18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drugi etat?

Gu...........99 • 2014-03-16, 20:55
Drugi etat naszej posłanki?

btw. szkoda...


mieszalniapasz

2014-03-18, 01:57
1.Michal napisał/a:

Taka mi nie powie "nie" :)



Powie, bo jesteś rudy :amused:

rostal

2014-03-18, 19:27
Chyba Posłana...

jbone

2014-03-18, 19:41
lekko tylko podbna do grodzkiej ale nic wiecej.sp***alam stad i piwa nie ma

JH...........DS

2014-03-18, 19:44
Sapphiron napisał/a:

o ta na stole wygląda jak Luxuria Astaroth, ta od Donatana i ubijania masła ;)



Ciekawe z której strony, może trochę z dupy, ale na pewno nie z ryja

Ar...........an

2014-03-18, 19:45
zmysl0wy napisał/a:

Tak na marginesie to fejk gdyż nacięcie autopsyjne ZAWSZE wykonuje się w kształt
litery " Y " a ta ucharakteryzowana modelka nacięta jest od samej szyi . Poza tym
ślady opadowe tak nie wyglądają jak na zdjęciu. To po prostu zwykła
stylizacja a ta kobita która stoi nad "zwłokami" to po prostu charakteryzatorka


Kamien z serca, teraz jeszcze tylko musze znalezc do niej numer

gustav665

2014-03-18, 19:47
" Oko nietoperza, ślina żółwia, ząb modliszki i serce dziewicy! Wreszcie zapanuję nad światem! "

zajebiste cycki, jebnąłbym

Vegeta13

2014-03-18, 19:50
o boze toz to hard

sanon

2014-03-18, 20:22
zmysl0wy napisał/a:

Tak na marginesie to fejk gdyż nacięcie autopsyjne ZAWSZE wykonuje się w kształt
litery " Y " a ta ucharakteryzowana modelka nacięta jest od samej szyi . Poza tym
ślady opadowe tak nie wyglądają jak na zdjęciu. To po prostu zwykła
stylizacja a ta kobita która stoi nad "zwłokami" to po prostu charakteryzatorka



A po 3 takie ladne dupy nie umieraja!

issenpl

2014-03-18, 20:31
zmysl0wy napisał/a:

Tak na marginesie to fejk gdyż nacięcie autopsyjne ZAWSZE wykonuje się w kształt
litery " Y " a ta ucharakteryzowana modelka nacięta jest od samej szyi . Poza tym
ślady opadowe tak nie wyglądają jak na zdjęciu. To po prostu zwykła
stylizacja a ta kobita która stoi nad "zwłokami" to po prostu charakteryzatorka



AntithesiS

2014-03-18, 20:31
zmysl0wy napisał/a:

Tak na marginesie to fejk gdyż nacięcie autopsyjne ZAWSZE wykonuje się w kształt
litery " Y " a ta ucharakteryzowana modelka nacięta jest od samej szyi . Poza tym
ślady opadowe tak nie wyglądają jak na zdjęciu. To po prostu zwykła
stylizacja a ta kobita która stoi nad "zwłokami" to po prostu charakteryzatorka



Niestety kolega nie ma racji.
wikipedia napisał/a:


For the internal examination there are a number of different approaches available:

a large and deep Y-shaped incision can be made starting at the top of each shoulder and running down the front of the chest, meeting at the lower point of the sternum. This is the approach most often used.

a T-shaped incision made from the tips of both shoulder, in a horizontal line across the region of the collar bones to meet at the sternum (breastbone) in the middle.

a single vertical cut is made from the middle of the neck (in the region of the 'adam's apple' on a male body)



Nie umiesz angielskiego ?
Nie rób z siebie debila, Google tłumacz twoim przyjacielem.


A co do plam opadowych, to wystarczy przejrzeć kilka tematów z działu hard, wiem bo używam tego konta tylko do tego.

Ale w jednym kolega ma racje, to jest charakteryzacja !

coltrest

2014-03-18, 20:40
Byłem na autopsji nie tak dawno i jakoś nie kojarzę żadnego nacięcia w kształcie litery Y. Nacięta do samej szyi dlatego, że serce i płuca wyjmuje się razem z językiem i przełykiem który w tamtym miejscu trzeba podciąć. Plamy opadowe to też nie wygląda z nimi tak łatwo, gdyż widzimy dziewczynę już na stole a nie w pozycji w jakiej leżała.
Jeżeli chodzi o to co na tym zdjęciu nie pasuje, to stół i twarz "tr(du)pki". Stół do autopsji jest metalowy z dziurami na krew i inne odpady np. z jelit czy żołądka. Stół razem z jej umalowaną twarzą sprawiają, iż śmiem twierdzić że jest to jakiś prymitywny zakład pogrzebowy a "tr(du)pka" przyszła się ubrać i pomalować :)

~żułw

2014-03-18, 21:13
Co wy pie**olicie mi robili autopsje i takich nacięć nie miałem
to fejk jest k***a

ojcieckogut

2014-03-18, 21:20
Koronnym dowodem na "udawany" charakter zdjęcia jest fakt, iż kobiecie na stole STOJĄ SUTKI, co jest możliwe tylko w przypadku funkcjonującego układu krwionośnego.

Szach i mat

midnightc

2014-03-18, 21:28
zmysl0wy napisał/a:

Tak na marginesie to fejk gdyż nacięcie autopsyjne ZAWSZE wykonuje się w kształt
litery " Y " a ta ucharakteryzowana modelka nacięta jest od samej szyi . Poza tym
ślady opadowe tak nie wyglądają jak na zdjęciu. To po prostu zwykła
stylizacja a ta kobita która stoi nad "zwłokami" to po prostu charakteryzatorka



Tak na marginesie, to nacięcia w kształcie "Y" robi się tylko w przypadku podejrzenia urazu odcinka szyjnego i na hamerykańskich serialach. Nie wiem co to są "ślady opadowe", ale plamy opadowe, jak i autoliza i gnicie pojawiają się w różnych odstępach czasowych, czasami trudno jest je od siebie odróżnić. Plamy opadowe, które pojawiają się post mortem, nie występują w takich miejscach "ekspercie".