18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drwal amator

CrazyEdek • 2022-04-24, 21:21
Ściął nawet.


PanKukuruźnik82

2022-04-24, 21:26
Na bank to musiał byc weganin-lewak . Normalnemu mięsożercy, drzewko kuku by nie zrobiło, to oczywiste.

P.S Jak te rośliny nienawidzą tych wegan :D

victorszapapapolis

2022-04-25, 02:09
k***a jakie to piękne , matka natura go dojechała za to ścinanie

Dzisiaj

2022-04-25, 11:32
polecam kazdemu zabawe pila... najlepiej po pijaku ale pamietajcie o tekscie "potrzymaj mi piwo" :)

pila lancuchowa i szlifierka kątowa to przech*je w srod narzedzi uwazajcie sadole a jak nie - to przynajmniej nagrywajcie filmiki i robcie fotki - bedzie material na sadola.

Takafura

2022-04-25, 16:14
Dzisiaj napisał/a:

polecam kazdemu zabawe pila... najlepiej po pijaku ale pamietajcie o tekscie "potrzymaj mi piwo"
pila lancuchowa i szlifierka kątowa to przech*je w srod narzedzi uwazajcie sadole a jak nie - to przynajmniej nagrywajcie filmiki i robcie fotki - bedzie material na sadola.



Kumpel arborysta mówił mi że nigdy przenigdy cięcie z drabiny - tylko podnośnik koszowy lub arborysta z uprawnieniami i sprzętem alpinistycznym.

andrzejrobert75

2022-04-25, 18:15
Tylko uprawnienie złapie przy upadku z drabiny? przy drodze wojewódzkiej kilka l temu ucinali konary z drabiny,całkiem wysoko nad ziemią,pewnie doświadczenie duże mieli.

Takafura

2022-04-25, 20:31
andrzejrobert75 napisał/a:

Tylko uprawnienie złapie przy upadku z drabiny? przy drodze wojewódzkiej kilka l temu ucinali konary z drabiny,całkiem wysoko nad ziemią,pewnie doświadczenie duże mieli.



Same uprawnienia arborystyczne to za mało, dlatego dodałem "i sprzętem alpinistycznym" :)