Zima

Moby_Dick • 2019-01-25, 23:45
189
k***a! Jest tak zimno, że nawet bankomat pokazuje na minusie.

Noc poślubna

Sadix123 • 2019-01-11, 11:33
201
Nowożeńcy...
Noc poślubna...
Mąż przygotowuje romantyczną kąpiel, po czym woła swoją małżonkę. Kobieta wchodzi do wanny i nagle mąż zaczyna ją topić. Kiedy już prawie straciła przytomność, małżonek wyciągnął ją z wanny i zaczął się do niej dobierać.
Przestraszonej dziewczynie po wszystkim udało się zdobyć telefon i natychmiast zadzwoniła do swojej matki.
- Mamo! Proszę cię zrób coś! Nie wiem co się z nim stało, to jest jakiś psychopata! Najpierw prawie mnie utopił w wannie, a potem się zaczął do mnie dobierać. - powiedziała zapłakana.
Matka wysłuchała ze spokojem swojej córki i powiedziala:
- Ależ uspokój się, on jest przecież wulkanizatorem, więc najprawdopodobniej szukał po prostu dziury.

Babcia

Sadix123 • 2019-01-09, 14:06
104
Wzdłuż ulicy idzie babcia, która niesie w rękach dwie torby. Z jednej z nich wylatują jej stuzłotowe banknoty. Zauważył to wszystko policjant, który postanowił podejść do starszej pani. "Proszę pani! Z jednej z toreb wylatują pani pieniądze." Babcia odwraca się i mówi: "Och, rzeczywiście, będę musiała wrócić się i wszystko pozbierać." Policjant na to odpowiedział: "A skąd w tym wieku pani posiada tyle pieniędzy? Chyba nie z emerytury?" Babcia na to odpowiada: "Panie władzo, mam dom przy stadionie, przy którym rosną krzaki i często kibice chodzą w nie sikać. Postanowiłam się w nich schować z nożyczkami i jak któryś przyjdzie, to mówię sto złoty, albo odetnę!" Policjant na to: "W sumie, to rzeczywiście niegłupi pomysł, ale mogłaby mi pani jeszcze powiedzieć, co jest w środku tej drugiej torby?" Babcia odpowiedziała: "No cóż, nie każdy chce płacić."

BHP

Sadix123 • 2019-01-09, 21:16
647
Na politechnice, na kierunku budownictwo, odbywa się wykład na temat BHP. Profesor mówi do studentów:
Wyobraźcie sobie, że jesteście brygadzistami na budowie. Na waszych oczach pracownik spada z rusztowania. Jakie są wasze pierwsze działania?
Studenci:
- Trzeba zadzwonić po karetkę!
- Zadzwonić na policję!
- Powiadomić krewnych!
Profesor:
- Źle, trzeba założyć kask i uprząż bezpieczeństwa na zwłoki, inaczej pójdziecie siedzieć.

Przemyt zwierząt

Sadix123 • 2019-01-09, 14:24
167
Pewne małżeństwo postanowiło zająć się przemytem zwierząt. Tuż przed kontrolą graniczną mąż mówi do żony: "Zrobimy tak, ja włożę węża pod kapelusz, a ty w stanik włożysz żółwie, a skunksa w majtki." Żona na to: "Skunksa w majtki? Oszalałeś! A co z zapachem?" Mąż: "Cóż, jak zdechnie, to trudno."

Wybuch w kopalni

Mateush444 • 2018-12-23, 18:39
142
Czemu wszędzie w mediach jest mowa o 12 zmarłych polskich górnikach? Przecież wszędzie jest 12 i czech czyli razem 15... Chyba że to ja nie umiem liczyć :shock:

Patologia

niewyrazny • 2018-12-20, 13:13
339
Pamiętam czasy gdy u mnie w domu była taka bieda, ze moj stary z głodu nie miał siły mnie bić.

Szczęście

LouDoova • 2018-12-15, 19:55
169
Zima. Mróz jak sam sk***ysyn, a facet brnie przez śnieg po sam pas, w adidaskach, szortach i podkoszulce. Siny z zimna, nigdzie nie może się schronić i ogrzać. Idzie, idzie, nagle patrzy, kożuch leży- " Ja pie**olę" - myśli facet - "Ale mam dzisiaj szczęście, taki mróz a ja kożuch znalazłem" -Założył i zapie**ala dalej. Już ciepło i morale wzrosło, nagle patrzy, kożuch leży-" Ja pie**olę, ja to mam dziś szczęście, dwa kożuchy w jeden dzień, będzie dla żony". Idzie, idzie, patrzy, kożuch sobie leży- " Ło rzesz, trzy kożuchy w jeden dzień, ja to mam szczęście, będzie dla córki". Zapie**ala dalej i po czasie dojrzał łunę świateł nad jakimś miastem. Dotarł na rogatki, a tam na biednym przedmieściu, stoi mała dziewczynka, na oko 8-9 lat, w samej podomce, na bosaka,zziębnięta i zapałki sprzedaje. " k***a"- myśli facet- " Jakie ja mam dzisiaj szczęście" Jak ją j***ł, to aż płakał ze szczęścia.

Trudne sprawy

Pantilion • 2018-12-14, 21:10
141
Zapytałem kolegę co robi...? Odpowiedział...

"Dokonuję obróbki aqua-termicznej ceramiki, aluminium i stali w warunkach ograniczonej autonomii". Zainteresowawszy się bliżej o ch*j chodzi, okazało się, że zmywa naczynia pod nadzorem żony....
~PowerBoBass • 2018-12-14, 21:40  Najlepszy komentarz Najlepszy komentarz (21 piw)
Skoro już kopiujemy...

Technicznie rzecz biorąc kompletnie błędnie opisał czynność, obróbka nie jest oczyszczaniem. Nie zmienił kształtów ani właściwości przedmiotów. "Hydrotermiczno-mechaniczne usuwanie osadów biologicznych z powierzchni ceramicznych i metalowych" byłoby bliżej.

Różnica

Moby_Dick • 2018-12-14, 10:52
131
Jaka jest różnica między puszczalską laską, a kulą od kręgli?

W kulę od kręgli wchodzą tylko trzy palce.
X