18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dowód na to, że kobieta też człowiek.

lemkus • 2013-04-06, 15:00

siarczysty ciekawe co zjadła :shock: czekam na wjazd od płci pięknej za tytuł :-D

Jogurcik

2013-04-06, 16:27
A za co ma byc niby ten wjazd? :roll:

dumad

2013-04-06, 16:53
kobieta to też człowiek
chyba że ma pindola i nie ma cycków

Biker50

2013-04-06, 16:54
Jogurcik napisał/a:

A za co ma byc niby ten wjazd? :roll:



Za to, że skłamał w tytule :lodowka: Wszyscy faceci wiedzą jaka jest prawda :diabel:

Nie od parady jest kawał:

Po co kobieta ma jeden zwój mózgowy więcej od krowy?

Żeby wody z wiadra nie piła jak podłogę myje :ok***a:

Smeagol

2013-04-06, 16:59
Cytat:


Po co kobieta ma jeden zwój muzgowy więcej od krowy?



Żeby odróżnić ó od u kretynie.

raper900

2013-04-06, 17:06
@up nie taki kretyn skoro już poprawił.

Biker50

2013-04-06, 17:07
Smeagol napisał/a:



Żeby odróżnić ó od u kretynie.




ó poprawiłem. Chciałem podziękować za ciepłe słowa. Musieli Cię bardzo kochać w domu dziecka, że tak sympatycznie się do ludzi odnosisz. Kultura osobista (poszukaj w google co to) czasem pomaga.

Z drugiej strony to Sadistic!!! :amused:

Ji^HaD

2013-04-06, 17:08
zabijajcie sie za literowki i ortografie...

k2leito

2013-04-06, 17:09
Przy takiej bombie dupę by jej urwało :D

Smeagol

2013-04-06, 17:28
Biker50 napisał/a:




ó poprawiłem. Chciałem podziękować za ciepłe słowa. Musieli Cię bardzo kochać w domu dziecka, że tak sympatycznie się do ludzi odnosisz. Kultura osobista (poszukaj w google co to) czasem pomaga.

Z drugiej strony to Sadistic!!! :amused:



Nie jesteś czasami hipokrytą mówiąc mi o kulturze osobistej, podczas gdy chwilę temu jebnąłeś szowinistycznym żartem? Ó poprawiłeś, żeby nie wyjść na idiotę. Nie zrozum mnie źle, szowinistyczne żarty śmieszą i to bardzo, ale nie jeśli ich autor wyśmiewa kogoś przy okazji robiąc z siebie debila.

b3h3mot

2013-04-06, 17:44
Smeagol jestes kobieta prawda ?

Nie mam na klawiaturze: ł,ś,ą,ć,ś ,sp***alac ortograficzni nazisci.

je...........ę

2013-04-06, 17:47
Ji^HaD,


nie ważne co za materiał wrzucasz musi być poprawny pod względem ortografii,interpunkcji,obdukcji,kalkulacji,segregacji,kopulacji,fiskalizacji,p*zdoligalizacji i w ogóle.... jak mają się przyj***ć to przyjebią się do wszystkiego :D

Biker50

2013-04-06, 20:00
Smeagol napisał/a:

szowinistyczne żarty śmieszą i to bardzo, ale nie jeśli ich autor wyśmiewa kogoś przy okazji robiąc z siebie debila.



Jak opowiedzieć szowinistyczny żart, który by nikogo nie obrażał?? To chyba sprzeczne z założeniem szowinistycznego żartu?? Debila z siebie nie robię, jak sam zauważyłeś już nim jestem. Ó Poprawiłem, żeby nie było błędu (po to się chyba poprawia błędy, żeby ich nie było).

Myślę, że można już skończyć głupią dyskusję. Jak masz mi coś do powiedzenia, dosrania lub jakieś żale do wylania. Wal śmiało na priwa. Resztę Sadoli to ch*j obchodzi (mnie właściwie też ale zawsze posłucham mądrzejszego od siebie, może się czegoś ciekawego nauczę).

Pozdrawiam Biker50 hipokryta-idiota-kretyn.

Resider

2013-04-06, 20:00
o analu z tym gościem moze zapomnieć ;)