18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drukujemy dla szpitali

pinowak • 2020-03-25, 23:09
Drodzy sadole! Szukamy osób z drukarkami 3d do pomocy przy drukowaniu przyłbic do szpitali na terenie całej Polski. Znajdźcie nas na fejsie `Przyłbice dla Medyków '. Akcja zupełnie charytatywna. Ja jestem z Warszawy i jest nas 70 osób, drukujemy 500 przyłbic dziennie! Pomożecie? :)


Hrabia Drapula

2020-03-26, 01:02
Widelecc napisał/a:

Ależ nikt nie musi nic dostarczać, bo przecież ch*j Moravitzky zapewniał że państwo jest doskonale przygotowane?
Przecież ta sp***olina dyrektur co zwolnił położną która ośmieliła się powiedzieć prawdę że brakuje sprzętu, zapewnia że jest go pod dostatkiem... To po co jeszcze drukować coś na drukarkach?


tak było, tak jest, jak napie**alał kłamca na początku, że na jaką to apokalipsę jesteśmy przygotowani, a tu taki ch*j jak kaczy'ńskiego dziób

dlatego za wszelką cenę chcą tych wyborów, plan jest taki, zakopywać wszystko, utajniać i kłamać że jest wszystko zajebiście że by było poparcie, obiecują kto co chce, jak bym napisał że chcę połowę kasy nauczycieli bo ja dziecko w domu muszę sam uczyć to by mi dali pewnie
i teraz jak wygrają "zajebiście" dla nich, za raz zapomną co obiecywali
jak przegrają to nie ich broszka, niech opozycja się martwi jak kasę wyskrobać, a jak nie uda się, super, będzie można po nich jechać i po wyborcach jechać, że jak by oni wygrali to by kasa była

cesarz1982 napisał/a:

Mogę drukować ale mam Canon PIXMA IP 4300
Jedynie 2d



jak spróbujesz dużo razy na jednej kartce wydrukować może się uda 3d

pinowak

2020-03-26, 01:10
cesarz1982 napisał/a:

Mogę drukować ale mam Canon PIXMA IP 4300
Jedynie 2d



Jasne! Potrzeba tylko ryzę papieru, nozyczki i trochę kleju. Dużo zabawy, ale się da:)

balasior

2020-03-26, 01:15
Drukujcie respiratory a nie jakieś pie**olone przyłbice :-P

Pedofilek

2020-03-26, 06:13
Spadaj ja tfu na pomoc dla szpitali od tego jest zasrany rząd. Niech oni się troszczą po to k***a płacisz zusy itp !!!

konstantyn_pierdzipompka

2020-03-26, 07:27
90kondzio90 napisał/a:

Takie rzeczy to Państwo powinno robić !! Sk***ysyny wszystko rozdały i rozkradali..



Dokładnie! Najwięcej rozkradli...

BloodBoy

2020-03-26, 07:30
Ja mam latexa i drukuję fototapety, plakaty, naklejki itd. jakby były potrzebne to zapraszam na ecowall24 pl

pinowak

2020-03-26, 07:32
balasior napisał/a:

Drukujcie respiratory a nie jakieś pie**olone przyłbice



Ok, ale w jakim celu mamy to teraz roboć?

nowynick

2020-03-26, 08:23
ale jak to? Duda mówił że jesteśmy gotowi?

Sonal

2020-03-26, 08:41
radek225 napisał/a:

I cyk donosik do skarbóweczki leci, że podatku od darowizny nie płacicie. Wy przestępcy skarbowi! Jak mozecie skarb państwa na szwank narażać? Do pierdla was wsadzic w jednej celi z Masą i Trynkiewiczem. Już ja się o to postaram!!!



To nie jest darowizna - to przychód w naturze.

krystek202

2020-03-26, 08:41
później szpital powie że nie ma atestów i dziękujemy bardzo ;-)

Pedofilek

2020-03-26, 09:17
pinowak napisał/a:

Kur%a pisząc szybko zaj***łem się z nazwą: Przyłbice dla Medyków - Warszawa i Mazowieckie. Zaraz to wyedytuje, jak da rade. Soooory i dzieki za sprawdzenie!




To pisac nie potrafisz a chcesz drukować w 3D? Typowy polaczek

pinowak

2020-03-26, 09:31
bronksy napisał/a:

To pisac nie potrafisz a chcesz drukować w 3D? Typowy polaczek



Pisać nie potrafię, studia nie skończone, praca w spożywczaku. Wszystko ch*jowe, ale wydruki 1sza liga


ivinnie

2020-03-26, 09:45
Później wchodzi Agencja Rezerw Materiałowych i zapie**ala wszystko jak już zrobili w jednym szpitalu, który otrzymał od ludzi maseczki.

Wanted868

2020-03-26, 10:16
@pinowak

A jak wygląda sprawa z atestami? :P

Wiewór

2020-03-26, 10:32
A to PiS najlepsza partia świata nie przygotował się do epidemii, że znowu Polacy muszą wyręczać rządzących pospolitym ruszeniem? :amused:
Na co ja daję miesięcznie 1400 zł w ZUSie?