18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwóch na jednego

phrontch • 2021-02-25, 07:51
Na dodatek dwóch uzbrojonych




Halman

2021-02-25, 08:30
dlaczego jest tak mało zgonów na koronawirusa?

bo śmierć cały czas w brazylii siedzi...

koras24

2021-02-25, 10:22
Nie mówie że ja bym tak zrobił, ale miał kilka szans żeby spróbować temu pierwszemu wyrwać broń.

Zagrozg

2021-02-25, 12:04
Było sobie życie.. Było..

JaTylkonaChwile

2021-02-25, 12:09
Halman napisał/a:

dlaczego jest tak mało zgonów na koronawirusa?
bo śmierć cały czas w brazylii siedzi...



jesli ziomek w niebieskim kubraczku mial wczesniej test na koronawirusa to jego smierc jest kfalifikowana jako... TAK k***a fiara covid19. Nie wierzycie? Sprawdzic mozna na praktycznie kazdej rzadowej stronie.

kanalistakp

2021-02-25, 13:00
filmik o tym jak dwóch typów odpie**ala ziomka z pistoletu a zjeby w jakiś sposób połączyli to z koronawirusem. Co do k***y?

Cz...........as

2021-02-25, 13:27
JaTylkonaChwile napisał/a:

jesli ziomek w niebieskim kubraczku mial wczesniej test na koronawirusa to jego smierc jest kfalifikowana jako... TAK k***a fiara covid19. Nie wierzycie? Sprawdzic mozna na praktycznie kazdej rzadowej stronie.



Weź...




Gwardek

2021-02-25, 19:36
Nie jestem pewny, ale chłop mógł tego nie przeżyć...

JaTylkonaChwile

2021-02-25, 20:31
AyCaramba napisał/a:

Weź...



moze chodzi o literówke - tak pie**olnąłem sie z rozpędu, czytajac komentarze takich ludzi jak ty - poprostu głupieje... zdarza sie :/

natomiast jeśli chodzi o ból dupy - rozumiem, ze tabletki zabrałeś z mamusinej apteczki? :)

Meler

2021-02-25, 22:17
A dlaczego to jest na głównej a nie na Hardzie??? Mam 5 letnią córkę która ogląda sadola i potem trafia na takie filmy

A dlaczego to jest na głównej a nie na Hardzie??? Mam 5 letnią córkę która ogląda sadola i potem trafia na takie filmy

Vinyl

2021-02-26, 20:27
Potwierdzam za mocne to jest na główną
Internet ów się odechciało
Niech ten kto administruje tym serwisem weźmie że do głupiej bani że odwrotnie do dzisiejszego lewactwa które wszędzie nasra wszędzie zostawi jakieś sp***olone "wyzwolenie" spod czegoś i "przełamywanie granic" to że najciężej jest tych granic właśnie strzec, będąc dobrym ojcem
Tutaj granice te zostały przekroczone i zaraz po oglądnięciu filmiku camel toe
przez jakiegoś zjeba admina
który nie potrafi wykonać swojej roboty dobrze zobaczyć na własne oczy musiałem dno den tego świata BRAWO

koras24

2021-02-27, 06:15
Dlaczego wstawiasz coś takiego a nie filmy z tiktoka? Co sie robi z tego sadola? Co następne zaczniecie wstawiać filmy z wypadków? MA-SA-KRA.

atomboy

2021-02-27, 22:37
warny rozdają za byle co bo nienawiść bo rasa, co z tym sadolem niezły szit się porobił, jak nie tiktok na głównej to jakiś mix nie wiadomo czego sadol właśnie się skończył