18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dres w Mercedesie

yelow88 • 2016-05-27, 14:01
Sami zobaczcie jaki cham :krejzi:


szpajder

2016-05-27, 19:12
up

nie w normalnym kraju, tylko gdyby obaj kierowcy byli pokojowo nastawieni. Co ma do tego kraj?

tarcer123

2016-05-27, 19:20
A wystarczyło ostro ruszyć w momencie jak przechodził przed maską nagrywającego. Było by imadło dla nóżek tego dresika.

Mam nadzieje że ten "pokojowo nastawiony mężczyzna" który nagrywał zgłosił sprawę gdzie trzeba i dresik dostanie za groźby. A że to pewnie będzie recydywa to odsiadka nieunikniona.

zeto88

2016-05-27, 19:48
@józekdeluxe tu masz racje. Obecnie mieszkam w niemczech w małej miejscowości na osiedlu. Nie zliczę ile razy mnie ktoś przepuszczał albo cofał bym mógł wjechać. Wiadomo, to działa w obie strony. Można mówić o niemcach wszystko, ale kulturę jazdy mają zajebistą.

forshow

2016-05-27, 20:06
@ zeto88:
W Holandii tak samo - czy jedziesz rowerem, czy autem - kulturka i zawsze z uśmiechem Ci ustąpią drogi.

Wykalaczek

2016-05-27, 20:27
Pomijam kto miał pierwszeństwo, takich debili jak z ten z merca miejsce jest w pierdlu, bo do zycia w społeczeństwie nie sa przystosowani.
W pierdlu pewnie kapucyna walił latami kobity nie ma i stad ta agresja hahahah

koncza9

2016-05-27, 20:55
Dlatego ja na wypadek takiego debila, trzymam pod ręką gaz i pałę teleskopową.
Nie będzie mi żaden burak z BMW czy innego ku*asoprzedłuzacza fikał, gazem w ryj, pałą po nerach u łapach i spokój raz dwa.

Nizaryta1

2016-05-27, 21:00
k***a mać, ile jeszcze potrwa ta poj***na wojna między fanami Mercedesa a BMW?! a co byście zrobili jakby właściciel Mercedesa wydał swoją córkę za syna właściciela BMW a potem właściciel BMW wydał by swoją córkę (drugie dziecko) za syna właściciela Mercedesa (żeby nie było że jedno posuwa drugie), a potem syn pierwszej pary poślubiłby córkę drugiej pary, odziedziczyłby obie firmy i połączył je?

j***ć i Merca i BMW tylko Volvo i Ford!

Wykalaczek

2016-05-27, 22:18
@up to nie jest istotą tego filmiku wiec po co to pie**olenie?

tranzystor

2016-05-27, 22:25
zeto88 napisał/a:

Nie zliczę ile razy mnie ktoś przepuszczał albo cofał bym mógł wjechać.




Bo pewnie wyglądasz jak ten gość z Mercedesa na filmie.

A tak na poważnie, to masz rację. Na zachodzie jest większa kultura nie tylko na drodze. Niestety kolejne pokolenia nie są już tak wychowywane.

Taz

2016-05-27, 22:28
No to trafił swój na swego.
Prawdziwy warszawski wsiur, tępak i troglodyta, plus przyjezdny słoik, który mocny jest jak ma wstawić filmik do netu, ale żeby wejść w konfrontację, to już nieprędko :D

To są dwa typy ludzi, przez których w tym mieście nie jest tak kolorowo jak by mogło być.

99% takich tępych pajaców w swoich potaksówkowych starych rdzewiejących mercach chowa się do budy, jak zobaczy, że nie trafiła na leszczynę, tylko na gościa, który się konkretnie stawia.

Tak więc, słoik do siebie na wioskę, troglodyta do budy i już by było pięknie...

miczel1

2016-05-27, 22:42
ul Kameralna na Warszawskiej Pradze :)

szlovak

2016-05-27, 23:23
Szczere mówiąc to wstyd wstawiać taki filmik z takim finałem. Jakbym ja się nie postawił w takiej sytuacji, to na pewno takiego filmu bym nie wrzucał do neta.

Gołymi łapami nie tak łatwo wybić szybę, więc spokojnie bym na początku przynajmniej dresa zignorował i spokojnie czekał informując ch*ja że jest nagrywany. A później by się zobaczyło co dalej . Prawdopodobnie czekałbym do jego rękoczynów na aucie i pojechał na policję.

duo999

2016-05-27, 23:30
szlovak napisał/a:

Szczere mówiąc to wstyd wstawiać taki filmik z takim finałem. Jakbym ja się nie postawił w takiej sytuacji, to na pewno takiego filmu bym nie wrzucał do neta.

Gołymi łapami nie tak łatwo wybić szybę, więc spokojnie bym na początku przynajmniej dresa zignorował i spokojnie czekał informując ch*ja że jest nagrywany. A później by się zobaczyło co dalej . Prawdopodobnie czekałbym do jego rękoczynów na aucie i pojechał na policję.




Nawet bez starania sie, szyba leci w drobny mak. A potem morda juz niczym nie oslonieta :D

tarcer123

2016-05-28, 03:47
szlovak napisał/a:

Jakbym ja się nie postawił w takiej sytuacji, to na pewno takiego filmu bym nie wrzucał do neta.



szlovak napisał/a:

Tematy: 0



:amused: