18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

"Dwaj szermierze skrzyżowali szpady" - Michalkiewi

wiesiors4 • 2012-11-01, 07:25
Stanisław Michalkiewicz jak zwykle celnie o obecnej sytuacji w kraju.


A teraz posłuszne pieski Tuska wiecie co zrobić :D przecież jesteście mądrzejsi od jakiegoś tam profesora :D

xgregor

2012-11-01, 07:30
To co? faworyzujemy ludzi? co to k***a za wypociny gościa co się na pamięć nauczył, a Ty to wrzucasz
Politycznemu ścierwu mówimy WON
Nie ważne za jaką partią jesteś i której jesteś przeciwko, masz wstawiać takie gówno to Wypiierdalaj

wiesiors4

2012-11-01, 07:34
No i się zaczęło :emo: posłuszny piesek hał hał :lol:

xgregor

2012-11-01, 07:36
Twój nick mówi sam za siebie

wiesiors4

2012-11-01, 07:47
Twój także :emo:

Widzę że cenzura jak za komuny :D

glinglqnglowy glunglak

2012-11-01, 07:47
@xgregor

Na dupę się nauczył, matole. Głupi się urodziłeś, umrzesz jeszcze głupszy. Gość mówi o sprawach, o których "się nie mówi", a jeśli ruszyłbyś delikatnie którąkolwiek częścią prawej półkuli i zainteresował się dogłębnie tematem, wiedziałbyś, że więcej prawdy w jednym tym filmie, niż w rocznym rozliczeniu Faktów.

Nie masz ochoty oglądać, to scrolluj dalej, nie wygłaszaj buńczucznych opinii o dupie maryni. Może i bozia obdarzyła Cię inteligencją, ale, wybacz, dupę marynie wiesz i o niej mówisz. W skrócie: pie**olisz, nie mając zielonego pojęcia o czym. Jedyne, co można zarzucić panu Stanisławowi, to forma, którą przyjął. Sarkastyczne mówienie o upodleniu wewnętrznym może nie być na miejscu, ale mam wrażenie, że on po prostu woli się śmiać, niż płakać. "Boże, daj mi siłę, bym mógł zaakceptować rzeczy, których nie mogę zmienić". Mnie już ch*j na cały śwoat strzela, żyję gdzie żyję, toteż w średniomikroskali na moją ojczyzmę. Przez ostatnie dwadzieścia lat maksymalnie skundloną, sprzedaną i zniszczoną.

Proszę, daruj sobie polemikę, bo po prostu daruj.

Amen.