topic

Dwóch na jednego

Tafariel • 2019-06-11, 20:40
Przechodzień i jego dzielny towarzysz napadają na kota na jego własnym terenie :shock:

sensualna

2019-06-12, 00:05
Dzisiaj napisał/a:

Szkoda, ze tego sk***ysyna siersciucha nie zaj***li. Koty sa tak poj***ne, ze nawet nie chce mi sie rozpisywac. Przyjdzie paniusia do domku, kotka wypusci, kotek pojdzie sie wysrac komus do ogrodka, rozjebie komus cos w ogrodzie i elegancko wroci do domku, zeby pancia pogladkala...
Po psach teoretycznie trzeba sprzatac, prowadzic na smyczy, tresowac. Jak agresywny pies to do odstrzalu itd.
Kot sk***iel moze wszystko i jeszcze ktos ma czelnosc go bronic. U mnie w miasteczku niedawno jakis poj***ny siersciuch zaatakowal kobiete. Tak jej nogi rozdrapal, ze ja pie**ole... tego nawetwyznawcy megawesza9 slowami opisac by nie zdolali. I co ? Oczywiscie zaraz tlumaczenie, ze biedny kot, zestresowany i trzeba mu pomoc...

kot bez powodu aż taką agresją nie pała więc pewnie odj***ła coś w stylu gościa z filmiku ;) co z resztą widać bo nawet tutaj kot nie zaczął tylko pies ;)

ZaSwojePiję

2019-06-12, 00:05
Nie wiedzialem, ze nawet na sadolu siedzi tylu zoofili koto wielbicieli.
Przeciez koty to dzikie zwierzeta, jak jakies wilki, czy inne łosie. Trzymanie tego w domu mija sie z celem, no chyba ze na wsi na obejsciu, zeby myszy wylapywal.

kryzyspl

2019-06-12, 00:24
Shanttyy napisał/a:

Ale ch*jnia... myślałem, że wyjdzie właściciel kota i się zaczną napie**alać...

najlepiej ten murzyn z filmiku wyżej ;)

syulung

2019-06-12, 01:40
bisfhcrew napisał/a:

Przecież to kot zaczepiał

ślepy czy so?

sensualna napisał/a:

kot bez powodu aż taką agresją nie pała więc pewnie odj***ła coś w stylu gościa z filmiku co z resztą widać bo nawet tutaj kot nie zaczął tylko pies

A pieprzysz bo Cię mało dobrze pieprzo! Koty to są posrańce i sam czymom takiego. Ale jak podskoczy to strzał w łeb i jest spokojny. Ch. w oko kotosługom. Jak do właśiciela/pana skacze to na przemiał amen. Ta sama zasada do innych zwierzy domowych. Jeśli się nie zgadzasz to śmieć albo inny lewak jesteś.

Lawerko

2019-06-12, 08:33
Co za niedoj***nie umysłowe w tych komentarzach...

Tfu, pluję na was, oby was pies w dupę wyr*chał, ten wasz najlepszy przyjaciel.

paul78

2019-06-12, 11:14
Dzisiaj napisał/a:

Szkoda, ze tego sk***ysyna siersciucha nie zaj***li. Koty sa tak poj***ne, ze nawet nie chce mi sie rozpisywac. Przyjdzie paniusia do domku, kotka wypusci, kotek pojdzie sie wysrac komus do ogrodka, rozjebie komus cos w ogrodzie i elegancko wroci do domku, zeby pancia pogladkala...
Po psach teoretycznie trzeba sprzatac, prowadzic na smyczy, tresowac. Jak agresywny pies to do odstrzalu itd.
Kot sk***iel moze wszystko i jeszcze ktos ma czelnosc go bronic. U mnie w miasteczku niedawno jakis poj***ny siersciuch zaatakowal kobiete. Tak jej nogi rozdrapal, ze ja pie**ole... tego nawetwyznawcy megawesza9 slowami opisac by nie zdolali. I co ? Oczywiscie zaraz tlumaczenie, ze biedny kot, zestresowany i trzeba mu pomoc...

Szkoda, że ciebie ktoś nie zaj***ł.

polakwrocek

2019-06-12, 11:26
Pamiętajcie że kot jakby urósł kilkukrotnie to by was zeżarł.
Pies ? Dalej chciałby pieszczot. I moglibyście byś prawdziwym Warg Rider.

MęczennikNieBoży

2019-06-12, 12:28
k***y koty napie**alać k***a do momentu aż przestają się ruszać stfu

Gimelord

2019-06-12, 16:54
Czy on tam woła krzysiek?

FransFr

2019-06-12, 19:14
Najlepszymi zwierzętami dla człowieka to tylko ptaki, inteligentne, nie śmierdzą, pióra przyjemne w dotyku, i co najważniejsze, o wiele łatwiejsze w utrzymaniu (pod warunkiem że coś mu się ze zdrowiem nie pogorszy, bo weterynarze w przypadku ptaków rozkładają ręce).

hardowski

2019-06-12, 19:27
Wojna kociarze vs normalni ludzie. 8-)

Dehumanizacjusz

2019-06-12, 19:35
@up ty poj***ny jesteś? lubisz ptaszki? chcesz ku*asa do mordy? xD
miałem do czynienia z ptactwem dość długo (gospodarstwo domowe) i te k***y to zasyfione, zawszone podłe sk***ysyny które potrafią zaj***ć swoje młode dla trochę lepszego jedzenia, prymitywne zasrane gówno.

~Beny

2019-06-12, 19:47
djted napisał/a:

Na tego powinien sk***iel trafić. Oglądajcie do konca

Albo na tego :mrgreen:

Musashi_Miyamoto

2019-06-12, 20:45
Pies p*zda i oczywiście właściciele psów to p*zdy. 100 punktów dla kotka. Trzy razy wykazał się szybkością i uniknął kopnięć tej p*zdy a p*zda złamała palec :D Miód dla moich oczu... Oczywiście gdybym widział to jeszcze bym mu kichawę połamał za wejście na cudzą posesję. Inna sprawa że jak przystało na p*zdę to kamer nie widzi... W dzisiejszych czasach to cecha p*zd.

Dzisiaj

2019-06-12, 21:03
jeszcze jedno w temacie popie**olonych kotow - 2 razy w zyciu widzialem jak wlasciciele kota mieli blizny po tym jak pojeb ich podrapal. Raz na twarzy raz na rece. Wlasciciel poj***nego kota, kocha go, karmi, sprzata te niemilosiernie jebiace gowna a ten ch*j potrafi bez powodu zaatakowac swojego pana. Dlatego kazdy, kto topi kocieta w worku nie zasluguje na nagane.