strzały, 24 zmorzy ich głód, gorączka ich strawi i złośliwa zaraza. Wbiję w nich kły dzikich zwierząt z jadem tych, co pełzają w prochu.



Nie odwracajcie już kotka ogonkiem. Biblia spływa krwią, głód był bardzo lubianym środkiem tępienia nielubianych grup etnicznych/narodowych w tamtych czasach. Temu nie pasuje, ze cośtam, drugiemu, że nie, bo stary testament... No k***a, chciałeś to Ci wkleiłem. Cytatów mogę Ci z tej książki naj***ć jeszcze 15 o głodzeniu, topieniu, paleniu itp całych narodów. Więc zamknij mordę bo nie masz racji.

Ork.Fajny

2014-02-07, 13:35
Dexterkrak, przepraszam, ale Pwt to zbiór zasad i kar ustalonych dośc z góry. Twój cytat nie zawiera POWODU dla którego ten głód został lub może zostać zesłany. Wymień ten powód i skonfrontuj go z tym co zrobili Ukraińcy że ta kara im się należała. Oraz skonfrontuj to z nauką Chrystusa i miłości do bliźniego swego.
A co do innych cytatów, to bierz pod uwagę że Bilbia to nie Kodeks Karny, tylko także zbiór rzekomych wydarzeń historycznych. To że Bog coś tam nakazał albo sam zrobił nie jest istotne, bo to co człowiekowi przykazał znajduje się w odpowiednich księgach, bardzo jasno zaznaczone.

~tip.top

2014-02-07, 14:13
W imię Boga zginęło tyle samo ludzi co przez wyżej wymienionych ateistów, tak więc równowaga jest zachowana.

Ork.Fajny

2014-02-07, 14:39
tip.top napisał/a:

W imię Boga zginęło tyle samo ludzi co przez wyżej wymienionych ateistów, tak więc równowaga jest zachowana.


Wymień mi te mordy oraz powody mające oparcie np. w Bilbii.

~tip.top

2014-02-07, 14:53
Wyprawy krzyżowe.

Ork.Fajny

2014-02-07, 15:12
A powody z nauk Jezusa?

~tip.top

2014-02-07, 15:59
Ewangelia wg św. tip.topa
"I powiedział Jezus... pójdziesz i wyrżniesz w pień pół bliskiego wschodu... bo tak" :hitler:

mrlewy

2014-02-07, 16:18
Wyprawy krzyżowe były efektem ówczesnej polityki kościoła i, nie oszukujmy się, głupoty i zachłanności osób za Niego odpowiedzialnych. Ciężko byłoby się doszukać w nich jakiegokolwiek opierania się na naukach biblijnych.


Edit: Nie wiem jak Stalin, ale Hitler określał się jako Katolika. A to, że raczej był ch*jowym Katolikiem to inna sprawa :krejzi:

Ork.Fajny

2014-02-07, 17:37
tip.top napisał/a:

Ewangelia wg św. tip.topa
"I powiedział Jezus... pójdziesz i wyrżniesz w pień pół bliskiego wschodu... bo tak" :hitler:


I to świetnie obrazuje wasza wiedzę na temat historii Kościoła Rzymskokatolickiego... Lewica w postaci reformatorów kościoła, potem humanistów, następnie rewolucjonistów a teraz wszelakich odłamów marksizmu naj***ła wam do głowy takich bzdur a potem opowiadacie je, nie-święcie przekonani że to co mówicie jest prawdą.

PS. Za Krucjaty odpowiedzialni byli Królowie. To oni mieli armie i pieniądze aby je zwołać. Papieże nigdy nie mieli siły politycznej w postaci militarnego i finansowego zaplecza by komukolwiek cokolwiek dyktować.