18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

gorniczek

2019-08-21, 07:46
Jakby zapie**alał to by się nie zatrzymał na przejeździe tylko w ch*j dalej.

zw...........ek

2019-08-21, 08:28
Dzieci szkoda, matka idiotka, ale dzieci niczemu winne.

McQurwa

2019-08-21, 08:40
adiko93 napisał/a:

Złooo
Zaj***ne widać skąd


Z telewizji, co napie**ala całą dobę całą nieprawdę :mrgreen:

htp

2019-08-21, 08:49
McQurwa napisał/a:

Z telewizji, co napie**ala całą dobę całą nieprawdę



Na szczęście mamy telewizję Kurskiego.

SuchyHarry

2019-08-21, 09:24
Tutaj można polemizować, bo przejazd był niestrzeżony. Może kapnęła się w ostatniej chwili (nowe lokomotywy są o wiele cichsze np. od starych EN57) i nie mogła już zawrócić, więc chciała jak najszybciej opuścić tor. Pech...

Geseum

2019-08-21, 09:33

Trochę przypomniała mi się historia z mojego rodzimego miasta.
_
Nasze rodzime miasto początkowo było typowo robotnicze (nowa część.. stara część miasta ma bogatą historię), kontynuuje. Rozumiecie.. wielka fabryka - a dokładnie odlewnia. Pierwsze bloki powstają dla pracowników, z czasem trzeba zapewnić im podstawowe usługi - sklepy, park, place zabaw. Fabryka poszerza swoje tereny, powstają nowe linie produkcyjne, zatem zapotrzebowanie na pracowników jest większe. Powstają kolejne bloki i kolejne sklepy, do tego lokale użytkowe.
Miasto zaczyna żyć nie tylko fabryką, ale usługami. Tak o to miasto, a dokładnie nowa część miasta z roku na rok zwiększa swoje zasięgi i liczbę mieszkańców.
Historia zaczyna się w 89r. - przełom.. życie toczy się niby normalnie, niestety nie dla komunikacji miejskiej i między miastowej.
Nasza trasa kolejowa nie cieszy się dobrym stanem, a jedyną alternatywą jest autobus dojeżdżający do wielkiego miasta.
Stan torów powoduje, że koleje zostają wykorzystywane tylko i wyłącznie do transportu towaru do naszego serca robotniczego miasta - odlewni.
Lata lecą ,tory co raz to w gorszym stanie, w końcu transport kolejowy zostaje wstrzymany.
TAK od k***a 30 lat nic tam nie jeździ.
Każdy burmistrz obiecuje od tych 30 lat - naprawimy to! MOŻNA! Opłaca się! UDA SIĘ! hasła, hasełka, pie**olenie.
Powtarzam - od k***A 30 lat nic tam nie jeździ.
No i pewnego słonecznego lipcowego popołudnia (jakieś 6 lat temu), jedzie kolej.. testowa.., jakieś badania trasy, sprawdzają stan itd.
Przypominam - 30 lat nic nie jeździ! nic a nic, nawet tutejsze majstry próbowały rozkraść tory.
Jedzie ta kolej testowa. No i pech chciał - zginęła kobieta. Potrącił ją pociąg na przejeździe.

Czujecie ten temat? 30 lat nic nie jeździ. pociąg porusza się prędkością żółwia bo robią badania - GINIE CZŁOWIEK. Ponoć okazało się, że kobieta była głucha i nie słyszała pociągu, a nie spoglądała na przejeździe - bo przecież od 30 lat nic tamtędy nie jeździło.
Od taka ciekawa historia mi się przypomniała.

Cytuję wypowiedź Pana z komentarza "Trzeba być k***a ślepym, żeby na tak pustej przestrzeni nie zauważyć jadącego pociągu", ba A NAWET DWÓCH.

beeveer

2019-08-21, 12:11
wiele wypadków odbywa się w ten sposób, że na przejazd najpierw wjeżdża wolniejszy dłuższy skład, całkowicie zasłaniając drugi tor, zaraz jak przejedzie ofiara wchodzi na torowisko prosto pod niewidoczny skład zapie**alający z drugiej strony. coś jak wybieganie zza autobusu

mygyry

2019-08-21, 20:49
pawelgawel napisał/a:

Taka masa z rzekomo tak dużą prędkością mknąca po stalowych szynach nie robi tego bezszelestnie. Na takim polu nie ma sytuacji, że "zza rogu", "zza lasu" się pokazał. Nawet jakby i 200km/h jechał, to trzeba być chyba polipem albo innym porostem, żeby się nie zorientować, że nadchodzi coś poważnego!
Dlatego też bez zapoznawania się z materiałem dowodowym, będąc kompletnym ignorantem, że ch*j w nią i te jej bąble!



Bez wdawanie się w zbędne dyskusje, Za ch*j pociągu na słuch nie zauważysz i chyba kogoś poj***ło, że ci za tak głupi post piwa daje.