18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Alonso

2019-01-16, 18:35
Drzewo się nie rusza, a ch*j owszem.
-Bruce Lee

panar3

2019-01-16, 18:39
radek225, Nie napinaj się tak koleś. Zasadziłeś babola w szale i można to zrozumieć. Skoro odpowiadasz z uśmiechem to pewno zrozumiałeś. Za pajaca przepraszam jeśli cię uraziłem. Nic nie mówiłem że nie r*chasz, tylko że 99% sadoli nie r*cha. Skoro jednak się spociłeś i wyj***łeś spod pachy ten biały szum to powiem ci tak: Nigdy, przenigdy nie mów do czy o kobiecie: dupa, sraka, jebadełko, sadzawka etc. Kobiety to, :mrgreen: w większości wypadków, głupie stworzenia, nie przeczę, lecz jak się taka zmówi z paroma innymi to twoje marzenia o ślubie w urodziny i r*chaniu pozostaną w sferze marzeń, chyba że dogadasz się z Mom and Death i jego trzema kalibratorami odbytów. Zdrowia życzę.

Essent

2019-01-16, 19:24
@panar3 Wstań bo się zesrałeś :lol:

support3

2019-01-16, 20:14
HAL9000/2 napisał/a:

prostowanie "brzydkiego" słownictwa na sadisticu.... k***a, tej strony już nie ma...



BUAHA człowieku tej strony już nie ma od 2011r. odkąd zagościły tu na stałe PISuary i pseudo prawaki "patryjoci"oraz zaczęło się czczenie zimnego Leszka.
Stary dobry Sadol był przed 2010r. kiedy to wrzucane treści były ostro przesiewane od syfu, który teraz bezproblemowo ląduje na głównej, gdy treści patriotyczne niosły dobre przesłanie, gdy wyśmiewano pesudo-prawaków którzy teraz rozj***li się na tej stronie niczym PO-PISY przy korycie, a na co drugiej stronie był zegar odliczający czas do zakończenia prezydentury najgorszego prezydenta jakiego miała nasza kochana ojczyzna (mowa o Zimnym Leszku - warto to dodać zważając na IQ obecnych użytkowników ) - Jak się okazało wszystkie te zegary myliły się od 10 kwietnia 2010r. ehhh a potem ta strona się skończyła.

Więc sorki HAL ale w dupie byłeś gówno widziałeś skoro przeszkadza Ci tylko prostowanie "brzydkiego" słownictwa.

edek.bajzel

2019-01-16, 20:28
śmierdzi celulitem, dlatego założyła spodnie

support3 napisał/a:

BUAHA człowieku tej strony już nie ma od 2011r. odkąd zagościły tu na stałe PISuary i pseudo prawaki "patryjoci"oraz zaczęło się czczenie zimnego Leszka.

Stary dobry Sadol był przed 2010r. kiedy to wrzucane treści były ostro przesiewane od syfu, który teraz bezproblemowo ląduje na głównej, gdy treści patriotyczne niosły dobre przesłanie, gdy wyśmiewano pesudo-prawaków którzy teraz rozj***li się na tej stronie niczym PO-PISY przy korycie, a na co drugiej stronie był zegar odliczający czas do zakończenia prezydentury najgorszego prezydenta jakiego miała nasza kochana ojczyzna (mowa o Zimnym Leszku - warto to dodać zważając na IQ obecnych użytkowników ) - Jak się okazało wszystkie te zegary myliły się od 10 kwietnia 2010r. ehhh a potem ta strona się skończyła.



Więc sorki HAL ale w dupie byłeś gówno widziałeś skoro przeszkadza Ci tylko prostowanie "brzydkiego" słownictwa.



znów polityka,
zwal sobie konia, małego ch*ja wytrzyj w czerwoną flagę z gwiazdami,
dupę podetrzyj niebieską flagą,
to ci przejdzie

knaps997

2019-01-16, 20:54
Ale pierdziawe ma konkretną :D

szaman1991

2019-01-16, 21:08
support3

Bym cię zjadł, ale mi się nie chce serio..

Halman

2019-01-16, 22:52
support3 napisał/a:

BUAHA człowieku tej strony już nie ma od 2011r.
Więc sorki HAL ale w dupie byłeś gówno widziałeś skoro przeszkadza Ci tylko prostowanie "brzydkiego" słownictwa.


tak gwoli ścisłości kto od kiedy tu siedzi:





więc ten tego... przyj***łeś pawiana

Al...........is

2019-01-17, 00:01
Gruba, wstrętna, opasła locha, udająca szczupłą dzierlatkę. Jak zrzuci 10 kg. to niech startuje do mnie ponownie :)

Hose88

2019-01-17, 11:17
HAL9000/2 napisał/a:

tak gwoli ścisłości kto od kiedy tu siedzi:



Nie jest to konieczny wyznacznik tego od kiedy się stronę zna i na niej bywa. Ja ją pamiętam kiedy jeszcze Cent ją rozkręcał, a konto założyłem w 2014, żeby coś skomentować (nie posiadam żadnych social mediów i konto tu jest jednym z 3 jakie posiadam w sieci) i tak zostałem z Wami.

giga92

2019-01-17, 14:12
@Alois Gruba to jest Twoja Stara. Dupeczka ok

TB303

2019-01-17, 15:58
Alois napisał/a:

Gruba, wstrętna, opasła locha, udająca szczupłą dzierlatkę. Jak zrzuci 10 kg. to niech startuje do mnie ponownie


Jesteś klasycznym przykładem stulejarza-prawiczka.

sa...........os

2019-01-17, 18:25
radek225 napisał/a:

Ale sralnia i ciało prima sort.



panar3 napisał/a:

Sralnię to ty masz we łbie pajacu. Ta część ciała u kobiety nazywa się: pupa, dupka, dupeczka, tyłek, tyłeczek etc. Kultury trochę, k***a. Dziwić się potem że 99% nie r*cha...



Dokładnie. Za grosz kultury! Za grosz romantyzmu! Potem się takie prostaki i chamidła dziwią, że ich obiekt westchnień, białogłowa, wschodząca jutrzenka ich życia i muza najpiękniejsza, nie pozwala im się zakakalić w pierdziochę.

:krejzi:

A dyskusja pod tematem jak zawsze na poziomie, miło poczytać opinie ekspertów , co majo czarne pasy w kamasutrze!

Jeadong

2019-01-17, 22:21
panar3 Dołączył: 28 Cze 2016
krzychuzfirmy, Dołączył: 24 Lis 2016

morda tam boby

support3

2019-01-17, 22:26
HAL9000/2 napisał/a:

więc ten tego... przyj***łeś pawiana



Gratuluję k***a właśnie udowodniłeś że jesteś jednym z czerepów co pojawili się na sadolu w drugiej połowie 2010r. i o których tak ładnie się rozpisywałem oraz co miłe przypomniałeś mi że moje 2 konto na sadolu mam od 2013r. pierwsze miałem w latach 2008 - 2013
"więc ten tego... przyj***łeś pawiana" :amused: