18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Drift z naczepą ..

~McSadol • 2021-09-25, 09:26
.. musi jeszcze trochę potrenować ..


hardowski

2021-09-26, 19:17
radek225 napisał/a:

Na co dzień jeżdżę ciężarówka, obejrzałem, no i? A ilu kretynów nie potrafi opanować osobówki albo swojego kibla na dwóch kołach? I co ma z tego wynikać? Jak chcesz takimi wpisami leczyć swojego małego ku*asa to zapraszam do stosownej kliniki. Sadistic ci ku*asa nie powiększy.



Małe pytanie... Jak się sra do żwiru? :kawa:

radek225

2021-09-27, 11:35
hardowski napisał/a:

Małe pytanie... Jak się sra do żwiru?



A co ja, kot żebym srał do żwiru? Jeszcze zapomniałeś dodać o szczaniu w butelki, niemyciu się tygodniami, i o jazdę po 19 godzin na dobę bez przerwy z magnesem na skrzyni i podwójnych kartach do tacho. Jak jesteś frajerem i nie umiesz powiedzieć "nie", to będziesz wszędzie j***ny i będziesz wszędzie zapie**alał jak biały murzyn na najmniej korzystnych warunkach. To są właśnie stereotypy na temat kierowcy ciężarówki. Nie mam pojęcia jak ta praca wygląda ale się wypowiem, z resztą ukochana dyscyplina sportowa polactwa, zaraz po narzekaniu na wszystko i na wszystkich. Gdyby każdy facet mógł wyjechać na miesiąc żeby zobaczyć jak wygląda praca kierowcy ciężarówki, to na jedną ciężarówkę byłoby 10 chętnych aby jeździć. Mam po prostu przewieźć towar z punktu a do punktu b. Śpię ile chcę jem za darmo Ile chce i piję alkoholu za darmo Ile chce. Zwiedzam całą zachodnią Europę, i jeszcze mam za to płacone. Widziałem takie rzeczy które tobie będzie dane zobaczyć tylko w internecie albo w katalogach biur podróży. Każdy kierowca międzynarodowy który pracuje kilka lat ma mieszkanie / dom oraz jeździ nowym autem. Ewentualnie kilkulatkiem na wypasie. U mnie w firmie jeden kierowca oprócz dom w w Polsce ma także dom w Grecji. Dlatego ma ksywkę Greku. Więc pie**ol sobie dalej ;) . Ale jak to mówią pieski szczekają a karawana, a raczej moja ciężarówka jedzie dalej :) . Powodzenia w waszych korpo biurach, gdzie za najniższą krajową jesteś dosłownie czyjąś k***ą na wyłączność. Ale dali kartę MultiSportu i są owocowe czwartki więc nie jest tak źle ;) . Albo na kasie w markecie, czy na budowie. 50 stopni na słońcu, -15, śnieg, deszcz, grad, leje, nie leje ale po rusztowaniu zapie**alać trzeba, bo się w terminie nie wyrobimy i nie zapłacą.

hardowski

2021-09-27, 20:20
radek225 napisał/a:

A co ja, kot żebym srał do żwiru? Jeszcze jakieś zbędne pie**olenie...



k***a, gościu, zluzuj wora, zapytałem cię tylko o proste wypróżnianie, a się rozpisałeś jak morawiecki, którego zapytano o cenę chleba... :shock:

To jest sadistic, k***a, nikt cię po ku*asie nie będzie miział, a tym bardziej nikogo nie obchodzi twoje pie**olenie... :lol: