18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dowcipcepcja

~Velture • 2017-11-06, 10:45
Liczyłem na inne zakończenie ale jako jeden z 99% kryptopedałów na sadolu i tak się uśmiechnąłem ;-)


jbone

2017-11-06, 14:11
spalić komuś odbyt.bezcenne.

pierdolnik

2017-11-06, 15:48
Ty Velture bo to zależy z czego się uśmiechnąłeś, z tego, że głupiemu ch*jowi spalili dupę czy dlatego, że zobaczyłeś gościa dupe :amused:

Ja...........ro

2017-11-06, 15:49
Istnieje szansa, jeżeli ktoś ma wiatry jak Wiesław Paleta oraz kurewskiego pecha, że przy takich zabawach (w sensie podpalanie pierdów - nawet przez spodnie!) może dojść do zassania płomienia i spalenia gazów w jelicie co owocuje poparzeniem wewnętrznym jelita grubego i odbytu. Samo poparzenie nie jest śmiertelne a "TYLKO" bardzo bolesne przez dłuższy czas.
ALE jeśli ktoś ma jeszcze bardziej kurewskiego pecha to w przypadku dużego podciśnienie mogłoby naderwać/rozerwać ścianki jelita a to już krwawienie wewnętrzne oraz infekcja wewnętrzna w ch*j i bez natychmiastowej hospitalizacji gwarantowany długi, bolesny zgon.
Sadol uczy sadol bawi, więcej takich filmików proszę kręcić bo jest szansa, iż ktoś pobije nowy rekord Darwina.

Szczególnie, że po wsadzeniu płomienia bezpośrednio w dupę szansa ta rośnie bardzo drastycznie :amused:

Jo...........23

2017-11-06, 16:40
@Velture

Wersji z "zimnym ogniem" nie było? :)

siwybis

2017-11-06, 18:40
ch*j tam z ogniem, oryginalny Achtung to by zrobił furorę.