18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dragon Ball Z

KTU • 2012-10-17, 20:57
Coś dla fanów Dragon Ball. Jedna z najmocniejszych scen w DBZ która w tv została wycięta. Wersja angielska.


Emtecc

2012-10-18, 14:19
Jakich czasów dożyłem, żeby ludzie na DB j***li....nie do pomyślenia przecież...

Wiochmen

2012-10-18, 15:54
japonska wersja byla okrojona przez amerykanow a pozniej francuzi okroili po nich no i na rtl lecialo to francuskie

TheExecutor

2012-10-18, 16:04
lasyk napisał/a:

Nigdy tego ścierwa nie oglądałem i dobrze mi z tym :ok:

:idzwch*j:

gutol

2012-10-18, 16:29
Świetna kreskówka, z tego co pamiętam żabojady zwalili sprawę i była gorsza jakość. Najlepszą jakość można zobaczyć w filmach DBZ.

lajka

2012-10-18, 19:00
Jeśli ktos chce ogladac to na zalukaj.tv sa wszystkie odcinki z DB-Z 3zl z groszem za sms za tydzien :P

Szaler

2012-10-18, 20:49
O k***a jaki zj***ny głos Vegety!!! Jak mogli to tak sp***olić!? Jedyny jaki akceptuje to ten z francuskiej wersji!

lasyk

2012-10-18, 22:23
Mikul58 napisał/a:

@up, 2x@up
Wy chyba k***a kpicie...



Dla mnie to Wy jesteście cymbałami. Jarać się kosmitami napie**alającymi się w powietrzu, którzy patrzą na siebie przez półtorej minuty dusząc się i krztusząc przy tym jakby dzieci rodzili zanim cokolwiek powiedzą. Kto k***a widział żeby jedna scena trwała po 5 minut gdzie właściwie w tym czasie kopną się w ryj z 2 razy? Mógłbym tak pisać do jutra dla mnie to jest gówno i choć to moje czasy nigdy tym łajnem się nie jarałem. Pozdro dla dragon ch*jowskich onanistów.

Ankane

2012-10-19, 12:44
lasyk napisał/a:

Pozdro dla dragon ch*jowskich onanistów.



Dzięki :D (nie wiedziałam, że tacy uprzejmi ludzie tu przesiadują)
A na serio - bez spiny.

Samej sceny nie znałam... Dziwne, bo mangę czytałam. W istocie - dosyć sadystyczna. W sumie można na Kuririna patrzeć inaczej chociażby przez nią - trochę się biedak wycierpiał: tu tortury, tam wybuch.