18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwie kobiety...

Halman • 2019-12-31, 08:40

nagrywana i nagrywająca...
(jestem przekonany ze moja kamera jest bardziej inteligentna niźli obie panie razem wzięte :-D )

intermag

2019-12-31, 09:56
Ale kuzwa końcówka smechlem

Halman

2019-12-31, 10:07
intermag napisał/a:

Ale kuzwa końcówka smechlem



efekt wyczerpania kobiecej argumentacji :-D

dennissliwa

2019-12-31, 10:29
Stara baba a się zachowuje jak dziecko. Współczuje mężowi...

zwierzak30

2019-12-31, 15:36
Ale ma rację.
Kierunkowskazy nagrywająca miała chyba z BMW. :)

Dziwne to było ,ale ma rację.

~Velture

2019-12-31, 16:41
zwierzak30 napisał/a:

Ale ma rację.
Kierunkowskazy nagrywająca miała chyba z BMW.
Dziwne to było ,ale ma rację.



Racja nie ma znaczenia jeśli się w ten sposób ktoś zachowuje.
Nie było kolizji więc zakładam, że skośna chciała opuścić miejsce parkingowe bez kierunkowskazu i ruszyła kilka centymetrów kiedy tamta była za nią.
Ot cała sytuacja. Zwykła sytuacja która ma miejsce codziennie na każdym parkingu pod każdym sklepem na świecie.
Pomijam, że tamta mogła chcieć pojechać w drugą stronę więc stara by kierunkowskazu i tak nie zobaczyła jakby był od strony kierowcy.

Też zatrąbię jeśli ktoś mi się pcha wyjeżdżając pod maskę, żeby mi nie przyj***ł, ale na tym się kończy. Nie wysiadam i nie pie**olę o kierunkowskazach bo po pierwsze nic to nie zmieni już, po drugie taka osoba i tak jeśli nie ma zamiaru tego robić to moje uświadamianie jej na siłę nic nie da a po trzecie wszyscy tracimy swój czas i tworzymy niepotrzebne nerwy.

Widać, że starą swędzi p*zda i to mocno więc szuka powodu aby się doj***ć i ulżyć sobie emocjonalnie w inny sposób niż seksualnie wyładowując swoją złość i frustrację na jakiejś młodej dupie.

SpeedyG

2020-01-01, 09:47
@up
Tutaj chodzi o kulturę. Wiadome, że baba pewnie miała zaburzenia hormonów przez okres i dlatego oszalała z wkuriwenia.
Niestety takich rzeczy się nie robi- nie zajmuje się miejsca parkingowego, jeżeli ktoś na nie ewidentnie czeka z włączonym kierunkowskazem, np wypuszczając auto wyjeżdżające z danego miejsca parkingowego.
Widać, że nie tylko w Polsce mamy takie problemy.

ScrappyCoco

2020-01-01, 22:57
~Velturek napisał/a:

Racja nie ma znaczenia jeśli się w ten sposób ktoś zachowuje.
Nie było kolizji więc zakładam, że skośna chciała opuścić miejsce parkingowe bez kierunkowskazu i ruszyła kilka centymetrów kiedy tamta była za nią.
Ot cała sytuacja. Zwykła sytuacja która ma miejsce codziennie na każdym parkingu pod każdym sklepem na świecie.
Pomijam, że tamta mogła chcieć pojechać w drugą stronę więc stara by kierunkowskazu i tak nie zobaczyła jakby był od strony kierowcy.
Też zatrąbię jeśli ktoś mi się pcha wyjeżdżając pod maskę, żeby mi nie przyj***ł, ale na tym się kończy. Nie wysiadam i nie pie**olę o kierunkowskazach bo po pierwsze nic to nie zmieni już, po drugie taka osoba i tak jeśli nie ma zamiaru tego robić to moje uświadamianie jej na siłę nic nie da a po trzecie wszyscy tracimy swój czas i tworzymy niepotrzebne nerwy.
Widać, że starą swędzi p*zda i to mocno więc szuka powodu aby się doj***ć i ulżyć sobie emocjonalnie w inny sposób niż seksualnie wyładowując swoją złość i frustrację na jakiejś młodej dupie.



cwe*siur co ty pie**olisz?