18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dwa żarty

wku11 • 2017-03-08, 22:24
To może wydawać się dziwne, ale więcej uśmiechniętych osób znajdziemy w hospicjum dla dzieci, niż podczas występu polskiego stand-upera.
Co jeszcze ciekawsze, na tych występach jest za to więcej raka.


Żydowski strażnik widzi, że do granicy izraela, podbiega małe ciapackie dziecko, któremu piłka wypadła za płot.

-Aj waj, terrorysta!

Krzyczy, po czym strzela dzieciakowi kila razy w łeb. Z daleka widzi to matka małego, przeniesionego do miejsca pełnego kóz mohameta- od razu zaczyna głośnio płakać. Strażnik słysząc lament, oddaje kilka ostrzegawczych strzałów- głównie w tułów arabki, co z miejsca ją zabija.

-No znów spokój.

Po kolejnej, typowej służbie wraca do domu, odpala złoty telewizor i słyszy:

-Polacy, te brudne świnie i złodzieje, znów odmawiają przyjęcia 10 milionów imigrantów, głównie mężczyzn w wieku 17-35 lat.

-Co za j***ni rasiści.- powiedział na głos.
-I antysemici! W końcu nie chcą się przyznać, że są odpowiedzialni za holokaust! -dodał z pokoju obok jego dziadek.

KillerLaugh

2017-03-08, 22:34
Wiecie dlaczego po wojnie więcej żydów źle wspomina kontakty z Polakami niż z niemcami?

Bo ci żydzi, którzy spotkali niemców już nie byli w stanie nic relacjonować.

mygyry

2017-03-09, 00:15
Przerzućcie to do dokumentalnych...
:amused:

hfbnmiuytp

2017-03-09, 00:29
Zapomniał dodać, że Polacy to patologiczni debile którzy z zamiłowaniem godnym masochisty dają się opluwać i r*chać przez wszystkich jak leci.

abominacja

2017-03-09, 11:46
Jak to dobrze, że nie poszedłeś na stand-upera...

janlew

2017-03-09, 12:28
1. Wybuch rewolucji bolszewickiej, kto miał tam nadreprezentacje wiadomo.
2. Masowe holokausty i mordy na obywatelach Rosji.
3. Dekret zrównujący działalność antybolszewicką i antysemicką, karanie obu działalności śmiercią. Hmmm.
4. Liczne kolaboracje wiadomo kogo.
5. Niemcy demokratycznie wybierają Nazistów i Hitlera.
6. Hitler realizuje program wyborczy.
Kto jest winny... może Niemcy, może Hitler, może Naziści... mnie tam mama zawsze pytała: "A kto zaczął?"

skrang

2017-03-09, 13:42
co do stand-up'u to racja :D

Galin

2017-03-09, 18:46
Ostatnio słuchałem prelekcjii Dr Ewy Kurek o stosunkach Polsko - Żydowskich. Twierdziła tam m.in. że we wczesnym średniowieczu, gdy żydzi zaczynali napływać do Polski nikt nie miał za bardzo pomysłu jak ściągnąć od nich podatki bo za bardzo się nie asymilowali czy też po Polsku nie mówili i rada w radę uradzono, że Żydzi będą oddawać swoje podatki swoim przedstawicielom a Ci do królewskiego skarbca. Bez żadnej kontroli, ot tak na gębę bo przecież nikt dokładnych spisów ludności nie robił. Oczywiście, taka sytuacja sprzyja rozwarstwieniu społecznemu. Zrezygnowano z tego modelu dopiero tuż przed rozbiorami. Co tam afera FOZZ, jeśli można swoich ziomków okradać przez kilkaset lat?

Reasumując, co jeśli to my stworzyliśmy tych j***nych Rothschildów czy Rockefellerów?


Bujal90

2017-03-10, 12:32
Co do polskich stand- uperów, to nie wrzucałbym wszystkich do jednego worka (spoko, wiem że to tylko żart, bez spiny ;) ). Fakt, że dużo jest kiepskich, którzy jedynie bluzgami próbują zachęcić ludzi do uśmiechu, ale są nazwiska takie jak Pacześ, Lodkowski, Ruciński. Miałem ostatnio okazję posłuchać na żywo "Lotka" i stwierdzam, że koleś byłby w stanie żarty prowadzącego "Familiadę" opowiedzieć w śmieszny sposób :)
Drażni mnie w ogóle określenie "stand-uper". To już nie mamy rodzimych określeń, takich jak komik czy satyryk? Czyli co, nagle po latach Panowie Daniec, Kryszak, czy Piasecki mogą stwierdzić: "Patrz cholera, to ja tyle lat byłem jakimś tam stand-uperem, a nawet o tym nie wiedziałem!"