18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drogowe nieporozumienie

~Angel • 2019-08-09, 13:59
ale szybko zostało wszystko wyjaśnione.


kryniow

2019-08-09, 14:55
No cóż... jestem pod wrażeniem. Kulturalny wpie**ol. Jeszcze gościa do auta zapakowali, szacuneczek dla panów za kulturkę

Puczysta

2019-08-09, 15:11
Szacunek również dla kierowcy za błyskawiczne hamowanie.

~_Yarko_

2019-08-09, 15:49
Dogadali się.
Ja go zgasiłem, teraz wy go pakujecie.
I tak dobrze, że nie do bagażnika.

kolosasz

2019-08-09, 16:25
Drogi lepsze niż u nas. Tusk zwinął asfalt i sprzedał do Brukseli. I dlatego marszałek Kuchciński
musiał latać samolotem!

poszukajcie w internecie

Lylak86

2019-08-09, 23:01
Kultura może i jest ale prostactwo pełną pełną pi..,,dą, Nikt nie wie o co chodziło może dostał wpierdziel bo go nie wpuścił jak się chciał wcisnąć.....
albo wyprzedził go... nie wiemy ale to że go prawie pozbawił życia przy użyciu szanownego pana któren nagrał całe zajście. Pogratulować,
Ten przy piwie cieszyłby się że zaj***ł gościowi aż auto go pie**olnęło, a pan z auta możliwe że nigdy w auto by nie wsiadł i traumę leczył do końca życia.

christoff

2019-08-10, 10:36
Ktoś może rozpoznaje model kamery? Bardzo ładny obraz nagrywa.

JednorękiBandyta

2019-08-11, 13:33
Kierowca ma mistrzowski refleks, znokautowany gość zawdzięcza mu życie a pewnie tego nigdy się nie dowie jak mało brakowało :D Jednak mimo wszystko szkoda byłby fajny filmik na harda i zdz**ko tych gości że pójdą siedzieć na długie lata o kilka sekund głupoty xD

PS: Pewnie sb uświadomili po głębszych przemyśleniach jak blisko było mega przypału z stąd decyzja o zapakowaniu delikwenta do wozu :D