18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift Corsą i mała niespodzianka

Polnischefuhrer • 2015-07-13, 20:28
tak powinien wyglądać plac manewrowy na prawku ;-) jak pokonasz dwa okrążenia i się nie rozjebiesz to możesz wyjeżdżać na miasto :mrgreen:

Dziad_Inżynier

2015-07-13, 21:03
To nie jest drift.

Mając za parę pln złom, który i tak trafi do zgniatacza, po miesiącu ćwiczeń połowa sadolowców by tak umiała...

Polnischefuhrer

2015-07-13, 21:44
najlepiej sobie kupić takiego złoma tylko po to by nauczyć się jeździć, bo nie dość, że dużo frajdy jest przy tym to nawet jak go rozpie**olisz to nie będzie szkoda :D

Harry Pojeb

2015-07-13, 21:48
Tak wlasnie skonczymy przez Tuskowy wiek emerytalny. Wyj***ni do zera

pve11

2015-07-13, 22:13
Mówcie co chcecie, ale mi, jako osobie, która się właśnie uczy jeździć, bardzo by ułatwiło pośmiganie takim gratem, poszaleć można i się nauczyć panować nad autem, na kursie tego nie ma.

~Velture

2015-07-13, 22:39
Jebnę klasykiem:

Po ch*j jeździć na ręcznym skoro można doj***ć w p*zdę.

Torwald

2015-07-13, 22:40
Dałbym im po zimnym piwku. Dlaczego?
- robią to co lubią
- robią to w kontrolowanych warunkach, kaski na łbach mają
- nie zapie**alają zajechanym E36 po ulicach miasta
- nikomu nie przeszkadzają
- mają całkiem niezłego skilla

Dziad_Inżynier
"Mając za parę pln złom, który i tak trafi do zgniatacza, po miesiącu ćwiczeń połowa sadolowców by tak umiała... "

Najpierw musiałaby ich matka od komputera odciągnąć ;)

Asuritt

2015-07-14, 03:46
gdzie ten drift ? bo ja też tu go nie widzę . tylko debili niszczących złom ... zarzucanie dupy to nie drift no chyba że twórca tematu się nie zna ...

Ma...........gw

2015-07-14, 11:39
Chłopaki fajnie spędzają czas i za to piwko! Sam chętnie pomęczyłbym tak e36 za 1000 zł na jakimś placyku gdybym takowy posiadał. Na pewno byłaby to świetna zabawa, auto gówniane to nie żal a bardzo fajnych rzeczy można się nauczyć i poczuć troszkę adrenaliny :)

I ch*j czy to drift, srift, rzucanie dupą - dopie**alając się do tytułu filmiku udowadniasz, że jesteś smutną p*zdą.

Igorek95

2015-07-14, 15:59
@Dziad_Inżynier a czy tu jest gdzieś napisane że ten kierowca wykazuje jakieś nadzwyczajne umiejętności, których nie da się opanować w miesiąc? Pod każdym filmikiem pokazującym drift, czy tam ślizganie się doj***ną corsą, musi znaleźć się zawistny zjeb z obolałą dupą, który napisze że też by tak umiał gdyby to ćwiczył. No ja pie**ole :roll:

sarenkowy

2015-07-14, 16:04
Akurat Amon Oliver, chłopak młody a utalentowany, wystarczy zobaczyć co wyprawia 6l S-klasą V12... Polecam, godne obejrzenia...

hellmartin

2015-07-14, 16:25
Torwald napisał/a:

Dałbym im po zimnym piwku. Dlaczego?
- robią to co lubią
- robią to w kontrolowanych warunkach, kaski na łbach mają
- nie zapie**alają zajechanym E36 po ulicach miasta
- nikomu nie przeszkadzają
- mają całkiem niezłego skilla

Dziad_Inżynier
"Mając za parę pln złom, który i tak trafi do zgniatacza, po miesiącu ćwiczeń połowa sadolowców by tak umiała... "

Najpierw musiałaby ich matka od komputera odciągnąć ;)



Problemem tu jest przetransportowanie takiego złomu w takie miejsce bo raczej po drogach bez przeglądu czy OC nikt nie będzie ryzykował więc to nie jest takie parę stów na złom i paliwo...

Polnischefuhrer

2015-07-14, 17:23
hellmartin napisał/a:



Problemem tu jest przetransportowanie takiego złomu w takie miejsce bo raczej po drogach bez przeglądu czy OC nikt nie będzie ryzykował więc to nie jest takie parę stów na złom i paliwo...

może kupił od sąsiada? nikt przecież by nie jechał nawet 10km za taką padaką. Poza tym szczerze wątpię by ten samochód wyjeżdżał na drogi publiczne, no chyba, że na pobliską stację benzynową i to tyle

Dziad_Inżynier

2015-07-14, 17:24
Majkizrpgw napisał/a:

I ch*j czy to drift, srift, rzucanie dupą - dopie**alając się do tytułu filmiku udowadniasz, że jesteś smutną p*zdą.


Piłowanie auta FWD na ręcznym to nie drift, tak samo jak walenie konia to nie seks. Udowodniłeś swoją ignorancją, że sam jesteś smutną p*zdą.

Igorek95 napisał/a:

@Dziad_Inżynier a czy tu jest gdzieś napisane że ten kierowca wykazuje jakieś nadzwyczajne umiejętności, których nie da się opanować w miesiąc? Pod każdym filmikiem pokazującym drift, czy tam ślizganie się doj***ną corsą, musi znaleźć się zawistny zjeb z obolałą dupą, który napisze że też by tak umiał gdyby to ćwiczył. No ja pie**ole :roll:


Ja rozumiem, że chłopaki się fajnie bawią, ale to nadal jest film o facecie w łódce.