18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowóz bułeczek przez tirowców odcinek 19465.

dziobak90 • 2019-08-29, 21:17
Pamiętajcie sadole, pauza rzecz święta! :wodka:

Zaj***ne z fb, jakość mierna ale słychać co się odpie**ala.





Tyle na temat tirowców :idzwch*j:

0k74n

2019-08-29, 23:46
P(r)OLAND napisał/a:

Jeżdżę ciężarówką.
Czytałem komentarze.
Najbardziej znienawidzony zawód w Europie.
ch*j z tymi bułeczkami, pustymi półkami itp.
Tu chodzi o godność którą nam wszędzie odbierają.
Rozumiesz?
Wszędzie mają cie za scierwo, wszyscy uważają że jesteś brudasem bez poziomu.
Są i tacy w tym zawodzie, ale zrozum mnie, że w każdej branży, kraju, nacji są idioci. Dlaczego reszta ma przez to cierpieć.
Dla przykładu w Niemczech podczas kręcęnia pauzy policjant, czy ch*j wie kto, zapyta czy może Tobie przeszkodzić, rozumiesz?
O to k***a chodzi.
Plujcie mi na twarz teraz i wasze kobiety na ku*asa



Ogarnij się nie jesteś w rynsztoku.

mygyry

2019-08-29, 23:58
P(r)OLAND napisał/a:

Jeżdżę ciężarówką.
Czytałem komentarze.
Najbardziej znienawidzony zawód w Europie.
ch*j z tymi bułeczkami, pustymi półkami itp.
Tu chodzi o godność którą nam wszędzie odbierają.
Rozumiesz?
Wszędzie mają cie za scierwo, wszyscy uważają że jesteś brudasem bez poziomu.
Są i tacy w tym zawodzie, ale zrozum mnie, że w każdej branży, kraju, nacji są idioci. Dlaczego reszta ma przez to cierpieć.
Dla przykładu w Niemczech podczas kręcęnia pauzy policjant, czy ch*j wie kto, zapyta czy może Tobie przeszkodzić, rozumiesz?
O to k***a chodzi.
Plujcie mi na twarz teraz i wasze kobiety na ku*asa



Ale zauważ że na materiale nie ma pretensji facet, którego poprosili o dokumenty tylko ku*asiarz szeryf, który ch*j ma do tego. I nie spinaj się każdy tu po prostu ciśnie bekę tak jak z kierowców bmw, motocyklistów, pedalarzy i każdej nacji, ot tak dla jaj.

Tr...........ty

2019-08-30, 00:02
Ohoho napisał/a:

No co za j***nY DEBIL, jak będą chcieli, to cię śmieciu na pauzie skują i wywiozą i tyle było z twojej pauzy



Żeby kogoś skuć i wywieźć muszą mieć powód. Skoro facet nie popełnia przestępstwa czy wykroczenia, nawet nie porusza się po drodze, tylko odpoczywa, bo musi i ma nawet taki obowiązek, to przeprowadzanie kontroli jest trochę nagięciem kultury.

lm65

2019-08-30, 00:13
Prawie jak Filmie w Miś :)
"Pani da te dwa misie , tego rudego i tego w czerwonej czapeczce"
-"Jem przecież" heheheheh odpowiada sprzedawczyni :)

idejakprzecinak

2019-08-30, 00:42
Pytorożec napisał/a:

Tirowiec ma rację. Podczas pauzy nikt ze służb nie ma prawa dupy zawracać. Poczytajcie przepisy. Sama jeżdzę i to prawda.



Racja. Poszukałem w necie trochę i rzeczywiście tak jest. Kontrolerzy nie mają uprawnień do przerwania pauzy kierowcy. Mogą za to grzecznie poczekać aż pauza się skończy i rozpocząć kontrolę :P

JedkerTC

2019-08-30, 00:54
Kontrolerzy ITD może i nie mają, lecz Straż Graniczna działa w oparciu o Ustawę o Straży Granicznej, wówczas jakakolwiek pauza znaczenia nie ma.

sirmlcs

2019-08-30, 01:27
Poczytajcie ustawę o SG i ich kompetencji potem ogarnijcie co za pie**olenie piszecie wy i co się sra ten typ. Ten ból dupska bo "tutaj nie ma granicy i co oni kontrolujo" hahaha skończony kretyn, to ze macie 15-20 min spokoju w pracy żeby sobie kanapke zjeść to wasze - fakt, ale jak wpada SG to ma w dupie wasze jedzenie i to że macie jakąś pauze czy inne gówno.

Nutzz

2019-08-30, 01:42
Typie który gadasz że w Austrii nie widzisz kontroli... Powiedz mi.
Austria to leży w centrum strefy Shengen i UE czy jednak, tak jak Polska, ma granicę z Ukrainą, Białorusią i Rosją? Ja pie**ole. Jak można tak podstawowych rzeczy nie ogarniać. Polska dostaje dodatkowe fundusze od UE na straż graniczną tak wszystkie inne kraje graniczne i ma również z tym związane większe obowiązki. To kraje graniczne wykonują całą robotę po to żebyś miał swobodny tranzyt przez centralne.

atomboy

2019-08-30, 02:38
w niemczech sprawdzają czasami na puzie zwłaszcza trzeźwość i jeśli przekroczysz to jedyne co robią zabierają kluczyki i oddają po xx godzinach i kontroli trzeźwości ale tutaj drący japę ma rację. Jeśli nie był w ruchu na drodze publicznej generalnie nie mogą go sprawdzać. Art. mówi o tym jasno.

Swirek86

2019-08-30, 05:04
atomboy napisał/a:

w niemczech sprawdzają czasami na puzie zwłaszcza trzeźwość i jeśli przekroczysz to jedyne co robią zabierają kluczyki i oddają po xx godzinach i kontroli trzeźwości ale tutaj drący japę ma rację. Jeśli nie był w ruchu na drodze publicznej generalnie nie mogą go sprawdzać. Art. mówi o tym jasno.



Co Ty pie**olisz?!
Przykład:
Czyli jak mam pauze (zakładając, że jestem kierowcą ciężarówki, jak w tym przypadku), to mogę sobie zaj***ć kogoś, rozjechać, spowodować wypadek, być podejrzanym w jakiejś sprawie - to w momencie PAUZY - nie można dokonać rutynowej kontroli?
Następny szeryfff sie k***a znalazł.

Daniel01

2019-08-30, 06:21
qrwa jaki burak z tego zatęchłego cebulaka niby kierowcy.... za utrudnianie w czynnościach służbowych 500 zeta i by się śmierdziel tirowy nauczył

Pytorożec napisał/a:

Tirowiec ma rację. Podczas pauzy nikt ze służb nie ma prawa dupy zawracać. Poczytajcie przepisy. Sama jeżdzę i to prawda.



a inni brudasko jeżdżą po twojej śmierdzącej piździe!!!!!!!!!! j***ć tirówki.......

Black Pitt

2019-08-30, 06:36
Popatrzcie na oferty pracy, wystarczy żeby taki debil skończył podstawówkę i zrobił lejce na zestaw, cała reszta uprawnień wydawana tylko za to że był na kursie, za który zapłacił.
Ta bieda umysłowa wylewająca się z CB, skutecznie przekonała mnie do min Janosika, wiesz co na drodze bez "błyskotliwych" komentarzy.

MateeM

2019-08-30, 06:50
P(r)OLAND napisał/a:

Jeżdżę ciężarówką.
Czytałem komentarze.
Najbardziej znienawidzony zawód w Europie.
ch*j z tymi bułeczkami, pustymi półkami itp.
Tu chodzi o godność którą nam wszędzie odbierają.
Rozumiesz?
Wszędzie mają cie za scierwo, wszyscy uważają że jesteś brudasem bez poziomu.
Są i tacy w tym zawodzie, ale zrozum mnie, że w każdej branży, kraju, nacji są idioci. Dlaczego reszta ma przez to cierpieć.
Dla przykładu w Niemczech podczas kręcęnia pauzy policjant, czy ch*j wie kto, zapyta czy może Tobie przeszkodzić, rozumiesz?
O to k***a chodzi.
Plujcie mi na twarz teraz i wasze kobiety na ku*asa



Co Ty wiesz o znienawidzonym zawodzie... Ja jestem taksówkarzem :mrgreen:

Smokw

2019-08-30, 08:35
Ogólnie dramat w komentarzach. Serio jest źle i z tym kierowcą i z tymi co go opluwają, oraz z tymi co go bronią. Przykro mi, ale w tym przypadku prawda jest tylko jedna jasno określana przepisami prawnymi. PAUZA to inaczej PRZERWA, i jest ona zaliczana do czasu pracy. Więc ITD, POLICJA i SŁUŻBY CELNE MOGĄ NAM JĄ PRZERWAĆ. Wiadomo kultura osobista to rzecz święta. Jednak nikt nie piszę o co chodziło w tej kontroli. Oni sprawdzali tylko dokumenty. Mało tego. Tirowcy z Polski powinni wspierać takie kontrolę, bo one są szybkie i są wstanie wyłapać jednego dnia nawet 20 kierowców ze wschodu co jeżdżą u nas bez uprawnień. kurde naprawdę taki problem podać papiery? Jeszcze ciśnienie podnosi i zestresował chłopaków. No kurde taki zawód mają. Chcą szybko obskoczyć cały parking. Przecież dla kierowcy jest lepiej jak na pauzie, a nie w trakcie jazdy. To dość skomplikowany temat, ale naprawdę tego tirowca nie ma co bronić, a raczej skierować do psychologa na zajęcia z gniewu.

warka

2019-08-30, 08:36
Pytorożec napisał/a:


Miałem mówiłem, trafiałem .

Grodzka ?