18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drukujemy dla szpitali

pinowak • 2020-03-25, 23:09
Drodzy sadole! Szukamy osób z drukarkami 3d do pomocy przy drukowaniu przyłbic do szpitali na terenie całej Polski. Znajdźcie nas na fejsie `Przyłbice dla Medyków '. Akcja zupełnie charytatywna. Ja jestem z Warszawy i jest nas 70 osób, drukujemy 500 przyłbic dziennie! Pomożecie? :)


chocho

2020-03-25, 23:30
elwariatuncio napisał/a:

Nie



O żesz ty ch*ju!

90kondzio90

2020-03-25, 23:58
Takie rzeczy to Państwo powinno robić !! Sk***ysyny wszystko rozdały i rozkradali..

stefanwtiorturiowanyprzez

2020-03-26, 00:08
Harmon wzrostu EPO(Steryd maratończyków)Rozszerza pęcherzyki płucne,które pobierają więcej tlenu...A nie to jest temat wiadra na głowę i jak tego w Polsce nie ma to bez komentarza...

radek225

2020-03-26, 00:09
I cyk donosik do skarbóweczki leci, że podatku od darowizny nie płacicie. Wy przestępcy skarbowi! Jak mozecie skarb państwa na szwank narażać? Do pierdla was wsadzic w jednej celi z Masą i Trynkiewiczem. Już ja się o to postaram!!!

pinowak

2020-03-26, 00:22
radek225 napisał/a:

I cyk donosik do skarbóweczki leci, że podatku od darowizny nie płacicie. Wy przestępcy skarbowi! Jak mozecie skarb państwa na szwank narażać? Do pierdla was wsadzic w jednej celi z Masą i Trynkiewiczem. Już ja się o to postaram!!!



Nawet na crowfoundingu nie możemy hajsu zebrać bo nie mamy podpisanych umów, że coś damy, ze kupujemy filament dla takiej a takiej osoby o dowodzie osobistym numer.. , nie ma wyceny masek... Szpital pisze @, dzwoni, pisze na fb my robimy, zawozimy, jest. Szybko i bez pierdyliona papierków. Polski system nie jest gotowy na szybkie dzialanie bez zbędnego pie**olenia.

Liton

2020-03-26, 00:25
pinowak napisał/a:

Znajdźcie nas na fejsie `przyłbice dla szpitali'.



Taki ch*j. Nie ma takiej grupy ani hashtaga.

pinowak

2020-03-26, 00:31
Liton napisał/a:

Taki ch*j. Nie ma takiej grupy ani hashtaga.



Kur%a pisząc szybko zaj***łem się z nazwą: Przyłbice dla Medyków - Warszawa i Mazowieckie. Zaraz to wyedytuje, jak da rade. Soooory i dzieki za sprawdzenie!

Widelecc

2020-03-26, 00:31
Ależ nikt nie musi nic dostarczać, bo przecież ch*j Moravitzky zapewniał że państwo jest doskonale przygotowane?
Przecież ta sp***olina dyrektur co zwolnił położną która ośmieliła się powiedzieć prawdę że brakuje sprzętu, zapewnia że jest go pod dostatkiem... To po co jeszcze drukować coś na drukarkach?

pinowak

2020-03-26, 00:36
!
nazwa grupy na fb Przyłbice dla Medyków a nie przylbice dla szpitali (sorry po%bala mi się nazwa)
!
!
Wie ktoś jak to wyedytować, albo wykasować i postawić jeszcze raz, bez tej głupiej wtopy?
!
!
!

Kriski

2020-03-26, 00:38
pinowak napisał/a:

Nawet na crowfoundingu nie możemy hajsu zebrać bo nie mamy podpisanych umów, że coś damy, ze kupujemy filament dla takiej a takiej osoby o dowodzie osobistym numer.. , nie ma wyceny masek... Szpital pisze @, dzwoni, pisze na fb my robimy, zawozimy, jest. Szybko i bez pierdyliona papierków. Polski system nie jest gotowy na szybkie dzialanie bez zbędnego pie**olenia.




Obiecaj komuś posadę albo "dowód wdzięczności" wręcz, to wszystko ułatwi.

cesarz1982

2020-03-26, 00:58
Mogę drukować ale mam Canon PIXMA IP 4300
Jedynie 2d