18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

edmund

2019-08-20, 21:09
milenijne pokolenie nauczylo się pisać,
k***a, ja nie pie**ole

MaciejLubicz

2019-08-20, 21:36
Sam jak dziś to usłyszałem w tefałenie dwadzieścia cztery nie mogłem w to uwierzyć.

Essent

2019-08-20, 21:41
Jakieś nagranie ? :kawa:

mygyry

2019-08-20, 21:46
Pociągi w niektórych miejscach naprawdę zapie**alają, przy obecnym natężeniu ruchu światła przed przejazdem to powinien być minimum! ch*j w dupę PKP za olewanie takich przejazdów do tego wiecznie rozj***ne

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-20, 22:19
Tomasz... niewierny Tomasz... On zawsze oczekuje pewności. Trochę wiary Tomaszu.

mygyry napisał/a:

Pociągi w niektórych miejscach naprawdę zapie**alają...



Nie wypowiadam się o tym przypadku.
Ale po Polsce pociągi jeżdżą już nawet 160 km/h. To 44,44 m/s. Uwzględniając opóźnienie dźwięku... można przyjąć 50 m/s (ok, przesadziłem... pewnie jakieś 47 m/s), czyli pociąg jest 300 metrów od przejazdu a ktoś wjeżdża na przejazd z dziećmi rowerem... ile trwa przejechanie rowerem?
Więc bez świateł to jest k***a chore...

Down...
Niestety w czasie jak mieszkałeś w Polsce w okolicy nie było przejazdów kolejowych .

Loaloa

2019-08-20, 22:30
Bardzo dobrze zrobiła. Wyeliminowała swoje zj***ne geny i jeszcze te, które już zdążyła przekazać.

crossdressphyxia

2019-08-20, 22:51
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Tomasz... niewierny Tomasz... On zawsze oczekuje pewności. Trochę wiary Tomaszu.
Nie wypowiadam się o tym przypadku.
Ale po Polsce pociągi jeżdżą już nawet 160 km/h. To 44,44 m/s. Uwzględniając opóźnienie dźwięku... można przyjąć 50 m/s (ok, przesadziłem... pewnie jakieś 47 m/s), czyli pociąg jest 300 metrów od przejazdu a ktoś wjeżdża na przejazd z dziećmi rowerem... ile trwa przejechanie rowerem?
Więc bez świateł to jest k***a chore...
Down...
Niestety w czasie jak mieszkałeś w Polsce w okolicy nie było przejazdów kolejowych .



Może by tak wszystkie zbiorniki wodne w Polsce oj***ć barierkami albo siatką? Cały Bałtyk odgrodzić? Przecież możesz się zagapić, wbiec do morza, stawu, jeziora, czy rzeki i się utopić! Albo niech pociągi jeżdżą 1 km na godzinę, to nikomu nic się nie stanie. Jebie mnie to, czy przejazd ma światła, czy nie, instynkt samozachowawczy nakazuje wręcz rozglądnięcie się, czy nic nie zapie**ala, zwłaszcza, że pociągi w końcu zaczynają w tym kraju zapie**alać, z czego należy się cieszyć, a nie określanie odległości od pojazdu k***a...na słuch... Prowadzić auto też będziecie na słuch? Albo przełazić przez jezdnię. Za niedługo będziecie czekać na smsa od matki, żeby wam napisała, czy możecie przejść przez ulicę, bo po ch*j mam się rozglądnąć?

Andrzejas

2019-08-20, 22:53
Taka masa z rzekomo tak dużą prędkością mknąca po stalowych szynach nie robi tego bezszelestnie. Na takim polu nie ma sytuacji, że "zza rogu", "zza lasu" się pokazał. Nawet jakby i 200km/h jechał, to trzeba być chyba polipem albo innym porostem, żeby się nie zorientować, że nadchodzi coś poważnego!
Dlatego też bez zapoznawania się z materiałem dowodowym, będąc kompletnym ignorantem, że ch*j w nią i te jej bąble!

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-20, 23:01
Wystarczy lekki łuk, zarośla i pociągu nie dostrzeżesz... możesz się opierać na słuchu.
Masz STOP, zatrzymujesz się, ruszasz z dziećmi na rowerze... pociągu nie widzisz bo jest za łukiem, są zarośla... k***a aż taki głupi jesteś, że wyjeżdżasz z ogradzaniem zbiorników wodnych???

Blantowy

2019-08-20, 23:19
Mogę zrozumieć jeszcze, że autem awaria jakaś stanął,nie zdążyli pasów odpiąć, drzwi zablokowało itd. Ale jak można rowerem wj***ć się pod pociąg...

luja27

2019-08-20, 23:26
No i prawidłowo selekcja Naturalna 1:0 pociag :mrgreen: a

willoo

2019-08-21, 00:35
smiechłem przy tych komentarzach

otomin

2019-08-21, 07:05
Nawet k***a nie współczuję. Jednym słowem jebie mnie to że jakaś p*zda z bachorem wpadła pod pociąg. A dlaczego tak, bo k***a wy ludzie w prostych rzeczach się gubicie. I dlatego lepiej dla innych jak durnie się sami pozabijaja. Nie oszukujmy się. Wy k***a w necie jesteście mądrzy a na ulicy beeeee meeeee. j***ne barany k***a. :evil:

Wiewór

2019-08-21, 07:28
Za ch*j nie wiem jak można wejść pod pociąg. Pociąg przed każdym przejazdem napie**ala sygnałem dźwiękowym z kilometra...