18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Driftów kilka, wróbla Ćwirka.

coldblood16 • 2017-09-26, 09:10
Fajny trik na koniec.



Tu z podskokiem.



No, a tak, to bym się chętnie nauczył...


Wiewór

2017-09-26, 09:27
Widzę, że murzyny i sebastiany mają taką samą rozrywkę. W sumie poziom intelektualny ten sam.

~Velture

2017-09-26, 10:01
Dam piwo ale tylko za 1wszy filmik bo miał zajebisty happy end :krejzi:

maciupek123

2017-09-26, 10:17
@Abraxus masz racje, ty prawdziwy sadol masz tylko jedną pasje. Walenie konia na hardzie.

100Burned

2017-09-26, 10:30
Abraxus napisał/a:

Widzę, że murzyny i sebastiany mają taką samą rozrywkę. W sumie poziom intelektualny ten sam.




Abraksiu teraz to już mnie uraziłeś. To, że Ty jeździsz jarisem, priusem czy jakimś pedalskim suvikiem z przednim napędem co się w końskim gównie zakopuje i ch*j z dalszej jazdy to nie znaczy że petrolheadzi są jacyś wybrakowani intelektualnie. W ogóle co to za porównanie? Do murzyna? k***a.

Abraksiu k***a mać.

Szkoda że przez nieogarniętych ludzi psute są E30. E30 to powinno być następne auto dla człowieka co już umie i jeździć i grzebać i odpowiednio o nią zadba. Tak samo jak Ściery i wszelkiej maści japońce.

A ten ostatni to elegancko, jednak warto zaznaczyć że to nic super trudnego. Ponczak dobrze ten trick ogarnia, można przyczaić na onboardzie jak to robi.

Wiewór

2017-09-26, 10:56
@up Szanowny panie jak widzę japońskie auta to mnie się zbiera na wymioty.
Suvy w ogóle mnie nie jarają.
To co robią te dzikie murzyny na powyższym filmie dokładnie to samo robią w nocy sebastiany pod tesco swoimi golfami 2.
Co to ma wspólnego ze sportem motorowym?
A kolega to czym jeździ? Bo strasznie się obruszyłeś więc się zapewne uważasz za wielkiego fana samochodów i jesteś miszczem kierownicy? W w garażu stoi poczciwe be em we compact oczywiście w turbodiselu bo mało pali? :D zgadłem? Strasznie to złośliwe ale nie mogłem się powstrzymać.
Dla mnie każdy dorosły facet, który nie ma licencji sportowej tylko odpie**ala cyrk na drodze publicznej jest wciąż małym chłopcem zamkniętym w ciele dorosłego. Nie mam szacunku dla takich ludzi.

PS. Oczywiście, że mam auto przednionapędowe bo stanowią 90% aut dlatego, że są najbezpieczniejsze do codziennej jazdy i najprostsze w prowadzeniu. Większość ludzi nie ogarnia samochodów więc robi się auta dla większości a nie dla mniejszość w ilości procenta, która potrafi jeździć. Logiczne prawda?
Dla mnie auto służy do poruszania się a nie do zapie**alania na złamanie karku więc nie potrzebuję ani napędu na tylne łapy ani na cztery.
Auto jest jak buty. Jest wizytówką mężczyzny. I nie chodzi mi bynajmniej o jego wartość i zajebistość bo to nie ma znaczenia. Auto ma być wymyte i błyszczące, ma wyglądać (nie być obite i zardzewiałe) i ma być funkcjonalne.
Jak chcesz w weekend poszaleć na korcie tenisowym albo połazić po górach to do tego kupuje się inne prawy butów prawda? a na co dzień do roboty masz błyszczące laczki w których nie da się uprawiać sportu.
Dlatego moje codzienne auto jest zwykłe uliczne bez dziecinnych plastikowych spojlerów i naklejek "tuining remus motorsport" a za to jest zawsze wymyte, nabłyszczone ceramiczną powłoką hydrofobową, w środku czyste i pachnące świeżością.

100Burned

2017-09-26, 11:02
Abraxus napisał/a:

@up Szanowny panie jak widzę japońskie auta to mnie się zbiera na wymioty.
Suvy w ogóle mnie nie jarają.
To co robią te dzikie murzyny na powyższym filmie dokładnie to samo robią w nocy sebastiany pod tesco swoimi golfami 2.
Co to ma wspólnego ze sportem motorowym?
A kolega to czym jeździ? Bo strasznie się obruszyłeś więc się zapewne uważasz za wielkiego fana samochodów i jesteś miszczem kierownicy? W w garażu stoi poczciwe be em we compact oczywiście w turbodiselu bo mało pali? :D zgadłem? Strasznie to złośliwe ale nie mogłem się powstrzymać.
Dla mnie każdy dorosły facet, który nie ma licencji sportowej tylko odpie**ala cyrk na drodze publicznej jest wciąż małym chłopcem zamkniętym w ciele dorosłego. Nie mam szacunku dla takich ludzi.

PS. Oczywiście, że mam auto przednionapędowe bo stanowią 90% aut dlatego, że są najbezpieczniejsze do codziennej jazdy i najprostsze w prowadzeniu. Większość ludzi nie ogarnia samochodów więc robi się auta dla większości a nie dla mniejszość w ilości procenta, która potrafi jeździć. Logiczne prawda?
Dla mnie auto służy do poruszania się a nie do zapie**alania na złamanie karku więc nie potrzebuję ani napędu na tylne łapy ani na cztery.
Auto jest jak buty. Jest wizytówką mężczyzny. I nie chodzi mi bynajmniej o jego wartość i zajebistość bo to nie ma znaczenia. Auto ma być wymyte i błyszczące, ma wyglądać (nie być obite i zardzewiałe) i ma być funkcjonalne.
Jak chcesz w weekend poszaleć na korcie tenisowym albo połazić po górach to do tego kupuje się inne prawy butów prawda? a na co dzień do roboty masz błyszczące laczki w których nie da się uprawiać sportu.
Dlatego moje codzienne auto jest zwykłe uliczne bez dziecinnych plastikowych spojlerów i naklejek "tuining remus motorsport" a za to jest zawsze wymyte, nabłyszczone ceramiczną powłoką hydrofobową, w środku czyste i pachnące świeżością.




Eeee ch*ja się znasz.

Wiewór

2017-09-26, 11:07
@up nie ma to jak dyskusja na poziomie z wzajemną wymianą argumentów :-D

100Burned

2017-09-26, 11:12
Abraxus napisał/a:

@up nie ma to jak dyskusja na poziomie z wzajemną wymianą argumentów :-D



No mój argument to ,,ch*ja się znasz". Jedyny możliwy po przeczytaniu Twojego posta.


,,Eeee" też nie pojawiło się przypadkiem- jest to wyraz mojej rezygnacji.


Dealuj z tym :metalhead:

Wiewór

2017-09-26, 11:55
ch*ja się znasz to nie jest argument także cieszę się, że rozj***ło ci czaszkę wobec braku argumentów :-D

100Burned

2017-09-26, 12:18
Cytat:

ch*ja się znasz to nie jest argument także cieszę się, że rozj***ło ci czaszkę wobec braku argumentów :-D



Taki cwany? Ok.

Cytat:

jak widzę japońskie auta to mnie się zbiera na wymioty.
Suvy w ogóle mnie nie jarają.



Jeśli japońska motoryzacja powoduje u Cb odruch wymiotny to świadczy o tym iż ch*ja wiesz, w nogach śpisz, ponieważ:

- Japońce wnieśli wiele innowacji, lub poprawili znacznie wiele rozwiązań, które choć wynalezione przez kogoś innego były zbyt niedopracowane żeby brać je na poważnie
- większość aut japońskich, wyprodukowanych w Japonii, mimo upływu lat świetnie się trzyma. Konstrukcje są przemyślane, dobrze spasowane, ergonomiczne
- japońskie samochody sportowe należą do najpiękniejszych i najzajebistszych.

Dobry SUV nie jest zły, ale SUV SUV a nie jakiś upośledzony twór suvopodobny, tzw crossover.

Cytat:

To co robią te dzikie murzyny na powyższym filmie dokładnie to samo robią w nocy sebastiany pod tesco swoimi golfami 2.
Co to ma wspólnego ze sportem motorowym? A kolega to czym jeździ? Bo strasznie się obruszyłeś więc się zapewne uważasz za wielkiego fana samochodów i jesteś miszczem kierownicy? W w garażu stoi poczciwe be em we compact oczywiście w turbodiselu bo mało pali? :D zgadłem? Strasznie to złośliwe ale nie mogłem się powstrzymać.
Dla mnie każdy dorosły facet, który nie ma licencji sportowej tylko odpie**ala cyrk na drodze publicznej jest wciąż małym chłopcem zamkniętym w ciele dorosłego. Nie mam szacunku dla takich ludzi.



Patrzysz zero- jedynkowo. Widzisz albo bambusów piłujących ręczny pod Lidlem albo pro rajdowców z licencją. W prawdzie licencja BC nie jest jakaś specjalnie droga, sporo daje ale k***a- wpisowe i auto z homo i książką, cały serwis to kosztuje wp*zdu.

Wielu świetnych kierowców nie stać na pro zabawę więc nie mają licencji, auta nie byłyby dopuszczone nawet do okręgówek ale ch*j- szybko jeżdżą na amatorskich imprezach, które i tak są w p*zdu wymagające. Szacun tym bardziej że sami sobie za to płacą, nieliczni mają sponsora.

Nie powiem czym jeżdżę w ramach zabawy bo tych aut, stosowanych do zabawy w PL jest może z 5 z tego co wiem i no wiadomo o co chodzi.

A na co dzień mam bezpieczne, ekonomiczne, spokojne coś. Także nie trafiłeś.


A porównania auta do butów nie będę cytował.To zj***ne porównanie. Mielibyśmy o czym dyskutować jakbyś również uważał że auto to nie tylko przedmiot. Ty w samochodzie widzisz tylko kawał metalu- nie ma szans żebyśmy się dogadali, bo...












...ch*ja się znasz przyjacielu



:kawa:

czerczil

2017-09-26, 12:30
szacun dla mudżyna za podwójne salto z podwójnym tulupem zrobionym na wysokości metra

~Velture

2017-09-26, 12:43
Ej dziewczyny, spokój!
Jak chcecie się kłócić o przewyk***abiste E30 to idźcie pogadać z gościem z mojego podpisu. :krejzi:

Wiewór

2017-09-26, 13:17
100Burned napisał/a:



Taki cwany? Ok.



Jeśli japońska motoryzacja powoduje u Cb odruch wymiotny to świadczy o tym iż ch*ja wiesz, w nogach śpisz, ponieważ:

- Japońce wnieśli wiele innowacji, lub poprawili znacznie wiele rozwiązań, które choć wynalezione przez kogoś innego były zbyt niedopracowane żeby brać je na poważnie
- większość aut japońskich, wyprodukowanych w Japonii, mimo upływu lat świetnie się trzyma. Konstrukcje są przemyślane, dobrze spasowane, ergonomiczne
- japońskie samochody sportowe należą do najpiękniejszych i najzajebistszych.

Dobry SUV nie jest zły, ale SUV SUV a nie jakiś upośledzony twór suvopodobny, tzw crossover.



Patrzysz zero- jedynkowo. Widzisz albo bambusów piłujących ręczny pod Lidlem albo pro rajdowców z licencją. W prawdzie licencja BC nie jest jakaś specjalnie droga, sporo daje ale k***a- wpisowe i auto z homo i książką, cały serwis to kosztuje wp*zdu.

Wielu świetnych kierowców nie stać na pro zabawę więc nie mają licencji, auta nie byłyby dopuszczone nawet do okręgówek ale ch*j- szybko jeżdżą na amatorskich imprezach, które i tak są w p*zdu wymagające. Szacun tym bardziej że sami sobie za to płacą, nieliczni mają sponsora.

Nie powiem czym jeżdżę w ramach zabawy bo tych aut, stosowanych do zabawy w PL jest może z 5 z tego co wiem i no wiadomo o co chodzi.

A na co dzień mam bezpieczne, ekonomiczne, spokojne coś. Także nie trafiłeś.


A porównania auta do butów nie będę cytował.To zj***ne porównanie. Mielibyśmy o czym dyskutować jakbyś również uważał że auto to nie tylko przedmiot. Ty w samochodzie widzisz tylko kawał metalu- nie ma szans żebyśmy się dogadali, bo...

...ch*ja się znasz przyjacielu



:kawa:



Takie argumenty to ja rozumiem :D
Ale niestety nie mogę Ci odpisać bo jest prawie 14. Zaraz odgwiżdżą fajrant a ja jeszcze ch*ja dzisiaj zrobiłem.

100Burned

2017-09-26, 13:20
Abraxus napisał/a:



Ale niestety nie mogę Ci odpisać bo jest prawie 14. Zaraz odgwiżdżą fajrant a ja jeszcze ch*ja dzisiaj zrobiłem.




Ty, no ja k***a też, pasuje się wziąć do roboty.


:ok***a: