18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Druzgocząca siła argumentów.

OpenStreetMaps • 2017-05-04, 09:24
Głupia islamistka zostaje pokonana własną bronią jaką są cytaty z koranu

Sami zobaczcie jak idiotka została ośmieszona.





OpenStreetMaps

2017-05-04, 19:02
NasterX napisał/a:

nic ciekawego, to dosyć normalne że ludzie wierzący sa idiotami nie zależnie od religii




A ty kim jesteś ? Że pozwalasz sobie obrażać miliony ludzi religijnych? Moja opinia jest taka: Religie to jeszcze nic złego. Może za wyjątkiem islamu który powinien zostać zdelegalizowany. Zawsze to powtarzam. " Nadmiar religijności prowadzi do skrajności". Wcale się ludziom religijnym nie dziwię że wolą wierzyć i mieć nadzieję w to że ciało umiera a świadomość zostaje. Że po śmierci będzie jakaś kontynuacja.
Niż w bezsens egzystencji której jedynym zakończeniem jest nicość.

SaveTheTrees

2017-05-04, 19:28
Tarab85 napisał/a:

Myślę, że miażdżąca większość katolików poległaby na swojej religii w równie spektakularny sposób. Natomiast na pewno żaden ateista nie pomyli się w swojej. Szach mat wierzący :D


Może nie jestem wierzący, to nie powinienem się wypowiadać, ale mi kiedyś jakiś tam teolog czy tam inny znawca religii tłumaczył różnicę - koran MUSI być interpretowany dosłownie. Katolicy sprytnie się zabezpieczyli mówiąc, że biblia NIE MOŻE być interpretowana dosłownie, tylko tak, jak się akurat uznaje.
Ponadto - Jezus (bo tylko nowego testamentu się katolicy trzymają) chyba nigdzie bezpośrednio nie kazał nikogo zabijać. Tylko miłować (bez skojarzeń zboki).

A z całym szacunkiem, ale porównanie ch*jowe, trochę w stylu:
,,Fizyk kwantowy kwantowej może się pomylić w fizyce, a ja jestem nieukiem, co nie wie nic, to się nigdzie nie pomylę..."

teciu94

2017-05-04, 19:49
Już rozumiem dlaczego muzułmanki nie mogą otwierać mordy bez pozwolenia.

JaegerMouse

2017-05-04, 20:03
Jest więcej filmów od tego gościa?

myha

2017-05-04, 20:30
Ogólnie to pie**olenie. Główny zarzut do tej dziewczyny, że nie jest religijną muzułmanką bo nie przestrzega w 100% koranu.
Tylko że chyba nie ma już obecnie żadnego chrześcijanina który by przestrzegał w 100% biblie(może jakieś poj***ne sekty typu jehowi).
Właściwie to 95% chrześcijan pie**oli, co w tej książce napisali, a i tak uważają się za wielkich wyznawców, świętych po śmierci.
Zresztą jak napisał C.Z.E.S.I.E.K w tych książkach(koran i biblia) pełno sprzeczności, a jakakolwiek dyskusja jest z góry bez sensu bo można znaleźć 5 różnych odpowiedzi, z których każdą da się interpretować na kolejnych 5 sposobów. Ale trzeba się na tym trochę znać i interesować- nawet kierunki nauczania specjalnie do tego stworzyli. Jak nawet razu nie przeczytałeś biblii(tak jak większość), to z góry jesteś skazany na porażkę z kimś kto czyta ją cały czas.

Koleś atakuje muzułmankę za to że nie przestrzega koranu w 100%(w najbardziej poj***nej formie). Wolał by jak by się przed nim wysadziła?
Więc sorry takie zaorania to h*ja warte
Dopie**alać tym którzy chcą być normalni.
Bez sensownym argument, dziewczyna nie przestrzega swojej religii w 100%(w jedynej właściwej poj***nej formie).
Jak jakiś świadek jehowy pie**olił trochę, albo inna poj***na protestancka sekta z USA.

PS. odkryłem kolejny dowód na światowy spisek żydów i muzułmanów dla zagłady rasy białej:
Microsoft Word podkreśla na czerwono koran, ale biblia już nie :D

amaimon

2017-05-04, 21:13
szacun za to ze bronila sie do konca mimo iz wiedziala ze jest w dupie

natking

2017-05-04, 22:28
@myha, obalam argument Wordowski. Słownik podaje dodatkowe dwa znaczenia słowa "biblia" pisane małą literą:
1. biblia książk. przen. «książka będąca dla kogoś autorytetem, wyrocznią, z której czerpie się wzory postępowania»
2. biblia pot. «gruba, duża księga»

Ale z resztą wypowiedzi się zgadzam ;)

JohnMadafaka

2017-05-04, 22:32
Kurde, czytając komentarze przypomniałem sobie, że miałem niedawno przeczytać stary testament właśnie ze względu na akcje jakie tam się dzieją :D Bo nowy to lipa, słaby sequel. Jezus niby taki mocny, ale cuda robił marne.

Dla porównania mój ulubiony bohater to Samson (za bardzo nie pamiętam, bo tylko w podstawówce parę razy słyszałem) - koleś który nosił długie kudły i brodę i to z nich brała się jego siła (pewnie miał też 2,20m wzrostu i był przyj***ny jak Schwarzenegger w szycie formy). Nie było na niego mocnych, ale tylko do czasu... Raz go złapali i ścieli włosy. Każdy wie jak wygląda facet, który dopiero zgolił brodę - jak p*zdeczka - i tyle właśnie miał siły. Przykuli go łańcuchami do ogromnych filarów w pałacu, a sami poszli w melanż. Pili dzień, drugi, trzeci... Pili tak długo, aż Samsonowi odrosły włosy, a wtedy ten napiął muły i rozwalił cały pałac. Kamień na kamieniu się nie ostał.

Swoją drogą, chyba żadnej z ksiąg: Koran, Tora, Pismo Święte nie można interpretować dokładnie. To znaczy: jeżeli się uznaje ją za świętą to powinno. W przeciwnym razie można dopasowywać sobie różne znaczenia jak do przepowiedni Nostradamusa. Na pewno książki te mają w sobie wartości moralne, które można wyłuskać między wierszami, ale takie ma też każda inna książka.

Logiczny

2017-05-05, 00:06
Zauważyliście, że kiedyś Muzułmanki nie musiały się zakrywać? Jeśli przyjąć za prawdę ISIS jako forme wpływu na politykę Islamu ze storny rzecz jasna żydów, to co należałoby zrobić w pierwszym momencie? No na pewno trzeba by sprawić aby ludzie się pokłócili. Tak przecież syjoniści zrobili w Polsce, dzieląc nam kościół na Toruński i chyba krakowski. Tak syjoniści zrobili w Japoni dzieląc kobiety od mężczyzn grami tamagochi (wykorzystali słabość). Słabości wykorzystują ZAWSZE. Koreę płn od południowej poróżnili wmawiając im dwie różne kultury, w Islamie wykorzystali chęć dominacji mężczyzn nad kobietami, mają Muzułmanie jakieś takie skłonności, które do niedawna były postrzegane jako ekstremalne. Czy możlowe jest że zmienili Koran? Ja w to jestem w stanie uwierzyć, syjoniści mają łeb na karku. Nikt nigdy pod względem knucia ich nie przebił. Są w tym mistrzami, mając media wpływają na wszystko i wszędzie. Są w stanie wmówić garbatemu, że to norma. Następny przykład, syjoniści podzielili Ruskich. Obrzeża tortu wprawdzie ale podzielili. Teraz historia dzieje się w Wenezueli i na Filipinach. Uważam, że te sk***ysyny zasługują na złe rzeczy. Jest ich (ktoś kiedyś wyliczyl) tak ze 2 tysiące osób. Podobno jakby ich "tentego" to zapanowałby na świecie pokój.

myha

2017-05-05, 00:45
Na początku filmu to nawet pomyślałem że koleś jest jakimś poj***nym radykalnym muzlimem i będzie ją zaraz kamieniował za to że tej chusty nie nosi tak się dopie**olił że nie jest 100% muzułmanką. Dopie**ala się do niej jak by był jakimś odpowiednikiem jehowego wśród muzlimów.

nowynick

2017-05-05, 07:55
amaimon napisał/a:

szacun za to ze bronila sie do konca mimo iz wiedziala ze jest w dupie



Niczym student na ustnym :D

natking

2017-05-05, 20:23
Logiczny napisał/a:

Zauważyliście, że kiedyś Muzułmanki nie musiały się zakrywać? Jeśli przyjąć za prawdę ISIS jako forme wpływu na politykę Islamu ze storny rzecz jasna żydów, to co należałoby zrobić w pierwszym momencie? No na pewno trzeba by sprawić aby ludzie się pokłócili. Tak przecież syjoniści zrobili w Polsce, dzieląc nam kościół na Toruński i chyba krakowski. Tak syjoniści zrobili w Japoni dzieląc kobiety od mężczyzn grami tamagochi (wykorzystali słabość). Słabości wykorzystują ZAWSZE. Koreę płn od południowej poróżnili wmawiając im dwie różne kultury, w Islamie wykorzystali chęć dominacji mężczyzn nad kobietami, mają Muzułmanie jakieś takie skłonności, które do niedawna były postrzegane jako ekstremalne. Czy możlowe jest że zmienili Koran? Ja w to jestem w stanie uwierzyć, syjoniści mają łeb na karku. Nikt nigdy pod względem knucia ich nie przebił. Są w tym mistrzami, mając media wpływają na wszystko i wszędzie. Są w stanie wmówić garbatemu, że to norma. Następny przykład, syjoniści podzielili Ruskich. Obrzeża tortu wprawdzie ale podzielili. Teraz historia dzieje się w Wenezueli i na Filipinach. Uważam, że te sk***ysyny zasługują na złe rzeczy. Jest ich (ktoś kiedyś wyliczyl) tak ze 2 tysiące osób. Podobno jakby ich "tentego" to zapanowałby na świecie pokój.




TurboGrzesznik

2017-05-06, 17:22
po ch*j takie gówna wrzucacie? po co promować idiotów i idiotki?