18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dr.House Podsumowanie charakteru

jacekmatys • 2013-07-22, 20:40
Chciałem Wam pokazać,drodzy sadole że ten serial warto obejżeć choćby dla jego cynizmu i perfekcji w wykonywaniu swojego zawodu.Ten serial pomógł mi się pozbyć żółtaczki,aids,luchamenioza i innych ścierw,krążących w ludzkim organizmie.A tak na poważnie to chyba jeden z lepszych seriali na temat chorób jakie nam wynalazł nasz świat dla człowieka.Polecam,może komuś się spodoba.



Fabuła serialu koncentruje się na osobie dr. Gregory'ego House'a (Hugh Laurie), niekonwencjonalnego, szalonego, a zarazem genialnego lekarza, kierującego zespołem diagnostycznym w fikcyjnym Szpitalu Klinicznym Princeton-Plainsboro (PPTH) w New Jersey. W każdym odcinku dr House wraz ze swoim zespołem próbuje zdiagnozować i wyleczyć pacjentów przejawiających rozmaite objawy, niewyjaśnione wcześniej przez innych lekarzy.
Ten serial mnie powałił i polecam obejżeć wszystkie sezony.
Mały mix z wszystkich odcinków może zachęci was,drodzy sadole do obejżenia.W pewnym sensie,ten lekarz też był sadolem!Ale dopiero po obejżeniu paru odcinków zrozumiecie o co mi chodzi.

Enjoy :mrgreen:

A poniżej kobiety Gregora



Moja ulubiona Lisa Cuddy...

pa...........ny

2013-07-22, 20:54
Angielski na poziomie gimnazjum wymagany do filmów, a jeśli chodzi o treść to masz piwko za wypociny. Nie lubię jakoś tego serialu, obejrzałem może kilka odcinków, pozdro.

FunkyKoval

2013-07-22, 23:43
jacekmatys napisał/a:

obejżeć



To słowo inaczej się pisze.

Riva

2013-07-23, 02:58
Autorze, TY tak na poważnie dopiero teraz zachęcasz do obejrzenia tego serialu ? Przecież każdy zna dr.Housa i nie ma już chyba osoby , która by tego super serialu nie oglądała, coś się spóżniłeś z tym zachęcaniem o co najmniej kilka lat, ja np. ten serial już jak to się mówi, dawno przesrałam

juby0001

2013-07-23, 23:59
obejrzałem cały serial dwukrotnie.. mimo to za każdym razem jak leci na AXN czy TVP z chęcią oglądam... :)

Zona_Putina

2013-07-24, 13:24
Polecasz House?Hmm do Kozienic internet podłączyli?