18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Drgający pies

fantastico • 2017-03-27, 15:42
Pieseł padaczny targany drgawkami przez Panią trzymany.


cosiarz

2017-03-27, 20:56
W końcu temat, w którym jestem ekspertem. Pies choruje na póki co mało znaną chorobę wywodzącą się z Japonii. Dostał tak zwanego "pie**olca". Choroba występuje z reguły u zwierząt, którymi opiekują się osoby samotne, starsze bądź/i upośledzone psychicznie. Główną przyczyną owej choroby są ubrania, ozdoby, którymi pies jest odziewany. U zwierzęcia widzącego swoje odbicie w lustrze, szybie czy też tafli wody występują zmiany w mózgu, które po dłuższy okresie czasu powodują drgawki, wymioty lub są też powodem luźnego zwieracza. Lekarstwa do dnia dzisiejszego nie wynaleziono. Zalecane jest uśpienie zarówno zwierzęcia jak i jego właściciela. Warto dodać, że choroba jest przenoszona drogą facebookową.

korangurek

2017-03-27, 20:57
Kolejna ofiara prawie zmarła po zobaczeniu nagich zdjęć Tigera i Kobry :lol:

polux

2017-03-27, 20:58
Aż trzeba było się zalogować.

Generalnie padaczka(2 faza padaczki - ta właściwa) u psów jest bez ich świadomości a przez co wielce prawdopodobne ze bez bólu. Generalnie widać na filmiku że pies ma mięką tzw "aureolkę" aby załągodzić atak przez co możliwe że piesek jest leczony jak i bardzo kochany przez swoich właścicieli. Szkoda psa i rozumiem właścicieli dlaczego nie chcą uśpić członka swojej rodziny.

Ale mogli by to zrobić bo pies to ścierwo i ch*j! :idzwch*j:

DanWPR

2017-03-27, 21:16
Jakby mnie ubrali w takie gówno i nic bym nie mógł z tym zrobić to tak samo bym zareagował.

piwes

2017-03-27, 21:18
Nie rozumiem, zdrowe psy jedzą, chore na padaczkę trzymają przy życiu

Zdzisław2002

2017-03-27, 21:52
vass napisał/a:

Trzeba uśpić, po co komu taki pies ? Męczy siebie i innych.



siebie k***a uśpij :roll:



Miałem psa 15 lat, również miał padaczkę, ale nigdy bym go za nic w świecie nie zamienił na żadnego innego, j***niutki pchlarz był moim przyjacielem,był ze mną jak zaczynałem szkołę podstawową, i gdy kończyłem technikum. Ja za to byłem przy jego narodzinach,jak również przy jego śmierci (nowotwór).

Pr...........em

2017-03-27, 21:59
Się nie zesrajcie tym małym chorym pchlarzem, gałę mu opie**olcie jeszcze jak mu suki zabraknie... k***a "pies twoim przyjacielem" - jak bym swojego durnego jak but psa nie kochał, to nadal tylko durny pies...

TB303

2017-03-27, 22:02
Prosiłem napisał/a:

k***a "pies twoim przyjacielem" - jak bym swojego durnego jak but psa nie kochał, to nadal tylko durny pies...


Którego życie jest dalej więcej warte, niż twoje i twojej przyszłej/teraźniejszej rodziny kiedykolwiek będzie.

Archeolog

2017-03-27, 22:05
Bardzo ładnie na końcu wytarła obsraną i obszczaną psią dupę w swoje spodnie. To musi być prawdziwa miłość. :roll:

Presty

2017-03-27, 22:29
pazuzu
Syna z padaczką też byś uśpił ?

Pazuzu, jak bedziesz kiedyś w Grodzie Kraka, daj znać. Masz u mnie piwo, człowieniu.

vass

2017-03-27, 22:47
pazuzu napisał/a:



Syna z padaczką też byś uśpił ? :amused:


Twojego tak, tym bardziej, że liże się po jajach 8-)

WrednaKotka

2017-03-27, 23:40
na silne ataki padaczkowe u zwierząt trwające dłużej niż 5 min stosuje się czopki z Luminalem które osłabiają atak...

landryn86

2017-03-27, 23:57
vass napisał/a:

Trzeba uśpić, po co komu taki pies ? Męczy siebie i innych.


no tak, w końcu i cebula musiała się odezwać.. a może by tak pójść do lekarza i dać leki?? a nie, zapomniałem że pies to tylko po to że Dżesika chciała, a wydać na psa 50zł w miesiącu to za dużo.. konkludując. po co światu taki debil? trzeba uśpić, niech nie przekazuje swoich cebulowych genów

Jo...........23

2017-03-28, 01:01
pazuzu napisał/a:

Syna z padaczką też byś uśpił ? :amused:



Chłopie wyluzuj.
To, że pie**oliłeś swoją sukę, a ona później wydała na świat cały miot szczeniaków,
nie znaczy, że to są szczeniaki spłodzone przez Ciebie.
Nawet jak mają padaczkę tak jak Ty.

Farkraj

2017-03-28, 02:28
Od ch*ja się tutaj wielbicieli czworonogich obsrańców porobiło :lol: A już porównywanie człowieka do psa to w ogóle kosmos, każdy kto stawia znak równości między psem a człowiekiem lub twierdzi że życie ludzie może być warte mniej od zwierzęcia powinien się co najmniej leczyć.