18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drzewo sąsiada po mojej stronie

~Sunday • 2021-03-10, 19:31

Tne i ch*j 8-)

Juzwa

2021-03-10, 19:36
Nawet drzewo jest przeciwko mnie!

ququa

2021-03-10, 19:42
opis troche z dupy

ja tu widze próbe wyciecja jakiegoś suchara po to ta linka jest zachaczona w 2 miejscach ...ale chłopaki przeliczyli swoje siły i nie utrzymali (zdziwiłbym sie gdyby jednak utrzymali)

to nie miało prawa sie udać,wiem bo kilka takich drzew obok budynków, lin energetycznych juz wycinałem


mygyry

2021-03-10, 19:46
ququa napisał/a:


to nie miało prawa sie udać,wiem bo kilka takich drzew obok budynków, lin energetycznych juz wycinałem



I też Ci się nie udało :amused:

JaTylkonaChwile

2021-03-10, 20:14
ciakawostka : w UK jesli drzewo sąsiada wystaje na Twoja posesje i np. jablka spadna na Twoja stronę - jest to nielegalne, by je podniesc i zjeść lub wyrzucic :D

NiemiecWaszPan

2021-03-10, 23:33
ququa napisał/a:

ja tu widze próbe wyciecja jakiegoś suchara po to ta linka jest zachaczona w 2 miejscach ale chłopaki przeliczyli swoje siły i nie utrzymali (zdziwiłbym sie gdyby jednak utrzymali)



Generalnie usunięcie drzewa na powyższym filmie to trudniejszy temat do ogarnięcia. Takie konary się ścina po kawałku zaczynając od góry, ale do tego potrzebny jest sprzęt, np podnośnik, na który można wejść. A ci The Bille nie dość, że chcieli utrzymać go na 1 lince, to jeszcze chyba z dołu go podcięli. No ale czego się spodziewać po tumanach z Ameryczki...

wwo19994

2021-03-11, 07:51
Paranoja z tymi kartonowymi domami ludzie święci... w zeszlym roku stodołę u babki na wsi rozbieraliśmy z 53 roku i powiem wam szczerze że 5 chłopa nie dało rady za jeden dzień. Krokwie zdrowe po 70 latach prawie, te drzewo jak by spadło na tą stodołę to by się połamało. Ameryka.

ququa

2021-03-11, 18:40
mygyry napisał/a:

I też Ci się nie udało



mnie sie sie nie musiało udawać bo wiedziałem co mam robić i jak, wiec wszystko poszło zgodnie z założeniem (choć ryzyko zawsze istnieje)

ale robota stresujaca wole w lesie scinac