18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dramat szwagra i teściowej potraktowanych bronią palną

fantastico • 2016-12-09, 00:14
Sceną tego dramatu były szpitalne korytarze, na których to człowiek potraktował kulami szwagra i teściową czyniąc ich martwymi. Bliskość sali operacyjnej nie uchroniła ich przed przejściem na drugą stronę.


TytanowyRosomak

2016-12-10, 19:35
To że ktoś nie używa potocznej formy wypowiedzi w zdaniach nie znaczy że jest nieprawidłowa, nie wiem do czego się przypie**alacie :) Tutaj tylko wyj***łbym ten przecinek po słowie korytarze i było by git.

Pankracy_Młot

2016-12-10, 19:43
Przez chwilę pisałeś normalnie ,ale znów coś ci się sp***oliło i piszesz jak upośledzony. Jeszcze jakieś przygłupy chwalą twoje opisy

SpijaczWymiotów

2016-12-12, 03:23
siwybis napisał/a:

Odpie**olcie się od człowieka hipokryci w dupę dęci, wrzuca dobry materiał a jak się opis nie podoba to nie czytać. Facet stara się ratować portal co już dawno stał się bułgarskim centrum ch*jozy i chwała mu za to.


Stał się bułgarskim centrum a wiesz czemu? Zapytaj modów...wkleił był zdjęcia w jaki sposób postępują modzi ale wpis zostanie szybko usunięty. Wiele osób odeszło z tego portalu albo przestali dodawać tematy (znany wszystkim Bongman...ma perma bana na komentowanie). Mogę ci wyjaśnić na priv albo zdjęcia wysłać jak chcesz poznać bardziej powód - dotyczy on wielu użytkowników).
Mam kilka fotek z wypadków, nie publikowanych, chciałem tematy zrobić ale po co? Znajdę dubla, napiszę "było" i bum warn. Kilka warnów na raz - blokada komentarzy...