18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowóz bułeczek przez tirowców odcinek 19465.

dziobak90 • 2019-08-29, 21:17
Pamiętajcie sadole, pauza rzecz święta! :wodka:

Zaj***ne z fb, jakość mierna ale słychać co się odpie**ala.





Tyle na temat tirowców :idzwch*j:

~Velture

2019-08-29, 22:32
k***a poznałem dziesiątki, jak nie setki, kierowców zawodowych no i powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę takie coś. Tak dużo głupot z ich ust się nasłuchałem ale to coś nowego. Taka wiedza tajemna, zaklęcia dla zaawansowanych itp. Jak po 3cim roku na hogwardzie czarna magia.

To nawet nabiera sensu jak złożyć do kupy bo pie**olą ciągle, że w samochodzie są w pracy więc im wolno łamać przepisy bo debile w pozostałych samochodach to rekreacyjnie tworzą korki bez żadnego konkretnego powodu a teraz pauza rzecz święta.

Czyli kompletne zaklęcie nietykalności. Jadę (jestem w pracy = wszystko mi wolno) + pauza (żrem tom święty więc wara) + kradnę paliwo (każdy kradnie to i ja kradnę a szef to k***a miliarder więc go stać).

bodzio667

2019-08-29, 22:33
Nie da się tego słuchać do końca...

gieie

2019-08-29, 22:36
mygyry napisał/a:

Ale winisz służby o pilnowanie tego co Janusze transportu na każdym kroku próbują oszukać? Non stop przeładowani, lewe tacho, zajechane samochody i przemyt, gdyby nie to, to już dawno by się im nie opłacało tych kontroli urządzać



Ale te same janusze poruszają się również za granicą i tam budżetu państwa nie "dopinają" poprzez prześladowanie kierowców.
Póki co to podczas strajku policjantów najwygodniej się jeździło po polskich drogach.
Wypadków nie przybyło, jazda bez stresowa bo nie obczajasz lusterka czy aby "beemka" ze smutnymi na ogonie ci nie wisi.
Podejrzewam, że kolizji i wypadków nawet było mnej, bo w tv by ze dwa tygodnie o tym trąbili.
Zero stresu ale... kasa budżetu wysychała

Loaloa

2019-08-29, 22:36
Co za pyskate polactwo, naprawdę zasłużył na ścieżkę zdrowia.

mygyry

2019-08-29, 22:44
gieie napisał/a:

Ale te same janusze poruszają się również za granicą i tam budżetu państwa nie "dopinają" poprzez prześladowanie kierowców.
Póki co to podczas strajku policjantów najwygodniej się jeździło po polskich drogach.
Wypadków nie przybyło, jazda bez stresowa bo nie obczajasz lusterka czy aby "beemka" ze smutnymi na ogonie ci nie wisi.
Podejrzewam, że kolizji i wypadków nawet było mnej, bo w tv by ze dwa tygodnie o tym trąbili.
Zero stresu ale... kasa budżetu wysychała



Czesi i Słowacy bardzo chętnie za granicą walą Polakom mandaty, swoich nawet nie zatrzymują, niemieccy celnicy głównie autobusy zatrzymują. Jedziesz w miarę przepisowo to się bmkami martwić nie musisz

jarek1618

2019-08-29, 22:48
Pauza to świętość a w korku musze jechac dwoma pasami ;) szeryf jak nic

skampel

2019-08-29, 22:56
mygyry napisał/a:

"Pauza to jest świętość"
No co za j***nY DEBIL, jak będą chcieli, to cię śmieciu na pauzie skują i wywiozą i tyle było z twojej pauzy. Ma farta, że trafił na jakichś cierpliwych.
Jeszcze do pracodawcy mógłby tak się sapać ale nie do funkcjonariuszy, którzy wykonują swoją robotę.

Skąd się biorą takie durnie?

Respektuj napisał/a:
chodzi o czystą kulturę, jak ktoś je to sie po prostu nie przerywa. Przerwa to przerwa jest po to aby coś zjeść i odpocząć. Kultury trochę chamy jebabne.


Przecież "Strażak" poprosił go tylko o papiery i mogę się założyć, że gdyby nie ten janusz drący japę i poprosił o to czy mógłby dokończyć śniadanie to na 100% by pozwolili.

Ale nieeeee, PAUZA TO ŚWIĘTOŚĆ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!



No i widzisz gamoniu.Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o ustawowej przerwie śniadaniowej,do tego tylko(i nie wymagam więcej) podstawy przepisów aetr,to wiedziałbyś o czym jego mość mówi.Niestety 1 Września coraz bliżej i frustracja nieudolnych dzieci,nieudolnych rodziców rośnie!

St...........on

2019-08-29, 22:56
Loaloa napisał/a:

Co za pyskate polactwo, naprawdę zasłużył na ścieżkę zdrowia.



Ty tam nie pie**ol tylko na drugą zmianę na zmywak się szykuj. Polaczku.

tigerqaz

2019-08-29, 23:07
Widzę że do powiedzenia mają najwięcej Ci co nie mają pojęcia o pracy kierowców. Mogli spokojnie poczekać do momentu aż zakończy przerwę, odpali i ruszy.
Może nie chcieli marnować czasu pracy kierowcy i kontrolowali w momencie postoju. Ale jak już tak chcieli, to wystarczyło żeby tak powiedzieli. Nie potrzebnie wchodzą w głupie dyskusje o prawie...

Pytorożec

2019-08-29, 23:09
Tirowiec ma rację. Podczas pauzy nikt ze służb nie ma prawa dupy zawracać. Poczytajcie przepisy. Sama jeżdzę i to prawda.

Budrys2000

2019-08-29, 23:13
Więcej tego pie**olenia niż jedzenia :-P

0k74n

2019-08-29, 23:18
skampel napisał/a:

No i widzisz gamoniu.Gdybyś miał jakiekolwiek pojęcie o ustawowej przerwie śniadaniowej,do tego tylko(i nie wymagam więcej) podstawy przepisów aetr,to wiedziałbyś o czym jego mość mówi.Niestety 1 Września coraz bliżej i frustracja nieudolnych dzieci,nieudolnych rodziców rośnie!



@Skambel to do czego się odwołujesz to jedynie działa na lini pracodawca - pracownik. Przepis stworzony po to by namolny pracodawca nie wpierdziela się kiedy odpoczywasz.

Staż graniczna ma większą jurysdykcję od policji i spokojnie mogą kolesia kontrolować.

A patrząc z drugiej strony to po co wykłócać się z mundurowymi. Da facet papiery sprawdzą i po kłopocie.

Pytorożec

2019-08-29, 23:19
Velture napisał/a:

k***a poznałem dziesiątki, jak nie setki, kierowców zawodowych no i powiem szczerze, że pierwszy raz słyszę takie coś. Tak dużo głupot z ich ust się nasłuchałem ale to coś nowego. Taka wiedza tajemna, zaklęcia dla zaawansowanych itp. Jak po 3cim roku na hogwardzie czarna magia.
To nawet nabiera sensu jak złożyć do kupy bo pie**olą ciągle, że w samochodzie są w pracy więc im wolno łamać przepisy bo debile w pozostałych samochodach to rekreacyjnie tworzą korki bez żadnego konkretnego powodu a teraz pauza rzecz święta.
Czyli kompletne zaklęcie nietykalności. Jadę (jestem w pracy = wszystko mi wolno) + pauza (żrem tom święty więc wara) + kradnę paliwo (każdy kradnie to i ja kradnę a szef to k***a miliarder więc go stać).



Kolego nie masz racji, podczas pauzy jak stoisz na parkingu nikt nie ma prawa nawet Ci zapukać do kabiny.
Miałem kilka takich akcji. Też zawsze mówiłem, że pauzę kończę o tej i o tej i wtedy zapraszam i zawsze tak było. Widocznie zawsze trafiałem na ludzi znających przepisy, nie jak te głąby z SG.

czyhanastrychu

2019-08-29, 23:31
Taka polityka obowiązuje już w USA. https://trans.info/pl/zakaz-kontroli-podczas-snu-kierowcy-116008.
W Polsce niestety nie ma takiego przepisu ale jest to ogólnie przyjęty zwyczaj. Przeważnie , Jak kierowca zwyczajnie powie, że ma pauzę i kończy ją o tej i o tej to zwyczajnie daje się mu spokój na te kilka godzin. Ale jak zaczyna pyszczyć to nie ma zmiłuj.

P(r)OLAND

2019-08-29, 23:37
Jeżdżę ciężarówką.
Czytałem komentarze.
Najbardziej znienawidzony zawód w Europie.
ch*j z tymi bułeczkami, pustymi półkami itp.
Tu chodzi o godność którą nam wszędzie odbierają.
Rozumiesz?
Wszędzie mają cie za scierwo, wszyscy uważają że jesteś brudasem bez poziomu.
Są i tacy w tym zawodzie, ale zrozum mnie, że w każdej branży, kraju, nacji są idioci. Dlaczego reszta ma przez to cierpieć.
Dla przykładu w Niemczech podczas kręcęnia pauzy policjant, czy ch*j wie kto, zapyta czy może Tobie przeszkodzić, rozumiesz?
O to k***a chodzi.
Plujcie mi na twarz teraz i wasze kobiety na ku*asa