18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

DupoCzyścik 5000

Nikt_nie • 2020-03-19, 21:26
Ekstremalnie fhui


Mk88

2020-03-19, 21:32
Widzę że wreszcie mi coś pomoże na swędzenie zadka prze hemoroidach :mrgreen:

wujekZlo

2020-03-19, 22:22
Bezkrwawe ale jednak na sadola pasuje. Dupa mnie rozbolała od samego patrzenia.

monstercLock

2020-03-19, 22:49
Chciałbym mieć tyle wolnego czasu...

r061071

2020-03-19, 22:58
świetny materiał jak wyjdziesz z psychiatryka zacznij bawić się kredkami

proncislaw

2020-03-19, 23:01
Co tu się k***a mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...

bodzio667

2020-03-19, 23:33
Ostatnio była dyskusja o czyszczeniu rowa, więc amatorzy się znajdą, :)

EksporterZła

2020-03-20, 00:10
proncislaw napisał/a:

Co tu się k***a mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...



generalnie się z tobą zgadzam, patrz dwie pozycje powyżej, pies powąchał/użarł lekko pannę kręcącą dupą przed webcamem, uhuhuhu, jakie sadystyczne... czy piętro niżej, o nie kolejny z tysiąca p*****ych filmików, gdzie ludzie nawet bez mordobicia biorą z półek srajtaśmę. No sadol pełną gębą.

Ale tu akurat moim zdaniem idea nadziewania lalki na wiertarko wkrętarkę ze szczotką, okraszone jakimiś dzikimi wygibasami, co ma służyć za słowiański bidet, jest warte co najmniej piwa :D

//jest to wciąż lekko poj****ne, więc powinno tu mieć wjazd

dmnprz

2020-03-20, 01:23
Uśmiałem się setnie :-D

roman970227

2020-03-20, 06:01
O k***a ale śmiesznie poj***ne :mrgreen:

zdun

2020-03-20, 06:15
Czy to u Biedronia w domu?

Wiewór

2020-03-20, 09:09
Sadistic jest największa ofiarą zamkniętych szkół.

mrfreak16

2020-03-21, 01:14
proncislaw napisał/a:

Co tu się k***a mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...



O ch*j Ci chodzi, ja śmiechłem, nie podoba się to nie oglądaj, jest masa sado materiałów, poczytaj 1 strony sadola, to zobaczysz jak kiedyś wyglądał sadol.

Kauczuku

2020-03-21, 02:06
proncislaw napisał/a:

Co tu się k***a mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...



Na kwejka z tym

SpijaczWymiotów

2020-03-22, 05:04
proncislaw napisał/a:

Co tu się k***a mać dzieje? Jaki syf na tym Sadolu...
Od wielu lat mój dzień wygląda tak, że zaglądam tutaj w nocy, tuż przed zaśnięciem. Przegladam "dzien po dniu" i wybieram tematy co maja najwięcej piw. Zazwyczaj nie oglądałem tych co miały poniżej 100. Odkad gówniarze siedzą w domu zrobił się tu zajebisty śmietnik. Takie gówniane tematy zbierają tyle piw...



Podziękuj angelopisiorom i innym olivierom modzikom, bo ci co wrzucali podostawali warny za brak kropki, opisu, ch*ja mujai te osoby dały sobie spokój a, że trzeba coś dać na główną to lecą takie tematy



;-)