18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Dowód w sprawie

~Sunday • 2020-06-13, 19:01

Było czerwone.

frantic2345

2020-06-14, 08:18
Zgredosław napisał/a:

nie zawsze np. Najsztub bez prawka pod wpływem skasował kobite i nicbzdury piszesz. fakt ze Najsztub się ładnie wybronił, ale kobieta zmarła jakiś czas po wypadku i wypadek nie miał z tą śmiercią nic wspólnego.

Huherko

2020-06-14, 10:23
Eknen napisał/a:

laska bezmózgowie ale motop*zda nie jest bez winy . Powinien ją był zauważyć i zwolnić . 6 sekund na reakcję to wystarczająco dużo. Nie widział jej? Zlała mu się z pasami ? Z budynkami ? Zanim wjechał na skrzyżowanie widać , że stoi na środku pasów. Debil+debil= nieszczęście.Czemu powinien ją zauważyć? Może akurat zmieniał program w radio? Spojrzał na sygnalizator, zobaczył zielone, to spuścił wzrok na radio, a że głupia c**a wbiegła na czerwonym to tylko i wyłącznie jej wina. Oddaj prawko ...

blade2206

2020-06-14, 11:18
Nie wiem jak tam w Azji, ale w Polsce - zachowanie szczególnej ostrożności (zbliżając się do przejścia dla pieszych - nie ma znaczenia czy jest to przejście o ruchu kierowanym czy nie) + zasada ograniczonego zaufania. Oczywiście, że pieszy jest tutaj winnym zdarzenia, ale kierujący też nie jest bez winy ponieważ przekroczenie przepisów przez innego uczestnika ruchu kierujący mógł zauważyć i na nie odpowiednio zareagować.

Jak nie zauważył pieszego - to znaczy, że nie zachował szczególnej ostrożności. Jak zauważył, ale nie przewidział dalszych wydarzeń- nie zastosował zasady ograniczonego zaufania.

Każdy kto ma tutaj myślenie zielone wiec jadę - nieważne co by się na drodze nie działo - powinien oddać prawo jazdy - i proszę mi tutaj nie mówić, że przecież zahamował. Dostosować prędkość powinien już na początku filmu.

viader80

2020-06-14, 12:35
CharlesManson napisał/a:

No i co z tego że dowód ? W Polsce i tak kierowca byłby winny. Wpiszcie sobie: Pijany pieszy na czerwonym wbiegł mu pod koła. Kierowca winny** nie dotyczy celebrytów, polityków i znanych osób.

Diggerx

2020-06-14, 14:19
Od 1 lipca po zmianie przepisów w Polsce na bezwzględne pierwszeństwo pieszych będziemy mieli sporo takiego materiału

willoo

2020-06-14, 14:34
Zgredosław napisał/a:

nie zawsze np. Najsztub bez prawka pod wpływem skasował kobite i nicnie pie**ol... Najsztub jechał bez prawka, pojazdem bez przeglądu technicznego, ale NIE był pod wpływem gdy jebnął kobietę na pasach.