18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drugi Ełk

Qunda • 2017-10-02, 09:36
w sumie podobnie, ale wyżynają się nawzajem.
Afgańskie porachunki na Hallera!

W kebabie przy ulicy Hallera w Brodnicy (kuj-pomorskie) doszło dziś do bójki pomiędzy dwoma Afgańczykami, podczas której jeden drugiego ranił maczetą. Jak się nieoficjalnie dowiedzieliśmy poszkodowany, który trafił do szpitala ma obywatelstwo polskie, zaś drugi przebywa w Polsce nielegalnie i uciekł z miejsca zdarzenia. Jest poszukiwany przez policję.
Jak się pojawi jakieś info to dam znać.Do bójki w lokalu przy ul. Hallera doszło około godz. 17.

– Potwierdzam, że późnym popołudniem w lokalu w Brodnicy doszło do kłótni dwóch współpracowników. Jeden z nich został raniony narzędziem do krojenia kebaba. Trafił do szpitala, ale jego życiu nie zagraża niebezpieczeństwo - mówi portalowi tvp.info st. asp. Agnieszka Łukaszewska z Komendy Powiatowej Policji w Brodnicy.

Jak podała lokalna telewizja TV Brodnica, Afgańczyk, który trafił do szpitala, posiada polskie obywatelstwo, natomiast drugi najprawdopodobniej przebywa w Polsce nielegalnie. Zdaniem stacji, mężczyzna zbiegł z miejsca zdarzenia.









Kolejne info, na razie chyba wszystko.
Znamy już oficjalne informacje odnośnie wczorajszego zajścia w Kebabie. Jak się okazuje atak nie nastąpił maczetą, jak wcześniej nas wstępnie poinformowano. Obydwaj Afgańczycy, napastnik i poszkodowany, przebywają w Polsce legalnie. Więcej informacji w materiale filmowym.


TFU.Bolek

2017-10-02, 21:45
pieprzona reklama. Jak o tym dziś przeczytałem to się głodny zrobiłem.

przeeemoooo

2017-10-03, 05:02
Jak oni ze sobą nie wytrzymują to jak mają być normalni w europie. Anglia kiedyś dobrze zrobiła zakładając kolonie karną w australii, niby same patole ale po odsiedzeniu wyroku nie mogli wrócić do Angli. Wygnanie sprawiło że z patoli spora ich część stała się dobrymi obywatelami. Kur...a gdzie my znajdziemy taką wielką wyspę na tych wszystkich ciapatych żeby z nich cywilizowani ludzie wyrośli

Noside

2017-10-03, 10:46
Prosta sprawa. Nie karmić się u nich, to nie będziecie ich karmić. Niech jadą na zachód do wunderlandu. Będą się cieszyć darmowymi dotacjami na biznes, które przerobiły Turecki Kebab na Niemiecki Kebap, bo niemcy oczywiście najlepsi, ale ciężko im było b na końcu wymówić.
Ewentualnie, jeżeli jesteście z gatunku, który myśli nie mózgiem, a organami i narządami, to pozostaje mi życzyć smacznego sponsorowania patologii.
Swoją drogą szybko przestało mnie boleć, że nie tykam kebabów, bo w każdym mieście jest jednak trochę tubylczych budek z innymi specjałami.

nidzwiedz

2017-10-03, 16:57
Nazedziem do krojenia miesa-nie maczeta-to wazne!Bo mowil to pan policjant a nie milicjant.....


niemamskarpet.

2017-10-03, 17:09
bo sprawa jest prosta "Kupujesz kebaba - zasiedlasz araba !!! " ludzie nie kupujcie kebabów u ciapaków to nie będe się rozmnażać, dowiedzcie się w Waszych miastach który kebab jest polaka i tylko tam chodźcie ! wbijcie sobie to do głowy

Al...........go

2017-10-03, 17:17
niemamskarpet.,

To tak jakby na bigos iść do chińczyka. Wiadome jest, że najlepszego kebsa zrobi arab bo wie jak to zrobić, a nie polak co wjebie do kebaba świnię i starą kapustę.

Kowalski892

2017-10-03, 17:58
Afganczyk nigdy nie bedzie w Polsce legalnie...

sh...........ns

2017-10-03, 18:31
I nie pitolcie że Polacy też tak robią bo patrząc procentoweo na to ilu jest muslimów w Polsce a ile jest przez nich gewałtów i morderstw to bedzie lekko z 40 %

Al...........go

2017-10-03, 19:21
shokobons napisał/a:

I nie pitolcie że Polacy też tak robią bo patrząc procentoweo na to ilu jest muslimów w Polsce a ile jest przez nich gewałtów i morderstw to bedzie lekko z 40 %



Kolejny magik statystyk. Jakieś rodzinne powiązania z morawieckim?

BanujNasNieMichalka

2017-10-03, 19:29
Z nimi lepiej nie wdawać się w dyskusje, ich jedynym narzędziem jest przemoc i to nie że Ci wypie**oli.. nie zgadzasz się z typem lub jakas awantura ma tylko przy sobie kose/maczete/pistolet/piłe mechaniczna wybierzcie co chcecie i to użyje żeby pokazać swoją racje. Oni nie potrafią funkcjonować w normalnym środowisku, może jakaś garstka z 0,5% reszta to bydło które jak by miało okazje wyrżnęło by wszystkich bez mrugnięcia okiem. Przecież jesteśmy niewierni ;)

ellsworth

2017-10-03, 20:34
poligon6 napisał/a:



Straszne, aż mi sie zal ich zrobiło, ale przynajmniej przyznałes sie ze jesteś miłosnikiem ciapatych.


Każdy uczciwy, ciężko pracujący człowiek powinien być witany w Polsce z otwartymi ramionami, bo nierobów mamy pod dostatkiem własnych.

dmnkzl

2017-10-03, 22:59
Tego drugiego policjanta na trzecim zdjęciu to przy porodzie chyba za uszy ciągnęli.

dziaad

2017-10-04, 09:13
byłem wczoraj z ciekawości w tym kebabie i nawet gadałem z właścicielem. jest mu wstyd za tego kolesia co mu zaj***ł z noża do mięsa w czerep. gówniarzowi coś odj***ło - tak mi tłumaczył. typek żałuje, że to tak rozdmuchali bo teraz się do niego dopie**alają, a miał spokój i chce spokoju bo mu w Brodnicy dobrze i se chwali i drugi punkt miał otwierać. ogólnie normalny spoko koleś, a kebab taki 4/5.

Zabójca

2017-10-06, 07:15
ch*j ci w dupe wypie**alaj z Polski!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!