18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwaj najwięksi fristajlerzy

sMieciu • 2012-11-20, 21:43
MC Czosnek robi wywiad z Eldo:
- Eldo miszczu wolnego stylu i pustej głowy, będziesz moim kolegą?


TheCars

2012-11-21, 20:52
bubr32 napisał/a:

@2up Polski HH - prawie tak samo uwstecznia ludzi jak chrześcijaństwo.


hejt mode on!



Rozbawiłeś mnie :D Łap piwo!

bo...........ę

2012-11-21, 21:08
Mówię ogólnie. Jakoś nie zauważyłem jeszcze szkodliwości społecznej u ludzi słuchających, np. Tokio Hotel (no może poza "samospedaleniem") za to zauważam (szczególnie na moim osiedlu) bandę gówniarzy, którzy rozpie**alają niemal co miesiąc latarnie, śmietniki, drzwi klatki schodowej czy co tam jeszcze. Dla kontrastu jak to wielu z tej super kultury lubi porównywać: nie widziałem też żadnego metala czy tam brudasa jak ich nazywacie żeby robił coś podobnego, lub żeby nawet wpie**alał koty czy robił czarne msze. To właśnie w sferze tekstowej HH o wiele większe szkody w młodych umysłach robi niż jakakolwiek inna muzyka. Mało macie przykładów jakichś Kuli i kolopodobnych popaprańców. Bądźmy k***a obiektywni a przynajmniej miejmy jaja to przyznać!

Dżoker

2012-11-22, 00:52
@up
No jesteś obiektywny jak sk***ysyn...

abrams90

2012-11-22, 01:02
Rap jest spoko jeśli wiesz czego słuchasz i nie tykasz gówna :) to samo tyczy się innych rodzajów muzyki, tyle w temacie.

Endzior

2012-11-22, 01:08
Medium wcale nie znaczy średni.

Kto to Eldo ?

DeviatioN

2012-11-22, 02:06
Eldo używa głowy do pisania głębokich tekstów, a nie napie**ala głupoty na freestylu.

Darkstep

2012-11-22, 02:39
Czosnek i wywiady ? ja pie**ole !

Edit: To nie jest czosnek, przecież on jest zbyt zajebisty by Eldo mógł to ogarnąć

Ziomson

2012-11-22, 12:56
eldo ma tak odstające uszy ze kątem oczu widzi ich krawędzie

Chomczul

2012-11-22, 15:50
@thecars

to ten raper co ciągnie koks i pali trawke tak ten

Zamotasupłany

2012-11-22, 17:28
BILBO18 napisał/a:

bubr32


Chciałeś być fajny ale zj***łeś. Pisząc takie ch*jstwa w temacie z Eldoką dałeś ciała, bo Eldo akurat nawija mądre kawałki. Przez wielu uważany jest za osobę rapującą poezje.



Dokładnie Lapsiaki po przerwie miedzy masturbacja doczepily sie do Eldo.Ostatnia płyta wymiata ale nie do wszystkich to dociera a ze czachy trzaska to chyba jak kazdy.Patafianosy FYS

BILBO18

2012-11-22, 23:35
bubr32, No tak, hip hop niszczy społeczeństwo, prowadzi do samo destrukcji itd tak?
To wytłumacz mi czemu akurat od tego "uszatego" z tematu, ministerstwo edukacji zaczerpnęło tekst piosenki?



Cytat:

Bądźmy k***a obiektywni a przynajmniej miejmy jaja to przyznać!



No właśnie, bądźmy obiektywni i przyznajmy, że TY jesteś subiektywny i hejtujesz wszystko poza własnymi upodobaniami. Jak już podkreślałem, nie słucham Eldoki na co dzień, ale mam do niego szacunek i będę k***a bronił jego imienia przed takimi lapsami jak ty!

Rogerq

2024-01-16, 15:19
A Eldo to ten facet co ciągnie koks i pali trafke... Tak ten...

TheCars napisał/a:

ten


Eldo??? a eldo to ten raper co ciagnie koks i pali trawke tak ten...