18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dwa świąteczne wypadki na raz ze zmieceniem postronnego

fantastico • 2016-12-28, 23:30
Dwa samochody na raz wpadają w poślizg wiodący ich ku wypadkowi. Dodatkowo lewy zmiata siedzącego spokojnie kogoś. Działo sięto w wigilię.


BenderXXX

2016-12-29, 13:22
tłumacze:

przejechał murzyna, dostanie 200zł i 1pkt karny.

GordaPolla

2016-12-29, 18:19
Według typka, który komentuje to zdarzenie wygląda na to, że oba samochody się ścigały. Czerwony przyj***ł w chodnik a biały we wzgórze lub górkę (niejasne). Wcześniej wszyscy chlali. Efekt: 7 osób rannych w tym 3 w stanie bardzo ciężkim.

Pikdzik

2016-12-30, 20:18
zaiste zapytuje sie czy nie jestes Ty fantasico klonem przypadkiem Bongmana?

Sz...........an

2016-12-31, 01:47
Przesuwając mysz, powoduję nasunięcie się kursora w ekranie monitora na ikonę piwa, po czym klikając myszą powoduję tobie jego postawienie.

Sacree

2016-12-31, 06:26
Albo naprawdę się naj***łem albo te auta k***a z nieba spadają... Zaraz to żóltki przecież. Może oni już tam latają osobówkami... Bo takiego modelu nie widziałem jak ten czerwony, no i koła jak w poduszkowcu jakimś. No , zaczyna to sensu nabierać powoli

Steyalive

2016-12-31, 06:33
Albo tu, albo gdzieś indziej widziałem informacje podczas dodawania postu, żeby w tytule i opisie nie zdradzać za bardzo zawartości filmu, który no ma być przez nas docelowo odtworzony. Tylko serio nie wiem czy to na sadolu w regulaminie, czy na innym forum. Ja osobiście wole być zaskoczony przebiegiem wydarzeń, niż po przeczytaniu opisu znać już całą fabułę.

Sabajone

2016-12-31, 10:29
Pikdzik napisał/a:

zaiste zapytuje sie czy nie jestes Ty fantasico klonem przypadkiem Bongmana?



Ni ch*ja, Bongman miał mózg a ten tylko próbuje ludzi wk***iac.

TB303

2016-12-31, 14:50
Sabajone napisał/a:



Ni ch*ja, Bongman miał mózg a ten tylko próbuje ludzi wk***iac.


Wk***ia jedynie bezmózgów twojego pokroju, którzy mają problemy ze zrozumieniem co prawda niekonwencjonalnego, aczkolwiek bardzo prostego języka.
No i dobrze - wasze toczenie piany z ust sprawia, że aż drżę z podniecenia :krejzi:

tom007thc

2016-12-31, 22:56
Ja wylapalem "blanko" a zaraz potem "uno konkreto"