18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Druzgocząca siła argumentów.

OpenStreetMaps • 2017-05-04, 09:24
Głupia islamistka zostaje pokonana własną bronią jaką są cytaty z koranu

Sami zobaczcie jak idiotka została ośmieszona.





goofastfood

2017-05-04, 09:29
Wszyscy k***a najmądrzejsi... Ja zawsze kończę takie debaty stanowczym "Okej".

Halman

2017-05-04, 09:33
Cytat:

"mahomet powiedział zabijajcie psy a przede wszystkim te czarne bo posiadają dżiny (złe duchy), chyba że będą używane do pilnowania innych zwierząt"



Nie wiedziałem że islam jest stworzony przez idiotów dla jeszcze większych idiotów, dopóki ten że islam nie zaczął wchodzi z butami do europy.

Hal9000/2

qhash

2017-05-04, 10:12
no tak, baba + islam = kumulacja debilizmu

nowynick

2017-05-04, 10:16
no kurna, lubię mojego czarnego kundla, ale muzułmańskiego dżina w moim mieszkaniu tolerować nie będę! :D

Pomurnik666

2017-05-04, 10:22
wszystkie religie są z rgruntu bajką i to nudną .lub filmem klasy c lub z .niech ludzie sonbie wierzą w co chcą, ch*j mnie ich pobozności .byleby sp***alali od mego agnostykującego ja :amused:

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-04, 10:40
Pomurnik666 napisał/a:

wszystkie religie są z rgruntu bajką i to nudną


Nudną... Jo Cie prosza.
2 Kr 2, 23-24
Dwa miśki zagryzają czterdziestkę bachorów, śmiejących się z łysego.
W biblii trup ściele się gęsto, więc o nudzie mowy być nie może.
Religie kiedyś przynajmniej spełniały swoją funkcję, bo ludzie się bali bogów. Obecnie wszystkie główne religie opierają się na pismach, które zostały tak zeszmacone, że teoretycznie wierzenia nie mają sensu. Równo Koran, Tora, Pismo święte mają w czort sprzeczności i cytat znajdziesz tam na okazję każdą.

pazuzu

2017-05-04, 11:13
W starym testamencie też są dość ciekawe rzeczy

nowynick

2017-05-04, 11:36
pazuzu napisał/a:

W starym testamencie też są dość ciekawe rzeczy



tak tylko dziś nikt normalny do tamtych zaleceń się nie stosuje, natomiast fundamentalny islam to najchętniej by wrócił do czasów kiedy ta religia powstawała. Zero elektroniki, wynalazków, lekarzy itp. tylko stara dobra modlitwa i ścinanie niewiernych w imię religii pokoju...

freaky

2017-05-04, 11:56
Cytat:

Tak sobie pomyślałem, żeby strollować jakiś marsz brudasów i wręczyć im książeczki z napisem "Holly Bible", poczekać aż zaczną je palić i wyrywać z nich kartki, a następnie obserwować reakcję gdy dowiedzą się, że to tylko okładka nałożona na koran.



freaky :amused:

RolgeN

2017-05-04, 15:55
Nawet ładna jest.

Tarab85

2017-05-04, 17:59
Myślę, że miażdżąca większość katolików poległaby na swojej religii w równie spektakularny sposób. Natomiast na pewno żaden ateista nie pomyli się w swojej. Szach mat wierzący :D

NasterX

2017-05-04, 18:14
nic ciekawego, to dosyć normalne że ludzie wierzący sa idiotami nie zależnie od religii

Dee_Loc

2017-05-04, 18:20
Uwielbiam faceta! Byłem kilka razy naocznym świadkiem jego wystąpień i zawsze gotuje krew w muslimach nie używając ani jednego przekleństwa czy podnoszenia głosu. Facet od lat wystawia swój kramik w jednym miejscu, szczególnie upodobanym przez muslimów i tam ich katuje. Facet otwiera kram o 10 rano, kończy o 22, przez 12h pie**oląc o tych zwierzętach. Raz byłem świadkiem dyskusji gdzie gadali tak przez 2h, spokojnie. To było fajne; można mieć poglądy, można o nich dyskutować, można podjąć się konfrontacji, a na koniec powiedzieć "miło się rozmawiało". Ale są momenty... jak zacznie j***ć ich to z 3 przecznic słychać jak ciapki szczekają. Gość zachęca do dyskusji; ma mikrofon ustawiony dla publiki i kamerę. Niestety coraz częściej jest on atakowany po spektaklach przez grupki 5 bojowników arabskich ale reakcja białych amerykanów też jest genialna; "oj Ty Ty zły brzydko mówisz, masz tu 10$ do koszyka" stąd facet zawsze ma jakiegoś ochroniarza. Jest też lubiany przez policjantów i zawsze pomogą mu się spakować i bezpiecznie przejść do samochodu :D

Gwandolin

2017-05-04, 18:47
nowynick napisał/a:



tak tylko dziś nikt normalny do tamtych zaleceń się nie stosuje, natomiast fundamentalny islam to najchętniej by wrócił do czasów kiedy ta religia powstawała. Zero elektroniki, wynalazków, lekarzy itp. tylko stara dobra modlitwa i ścinanie niewiernych w imię religii pokoju...



A tutaj mamy kobietę, która nie stosuje się do zaleceń z koranu, a jednak wszyscy ją tutaj uważają za idiotkę. Facet próbuje obrazić islam, mówiąc jej, że ma się zachowywać tak jak inni debile wyznający pedofila. A ona ma w dupie hijab, do tego mówi, że źli muzułmanie idą do piekła, więc nie rozumiem o co się do niej dopie**alacie. Dała się po prostu niepotrzebnie wciągnąć w ten cyrk.