18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Droga do sławy...

Anosa20 • 2021-10-15, 16:00
Wiedzie przez jedzenie.





Pracownik Subway'a szokująco stąpa po jedzeniu, zamieszcza posty w mediach społecznościowych
W filmie udostępnionym na Youtube pracownik powiedział, że musi to zrobić, aby stać się sławnym.

„To zrujnuje moją reputację, moja reputacja jest już zła i coraz trudniej jest mi znaleźć pracę”. Powiedział. „Próbuję tylko otworzyć sobie drzwi”.

Przed nakręceniem filmu pracownik Subway'a powiedział, że odchodzi z Jumanne Way i złożył dwutygodniowe wypowiedzenie. „Nigdy nie chciałem robić tego wszystkiego” – powiedział. „Mogę mieć do czynienia z wieloma konsekwencjami wszystkich działań, które poczyniłem, ale nie chcę tego robić”.

„Wciąż walczysz, śpiąc na łóżku na podłodze” – powiedział Robotnik. „Nie stać mnie na rzucenie pracy, a jednocześnie moja praca nie pomoże mi wydostać się z tej sytuacji, więc nie potrzebuję mojej pracy”.

„Muszę znaleźć coś, co jest bardziej korzystne i jest dla mnie twórcą treści”.

Jednak Robotnik wydaje się przyciągać uwagę, której chciał. W innym filmie widziano go, jak wkładał jedzenie do toalety.

sothis

2021-10-15, 16:17
W sumie, jeśli faktycznie był w takiej dupie... To niegłupi pomysł na zainteresowanie sobą opinii publicznej. Przynajmniej nie poszedł kraść.

RYHOO

2021-10-15, 16:17
Ta k***a przygotowywała żarcie dla swoich towarzyszy w wielkiego stada
Tzw swojskie.

globalterror

2021-10-15, 16:23
I jak ktoś może mówić o obronie praw tych czarnych zjebów ???????????!!!!!!!!! chętnie przygarnę na niewolnika !!!!!!!!

Maksik123

2021-10-15, 16:40
Jaki pracownik j***ne zwierzę z zoo uciekło i tyle

mesjans

2021-10-15, 16:52
Murzyn nawet jak niechcący znajdzie pracę to musi zrobić coś za co go z niej wypie**olą.

JaTylkonaChwile

2021-10-15, 16:57
sothis napisał/a:

W sumie, jeśli faktycznie był w takiej dupie... To niegłupi pomysł na zainteresowanie sobą opinii publicznej. Przynajmniej nie poszedł kraść.



w zyciu sa 3 pewne rzeczy : nieskonczonosc, ludzka glupota i to, ze w ostatnim zdaniu sie mylisz :)

Ojciec.zmian

2021-10-15, 17:06
sothis napisał/a:

W sumie, jeśli faktycznie był w takiej dupie... To niegłupi pomysł na zainteresowanie sobą opinii publicznej. Przynajmniej nie poszedł kraść.



Znając życie będą go wspierać bo biedny j***ny murzyn. Przez takich jak ty co nie widzą w tym totalnego dna, brudasy zaczynają żadzić

Adam_WKLADAM

2021-10-15, 18:01
sothis napisał/a:

W sumie, jeśli faktycznie był w takiej dupie... To niegłupi pomysł na zainteresowanie sobą opinii publicznej. Przynajmniej nie poszedł kraść.



Nareszcie SOTHIS znalazl osobnika ktory mu imponuje intelektem oraz pomyslowoscia.. coz za cudowny dzien dla naszego uposledzoengo forumowego psychologa ktory uwaza ze wszyscy tak jak on pochodza z patologicznych rodzin.

sothis

2021-10-15, 18:17
Ojciec.zmian napisał/a:

Znając życie będą go wspierać bo biedny j***ny murzyn. Przez takich jak ty co nie widzą w tym totalnego dna, brudasy zaczynają żadzić



E, przesadzasz. Nie sledze rozwoju sytuacji w poszczególnych stanach USA ani nie będę zagłębiał się w weryfikowanie skąd gość jest etc. Natomiast jak dla mnie, jeśli pożegnał się z gówno pracą w sposób dla niego rokujący jakieś zyski to jest to lepsze, niż gdyby poszedł dealować lub kraść. Można oczywiście cisnąć bekę z murzyna, ale ja tam widzę jakieś próby wygrzebywania się z gówna, a to więcej niż u sporej części prawilnie białych rodaków. Także jeśli rozj***ł trochę żarcia, nie serwował go ludziom... Luz, ch*jowe i tak, ale nie na tyle żebym go skreślał z listy ludzi i wrzucał na listę bydła.

Adam_WKLADAM

2021-10-15, 18:41
sothis napisał/a:

iście cisnąć bekę z murzyna, ale ja tam widzę jakieś próby wygrzebywania się z gówna, a to więcej n



SOTHIS ciekawy jestem jak ty ( glowny psycholog sadistica ) bys zareagoweal jak by ci ktos podeptal/naplul.naszczal do jedzenia. w celu poprawy swojego stanu buty ???.. napewno wpadl bys w zadume moze nawet kontemplacje nad jego stanem spoleczmym jednoczesnie wpie**alajac podeptane/oplute/oszczane żarlo`

PS. kazdy kto odpie**ala takie cyrki jak ten na filmie czy jest bialy, czarny czy zielony zasluguje na potepienie

trytodie

2021-10-15, 20:21
Tu nie chodzi już o to, że ktoś napluje, nasmarka czy podepta czyjeś jedzenie. Tylko o życie i zdrowie osób, które to spożyją. Wiem cos o tym bo zdażyło mi się dwukrotnie otruć nieświeżym lub dotykanym brudnymi rękami jedzeniem. Salmonella a później clostridium. Przeorało mnie tak okrutnie że nie miałem już nawet sił wstać z łóżka do kibla

Cupracabra

2021-10-16, 01:48
Do odj***nia, bo na ch*j ma takie czarne gówno łazić na
tym świecie.

mazga50

2021-10-16, 03:36
globalterror napisał/a:

I jak ktoś może mówić o obronie praw tych czarnych zjebów ???????????!!!!!!!!! chętnie przygarnę na niewolnika !!!!!!!!



To umysłowe i moralne dno jest. Całość.
Mam nadzieję, że ten smoluch skończy marnie.