18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dudy grają psy szczekają

DiamondBack • 2020-09-27, 14:40
Mordy inteligencją nieskalane. Środek stolycy.


PieronJasnySzlag

2020-09-27, 20:35
W 2020 roku chyba już nikt nie ma wątpliwości że lewicowa ideologia to największe sp***olenie umysłowe w tym wieku.
Już nawet starzy komuniści łapią się za głowy co oni odpie**alają.

Kisieleisik

2020-09-27, 21:27
Jak bym to zobaczył na żywo to zaczął bym w to scierwo kamieniami napie**alać.W sumie moja była Aśka z Jarocina też jest tak popie**olona ale jeszcze nigdy nie szczekała tylko grzecznie jaja łykała a te niedor*chane jakieś .k***iska do stawu i kamień przywiązać do nogi

Adae

2020-09-27, 22:43
Kisieleisik napisał/a:

Jak bym to zobaczył na żywo to zaczął bym w to scierwo kamieniami napie**alać.W sumie moja była Aśka z Jarocina też jest tak popie**olona ale jeszcze nigdy nie szczekała tylko grzecznie jaja łykała a te niedor*chane jakieś .k***iska do stawu i kamień przywiązać do nogi



To warszawa - miasto pedalow. Tych kilku gosci pewnie przyjechalo z ktoregos z mniejszych okolicznych miast. Kazdy wie, ze warszawa jest tak pedalska, ze nawet ciapaci ktorzy tam przyjezdzaja po trzech miesiacach polykaja skorzane miecze.

Jakbym przechodzil obok, to bym patrzal z obrzydzeniem i szydzil z tego syfu, przy okazji brechtajac z kazdej warszawskiej cioty. Pomorze nigdy nie powinno stanowic jednego panstwa z tym tatalajstwem.

M00nSpeLL

2020-09-27, 23:03
Hollow_Man napisał/a:

mogę się założyć tu z każdym o piwo że żadna z nich nie ma i nie miała do tej pory faceta, który by ja porządnie wyr*chał. a skutki widać na filmiku.



ty za to widzę miałeś już wielu.

wojf

2020-09-28, 01:09
Nie rozumiem skąd takie poj***ne pomysły ludziom do głowy przychodzą.... Przecież normalny człowiek jest zajęty swoimi problemami - w pracy, w życiu prywatnym, ze zdrowiem, bo każdy takie problemy mniejsze lub większe ma... a tu od jakiegoś czasu zgrupowanie dziwolągów farbuje pióra na popielato i odpie**ala szopkę z której nic nie wynika i nikt nie wie do końca, o co im chodzi

Cz...........as

2020-09-28, 07:01
petru23 napisał/a:

Zobacz zdjęcia ze ślubu Twoich rodziców. Nadrobisz zaległości.



"Argumentum ad personam" Ostatnio często tutaj spotykana forma wypowiedzi. W skrócie, nie wiesz co napisać to atakujesz bezpośrednio osobę. Taka forma niemerytorycznej wypowiedzi charakteryzuje Ludzi młodych ("Twoja stara", "chyba Ty", itp) Albo idiotów...

navigator21

2020-09-28, 07:39
Hollow_Man Założę się tu z każdym o piwo że nie ma desperata który chciałby to r*chać

sard

2020-09-28, 18:30
hfbnmiuytp napisał/a:

Standardowa zagrywka lewactwa. Widzą, że nie mogą już uratować twarzy wiec próbują gównem obrzucić przeciwnika. Panowie elegancko ubrani zachowujący się z klasą, a naprzeciw jakieś szczekające orki.



Tacy jak ci tutaj elegancko ubrani panowie ZAWSZE uwielbiają niskich lotów dopie**alanie się nie merytoryczne tylko do wyglądu, oraz żarty o dymaniu i wydalaniu :)
A te laski... w tych szczeknięciach prezentują kwintesencję głębi ideologi marksistowskiej, leninowskiej, stalinowskiej - niepotrzebne skreślić :)

dominator76

2020-10-04, 20:05
Hollow_Man napisał/a:

mogę się założyć tu z każdym o piwo że żadna z nich nie ma i nie miała do tej pory faceta, który by ja porządnie wyr*chał. a skutki widać na filmiku.



problem polega na tym iż tam tez są faceci...

Quassar

2022-01-31, 15:09
dominator76 napisał/a:

problem polega na tym iż tam tez są faceci...



ich też nikt r*chać nie chce nawet geje :D