18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Drift chińskiego autobusu

Jesse.Pinkman • 2021-10-17, 14:31
Sprawca wypadku uciekł oczywiście uciekł a dwie osoby trafiły do szpitala.

Strugi

2021-10-17, 14:50
Ale bezczelny sk***iel co spowodował tę kolizję. Wyjechał jak gdyby nigdy nic i sp***ala :D

Mocz

2021-10-17, 14:54
Każdy normalny by sp***olił

nwonigers

2021-10-17, 16:00
znajda go i bedzie kara.

dogip

2021-10-17, 16:35
Chiny, białe auto - diagnoza - baba za kółkiem.

ecnart

2021-10-17, 16:57
Mocz napisał/a:

Każdy normalny by sp***olił



żeby później odpowiadać za ucieczkę z miejsca wypadku. idź być inteligentnym inaczej gdzie indziej :amused:

dadar123

2021-10-17, 17:19
A ja przestawiłem się na takie sytuacje w ten sposób, że walę prosto w wymuszającego. Wtedy sprawa jest prostsza

korowiow777

2021-10-17, 17:22
dadar123 napisał/a:

A ja przestawiłem się na takie sytuacje w ten sposób, że walę prosto w wymuszającego. Wtedy sprawa jest prostsza



A to ile miałeś tych dzwonów że aż tak Ci się uprościła sprawa? k***a zacznij kamerki montować i wysyłać tu filmiki albo skończ fantazjować.

saves

2021-10-17, 18:12
Kumpel tak miał. Wpakował sie na barierki, a sk***iel uciekł. Dla mnie i dla was nauka- W takiej sytuacji walcie w sprawcę.

bojleros

2021-10-17, 19:47
Jak go dorwą to pójdzie na narządy

PieronJasnySzlag

2021-10-18, 19:08
Żadnych prób ominięcia, żadnych manewrów. Hamulec i walisz prosto. Najbezpieczniej.

dadar123

2021-10-20, 23:02
korowiow777 napisał/a:

A to ile miałeś tych dzwonów że aż tak Ci się uprościła sprawa? k***a zacznij kamerki montować i wysyłać tu filmiki albo skończ fantazjować.



Synku, mam kamerki i w ch*j tysięcy km za sobą. A dzwonów na razie jeden