18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Duda i Tusk

nowynick • 2018-09-28, 09:03
o czym tak naprawdę rozmawiali. Końcówka rozbraja :mrgreen:

Pantilion

2018-09-28, 10:17
@up Ja pie**ole ktoś to zrobił dla śmiechu i zabawy, a zaraz pie**olenie o lewakach, pisowcach i ch*j wie jeszcze o czym. Polska polityka to jeden z najlepszych tematów do żartów i idealnie nadaje się pod skecze kabaretowe itd. Nie ma dnia żeby któryś z tych baranów w rządzie czy sejmie czegoś głupiego nie pie**olnął, albo zrobił. Dlatego nie przeżywaj tego tak bardzo, bo ci żyłka pęknie, a zupełnie niepotrzebnie ;) Zastanawiam się tylko jeszcze skąd wziąłeś przykład z dotykaniem fiutami? :D Z autopsji czy się mylę? :krejzi:

Wiewór

2018-09-28, 11:04
Ale macie dowód jak wygląda polityka w Polsce. Jedni i drudzy obrzucają się kałem w sejmie i mediach a jak się spotkają i myślą, że ich nie widać to jak najlepsi starzy kumple od flaszki.
Śmichy hihy jak pie**olone gimnazjalistki oglądające zdjęcie wielkiej parówy.
Kruk krukowi oka nie wykole. k***y j***ne sprzedajne.

Rebeliant nie wymyślaj. Nie ma nic lepszego niż kałoburza polityczna czy religijna. Na joemonster jest ch*jnia. Nic tam nie można napisać bo cenzura gorsza niż za Stalina. Lekko kogoś obrzucisz łajnem i ban a tutaj możesz wylać na kogoś całą zawartość wozu asenizacyjnego i wszyscy mają to w dupie :mrgreen:

nowynick

2018-09-28, 11:12
:roll:

ba! Jeszcze piwko damy ;)

poligon6

2018-09-28, 14:11
Niezłe, niezłe tylko po ch*j ta spina. Ostatnio satyra polityczna to dno, obrzucanie kałem, ch*jowe memesy robione tasmowo. A tu przynajmniej z klasa wyszło.

nowynick

2018-09-28, 14:17
:roll:

no właśnie to spodobało mi się najbardziej. Dyskusja o polityce zeszła na poziom obecnych polityków.

parolpl

2018-09-28, 14:38
Pewnie w oryginale licytują się kto większe przewały zrobił.

Mors_Nigra

2018-09-28, 15:18
@Abraxus czyli jak w całym "cywilizowanym" świecie.

quraaq

2018-09-28, 15:55
Moment kiedy Aaron dostrzega kamerę - bezcenny

AN...........or

2018-09-28, 17:10
k***a śmieszne to jest, ludzie się napinają że oni razem gadają, a to w rzeczywistości jest wszystko jedna banda ziomków, PO PiS i reszta tylko macie teatr przed kamerami, a ludzie łykają to jak białe mój chłopak. Oni się śmieją z ludzi, swoich wyborców, niezłą bekę mają. Wiem z pierwszej ręki bo znam osobiście jednego bardzo znanego polityka, możecie mi wierzyć lub nie, mam to w ch*ju, ale taka jest prawda i tyle.

ROpoK

2018-09-29, 12:07
O polityce i sytuacji w kraju to ja tyle powiem, że do końca roku uciekam do Szwajcarii mam nadzieję na stałe ;)

Nie jestem za żadną opcją polityczną. Nie ma na kogo głosować w tym kraju. Wszyscy są tacy sami i dobrze się dogadują co widać :D