18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Drift Masters Europe Championship 2019

camson • 2019-07-08, 13:53
Polacy z każdym rokiem rozkręcają się w tym sporcie co raz bardziej. W tym roku na jednej z najtrudniejszych technicznie tras tegorocznych mistrzostw serii DMEC Polacy zgarnęli całe podium, i tym samym udowodnili, kto rządzi w Płocku.
Hałas, smród palonej gumy i prędkość to to, co tygrysy lubią najbardziej.

Wiewór

2019-07-08, 14:26
Drift to jest polski odpowiednik nascara. Widowisko dla najniższej warstwy społeczeństwa. Plebs siedzi i podnieca się zj***nymi plastikowymi furami trzymającymi się na szpachli i słowie honoru jak szympansy na widok wypiętej dupy.
Bezzębny margines odurzony alkoholem i narkotykami cieszy się, że kierowcy jeżdżą w kółko i smażą gumę tudzież rozpie**alają swoje potłuczone samochody o bandy.

Później janusz wraca do domu z pioterem:
-patrz pjoter jak tata robi pasatem te dryfty. Cyk i ręczny na zakręcie w opur.
o k***a skond to drzewo siem tu wzielo. Pjotek kurła to tfoja wina bo mnie namuwileś.
Pjoter matko bosko nie muf matce rzesmy fure skasowali. Wujek wlodek nam w stodole wyklepie i podszlifuje boszem.

camson

2019-07-08, 14:49
Wiewór napisał/a:

Drift to jest polski odpowiednik nascara. Widowisko dla najniższej warstwy społeczeństwa. Plebs siedzi i podnieca się zj***nymi plastikowymi furami trzymającymi się na szpachli i słowie honoru jak szympansy na widok wypiętej dupy.
Bezzębny margines odurzony alkoholem i narkotykami cieszy się, że kierowcy jeżdżą w kółko i smażą gumę tudzież rozpie**alają swoje potłuczone samochody o bandy.


Pierwszy biedak właściciel 20-letniej skody fabii 1.2 mpi demona prędkości namierzony :) Drift jest najbardziej technicznym sportem motorowym pochłaniającym ogromne środki pieniężne by móc startować i coś osiągnąć, a ty tu wieśniaku z jakąś szpachlą wyjeżdżasz. Jedna opona czy carbonowy panel jest więcej wart niż twoje daily o ile je w ogóle masz. Po braku wiedzy i ignorancji wnioskuję, że jesteś po prostu <tu_wybierz_sobie_inwektywę>.

Shanttyy

2019-07-08, 14:53
camson napisał/a:

Pierwszy biedak właściciel 20-letniej skody fabii 1.2 mpi demona prędkości namierzony Drift jest najbardziej technicznym sportem motorowym pochłaniającym ogromne środki pieniężne by móc startować i coś osiągnąć, a ty tu wieśniaku z jakąś szpachlą wyjeżdżasz. Jedna opona czy carbonowy panel jest więcej wart niż twoje daily o ile je w ogóle masz. Po braku wiedzy i ignorancji wnioskuję, że jesteś po prostu <tu_wybierz_sobie_inwektywę>.



Nie tłumacz, bo nie warto :D Myślę, że spora część społeczeństwa polskiego jeszcze nie wyszła ze średniowiecza i jak czegoś nie rozumieją, to na stos :D

Ciasnywiesiek87

2019-07-08, 15:06
Byłem widziałem, zajebista impreza polecam każdemu, pod koniec bolała mnie głowa od zapachu palnej gumy :-)

PieronJasnySzlag

2019-07-08, 15:29
Warto dodać "mimo wszystko!!"
Polska przez takich czereśniaków jak Wiewiór nie jest rajem dla pasjonatów sportów motorowych a jednak mimo wszystko mamy spore sukcesy. Niechodzi mi o biede czy brak sponsorów ale infrastrukture. Brak torów jest porażający.

woytasw

2019-07-08, 16:00
No rządzenie w Płocku to jest to.
Prawie jak w Tarchominie

Swinkwizytor

2019-07-08, 16:09
Powiem coś w stylu kubicy i raikkonena(miszczu). Ogladanie jest nudne wolę pojeździć. Karty dają w ch*j wiecej frajdy. Chyba że na jakiś takich zawodach zdarzy sie poważny wypadek najlepiej smiertelny wtedy żałuję że tego nie widziałem.

Wiewór

2019-07-08, 17:13
camson napisał/a:

Pierwszy biedak właściciel 20-letniej skody fabii 1.2 mpi demona prędkości namierzony


No niestety nie zgadłeś.
4 letnie auto 2.0 Biturbo 200 KM.

Prawdziwe sporty motorowe to jest Dakar, rajdy i auta turystyczne.
Drift to jest pedalstwo z Japonii gdzie jest moda na oklejanie aut zj***nymi naklejkami i piłowanie aut na parkinach na ręcznym bo nie ma gdzie jeździć.

camson

2019-07-08, 17:32
Wiewór napisał/a:

No niestety nie zgadłeś.
4 letnie auto 2.0 Biturbo 200 KM.


W takim razie pewnie jakaś insignia w gnoju czy coś. Ogólnie sesja, bo mój daily wolnossak 2.2 robi 240hp, a tu na dwóch turbinkach taka lipa :D

Janusz_k

2019-07-08, 18:59
Nuuda jak flaki z olejem, wypieprzać z tym dziadostwem stąd.

sereja3

2019-07-08, 19:01
Chłopie ja w 2.0 Turbo miałem 280 a Ty na podwójnej 200.... idź w ch*j z taką robotą :D

kothletino

2019-07-08, 20:16
Tylko, że przy 200 kucach to nie polecisz nawet na 50% tego co tam robią. :D

wrocek

2019-07-08, 21:29
ojjjj aż łezka się kręci, jak się widzi, co się straciło z biegiem lat...Drifting w Polsce fotografowałem od 2010 roku do 2015...byłem niemalże na kazdych zawodach w PL, jako fotograf. Nie sposób było nie znać ludzi ze stawki wtedy PFD, Drift Open, a potem Drift Masters. Nasi od zawsze mieli jaja i gdzie nie pojechaliśmy, to zawsze mocno mieszaliśmy. Pamiętne zdobyte Wembley przez Pawła Trelę i rozbicie angoli. Kiedyś mieliśmy parcie na maaasę torów. Teraz wystarczy nam genialny Płock, lecz Toruń wcale nie był zły, ale tam trzeba było demontować nawierzchnię, gdzie Płock jest po zawodach nadal, ale pod trawką :)
Masa wspomnień, znajomości, wspaniałych chwil, wyjazdów, emocji, zdjęć...
Pozdro dla kumatych :)
Find me on facebook
Image-sport.net :)

Wiewór napisał/a:

Drift to jest polski odpowiednik nascara. Widowisko dla najniższej warstwy społeczeństwa. Plebs siedzi i podnieca się zj***nymi plastikowymi furami trzymającymi się na szpachli i słowie honoru jak szympansy na widok wypiętej dupy.
Bezzębny margines odurzony alkoholem i narkotykami cieszy się, że kierowcy jeżdżą w kółko i smażą gumę tudzież rozpie**alają swoje potłuczone samochody o bandy.
Później janusz wraca do domu z pioterem:
-patrz pjoter jak tata robi pasatem te dryfty. Cyk i ręczny na zakręcie w opur.
o k***a skond to drzewo siem tu wzielo. Pjotek kurła to tfoja wina bo mnie namuwileś.
Pjoter matko bosko nie muf matce rzesmy fure skasowali. Wujek wlodek nam w stodole wyklepie i podszlifuje boszem.



Szpachlę, to ty na ryju u starej kmiocie masz!

Wiewór

2019-07-08, 22:44
camson napisał/a:

W takim razie pewnie jakaś insignia w gnoju czy coś. Ogólnie sesja, bo mój daily wolnossak 2.2 robi 240hp, a tu na dwóch turbinkach taka lipa



Twoje auto może mieć nawet 5000 koni jak okręt podwodny ale mi to bardzo wszystko jedno.
Wyroslem już z wieku że imponuje mi moc samochodu.
200 jest wystarczające do codziennej jazdy bez żadnego wk***iania się i zjadać 90% użytkowników dróg.
Grzechotnik. Benzyna mi niepotrzebna bo jeżdżę tylko autostradami.
Zgadles insignia.