18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowóz bułeczek przez tirowców odcinek 19465.

dziobak90 • 2019-08-29, 21:17
Pamiętajcie sadole, pauza rzecz święta! :wodka:

Zaj***ne z fb, jakość mierna ale słychać co się odpie**ala.





Tyle na temat tirowców :idzwch*j:

bloodwar

2019-08-29, 21:25
"Panie artykułów może mi pan cytowac, daj mie to na papirze!" Boże mistrz!

mygyry

2019-08-29, 21:26
Dobrze wiedzieć że w razie nalotu policji trzeba siąść do stołu z talerzem i kazać im wypie**alać, bo łobiad rzecz święto

Robertuss

2019-08-29, 21:28
Okazuje sie ze tirami jeżdżą biznesmeni,politycy,prawnicy,itp.. :mrgreen:

Miles87

2019-08-29, 21:29
Panu kierowcy się pomyliło. Nie powinno się przeszkadzać kiedy kierowca sra. Pauza to świętość :D a jak czarny kot przebiegnie to pech.

POPEJE

2019-08-29, 21:30
A jakby dymał tirówkę? też ma przerwać? A może ten co jadł to tylko pilnował zestawu a kierowca poszedł do kibla? Tyle pytań i żadnych odpowiedzi... :) ))))

el_kadafi

2019-08-29, 21:33
Poczekają godzinę i tak go przetrzepią że się posra. Postawi się na siłę a i tak przegra.

Respektuj

2019-08-29, 21:40
chodzi o czystą kulturę, jak ktoś je to sie po prostu nie przerywa. Przerwa to przerwa jest po to aby coś zjeść i odpocząć. Kultury trochę chamy jebabne.

traf

2019-08-29, 21:49
@uo kultura zginęła u nas po 1945 roku wraz z nastaniem komunistycznego raju

aaaaaaaaaaaaaa

2019-08-29, 22:00
Jak pies je to nie szczeka... coś w tym stylu...

Ohoho

2019-08-29, 22:08
"Pauza to jest świętość"
No co za j***nY DEBIL, jak będą chcieli, to cię śmieciu na pauzie skują i wywiozą i tyle było z twojej pauzy. Ma farta, że trafił na jakichś cierpliwych.
Jeszcze do pracodawcy mógłby tak się sapać ale nie do funkcjonariuszy, którzy wykonują swoją robotę.

Skąd się biorą takie durnie?

Respektuj napisał/a:

chodzi o czystą kulturę, jak ktoś je to sie po prostu nie przerywa. Przerwa to przerwa jest po to aby coś zjeść i odpocząć. Kultury trochę chamy jebabne.



Przecież "Strażak" poprosił go tylko o papiery i mogę się założyć, że gdyby nie ten janusz drący japę i poprosił o to czy mógłby dokończyć śniadanie to na 100% by pozwolili.

Ale nieeeee, PAUZA TO ŚWIĘTOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

:idzwch*j:

mygyry

2019-08-29, 22:11
Ohoho napisał/a:

"Pauza to jest świętość"
No co za j***nY DEBIL, jak będą chcieli, to cię śmieciu na pauzie skują i wywiozą i tyle było z twojej pauzy. Ma farta, że trafił na jakichś cierpliwych.
Jeszcze do pracodawcy mógłby tak się sapać ale nie do funkcjonariuszy, którzy wykonują swoją robotę.
Skąd się biorą takie durnie?



Najpierw zdają w WORD'ach na kategorię C :amused:

djted

2019-08-29, 22:19
Wezwij policje :D o k***a :D

gieie

2019-08-29, 22:24
Ja trochę z innej beczki, nie jestem kierowcą TIR_a ale...
Jadąc sobie przez Austrię, Czechy nie widać nikogo kto by kogoś "na środku drogi "kontrolował.
Tylko wjedzie się do Polski od razu ITD, celnicy i ch*j wie kto co chwilę kogoś przetrzepuje.
Tam spokój, tutaj tylko telefon napisze "welkom tu Poland" nawigacja wściku dupy dostaje i non stop ostrzeżenia i kontrole na poboczach.
No to Januszem w końcu pizło i się trochę odstresował.

mygyry

2019-08-29, 22:31
gieie napisał/a:

Ja trochę z innej beczki, nie jestem kierowcą TIR_a ale...
Jadąc sobie przez Austrię, Czechy nie widać nikogo kto by kogoś "na środku drogi "kontrolował.
Tylko wjedzie się do Polski od razu ITD, celnicy i ch*j wie kto co chwilę kogoś przetrzepuje.
Tam spokój, tutaj tylko telefon napisze "welkom tu Poland" nawigacja wściku dupy dostaje i non stop ostrzeżenia i kontrole na poboczach.
No to Januszem w końcu pizło i się trochę odstresował.



Ale winisz służby o pilnowanie tego co Janusze transportu na każdym kroku próbują oszukać? Non stop przeładowani, lewe tacho, zajechane samochody i przemyt, gdyby nie to, to już dawno by się im nie opłacało tych kontroli urządzać