18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogowy czubek z Bielska-Białej

Ha...........ng • 2017-08-29, 00:59
Jak można być takim debilem?


gustav665

2017-08-29, 01:37
no jak widać jakoś można

b0r000

2017-08-29, 02:36
Koleżka chyba za słabo słuchał tych dupeczek na wstępie do NFS-a :amused:

Ma...........ke

2017-08-29, 06:25
śląsk i wszystko jasne.

Gwyhyr69

2017-08-29, 08:24
Kolo mojej roboty, debil k***a

~Velture

2017-08-29, 08:29
Żeby miał jeszcze czym zapie**alać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej ch*jowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapie**alają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odj***ło coś takiego*




*nie dotyczy BMW.

wormgoro

2017-08-29, 09:06
Velture napisał/a:

Żeby miał jeszcze czym zapie**alać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej ch*jowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapie**alają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odj***ło coś takiego*




*nie dotyczy BMW.



Bo częściej spotykasz na drodze stare i h*jowe auta a nie maserati albo ferrari

Pa...........or

2017-08-29, 09:08
Velture napisał/a:

Żeby miał jeszcze czym zapie**alać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej ch*jowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapie**alają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odj***ło coś takiego*

*nie dotyczy BMW.



żeby sobie kupić Maseratti nie można być amebą, która tak jeździ.

BKKWK

2017-08-29, 12:50
Velture napisał/a:

Żeby miał jeszcze czym zapie**alać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej ch*jowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapie**alają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odj***ło coś takiego*




*nie dotyczy BMW.



Bo ludzie mają to parcie, żeby wszystkim dookoła udowodnić, jacy oni są wielcy, wspaniali i ważni. Pragną podziwu. I dotyczy to ludzi biednych, ponieważ jadąc samochodem za 300 tys. lub więcej nikomu nic już nie musisz udowadniać.

SzaryPietia

2017-08-29, 13:14
1. chciał przycwaniakować i powyprzedzać na 2 pasy na raz;
2. nie ogarnął, ze wjezdza na pas do zawracania ktory mu sie zaraz skonczy (swoja droga, moglyby byc na nim strzałki a nie ma i to go pewnie zmyliło);
3. chcąc uniknąć czołówki wjechał na chodnik rozpie**alając sobie felgi - dobrze mu tak :D
widać, że typek jakiś nie tutejszy (tamtejszy). :D

p.s. a co do tego, że zapie**alał to wy od razu, że coś udowaniać musiał... to nie tak... może po prostu chciało mu się srać :D

Ohoho

2017-08-29, 16:22
Przesiadł się z gulfa 3 1.9tdi i nie ogarnął mocy

smj12

2017-08-29, 17:01
Az sobie wyobrazilem jakbym glosno sie smial z tego debila w tej sytuacji

ungubungu

2017-08-29, 20:42
Dożywotnio zabrać prawko. Potencjalny zabójca.

artur_sz13

2017-08-29, 23:13
Velture napisał/a:

Żeby miał jeszcze czym zapie**alać a nie jakimś gównianym fiatem bravo za 1500zł... Nie wiem czemu jest taka zasada, że im bardziej ch*jowe, gówniane i stare auto tym bardziej zapie**alają.
Nie spotkałem się na ulicy jeszcze nigdy aby jakieś maserati albo ferrari odj***ło coś takiego*


*nie dotyczy BMW.



Oj nie przesadzajmy 2.500 zł :P .

Stare samochody widzisz więcej w takich sytuacjach bo je kupuje się dla nowych/młodych keirowców*

*nie dotyczy BMW bo posiadanie BMW to stan umysłu, którego normalny człowiek nie ogarnie