18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dowcip Zelenskiego , dwóch żydów

niemamskarpet. • 2022-12-14, 19:43
w poniedziałek 11.12.2022 Zelenski opowiedział dowcip w wywiadzie udzielonym Davidowi Lettermanowi ...

"Jak tam sytuacja? Co mówią ludzie?". Drugi mówi: "Wojna (...). Rosja wojuje z NATO" - mówił Zełenski. "No i jak tam?" - pyta pierwszy. "No, jak tam: 70 tysięcy rosyjskich żołnierzy zginęło, stracili prawie wszystkie rakiety, masa sprzętu uszkodzona, no taka jest sytuacja". "A co z NATO?". "NATO jeszcze nie przyjechało"

pitteroo

2022-12-15, 09:30


Dla mnie nadal jest pajacem grającym chójem na pianinie tylko ktoś z niego robi giga celebryte niczym covid19, przecież to żenujący spektakl z podrzędnym aktorzyną w roli głównej, ja osobiście nie mogę patrzeć na te jego orędzia, gra aktorska jak chój.

Tassadar

2022-12-15, 09:53
nowynick napisał/a:

ja pie**olę ale antyżydowski wysryw.... ch*j że to wojna usa-rosja o wpływy nad morzem Czarnym i tak żydzi winni...



wyjaśnić dlaczego co większy konflikt to słychać o żydowskim interesie a nie słychać słowa o interesie Sikhów lub joginów

skywalker75

2022-12-15, 10:06
Siriuz napisał/a:

Co pokazała? Ruscy przecież utrzymują swoje cele, tj trzymać Nato z daleka od swoich granic. Ja wiem, że niektórym się marzy, żeby wysłali bombowce i zrobili naloty dywanowe na miasta...


Komiczne jest jak zmienia się przekaz ruskiej propagandy w miarę pogłębiającej się porażki militarnej

:roll:

Exclip

2022-12-15, 10:55
Siriuz napisał/a:

Co pokazała? Ruscy przecież utrzymują swoje cele, tj trzymać Nato z daleka od swoich granic. Ja wiem, że niektórym się marzy, żeby wysłali bombowce i zrobili naloty dywanowe na miasta...



No że ruscy mają słabą armie, mniej wiecej taką jak ich lotniskowiec admirał kużniecow czy jakos tak. Od 30 lat ciagle zepsuty, raz byl w misji bojowej, a ostatnio sami go rozj***li jak im suchy dok w ktorym go remontowano zatonal i żuram 70 tonowy wyj***ł mu kilku metrową dziure w pokładzie, ponieważ szef stoczni zaj***l kase na naprawe i nie bylo ropy w genratorach pradu od tego doku. Lotniskowiec najdrozsza rzecz w wojsku, a oni nawet ifrastruktury do jego obsługi przez 30 lat nie zbudowali. Taka jest ruska armia.

Wiewór

2022-12-15, 11:50
RoboCat napisał/a:

przeciez ten caly zelenski to jest jeden z "bandy" - wielka gwiazda sie teraz zrobila - a wystarczy popatrzec na powiazania i skad kase bral no ale kaza wiezyc w super hero zelenskiego to ludziki beda to robic.



Kolejne fake newsy rozpowszechniane przez ruskow z łatwością łykane przez kretynow

Siriuz

2022-12-15, 12:41
skywalker75 napisał/a:

Komiczne jest jak zmienia się przekaz ruskiej propagandy w miarę pogłębiającej się porażki militarnej



Chyba raczej zmienia się propaganda Natowska w miarę jak z upływem czasu staje się absrudalna. Domyślam się, że tak samo wierzyłeś w hasełka "jeszcze tylko dwa tygodnie" po roku ich powtarzania.

darek1234

2022-12-15, 13:06
Na ruSSkie gówno wysypujące się na forum powinien być szczególny ban włącznie ze zgłoszeniem do służb specjalnych

Siriuz

2022-12-15, 13:38
darek1234 napisał/a:

Na ruSSkie gówno wysypujące się na forum powinien być szczególny ban włącznie ze zgłoszeniem do służb specjalnych



Tak tłuku, i jeszcze do gazu trzeba wysłać wszystkich którzy mają czelność podważać obowiązującą wykładnię centralnego komitetu

Powiedz mi, jak to jest że często takie zajadłe antyrosyjskie trolle wykazują zamiłowanie do totalitaryzmów? Bo odpowiedz sama się nasuwa, ale może wybijesz mnie z mojego przeświadczenia.

Pietruchm

2022-12-15, 16:48
Obejrzyjcie film od Max Kolonko o pokojowym rozwiązaniu "konfliktu Ukraińskiego", ma tam całkiem ciekawą koncepcję i trochę prawdy której w TV nie usłyszycie :)

Antoni79

2022-12-15, 17:57
To jest wojna usa i izraela z rosją o najbogatsze ziemie na świecie i basen Morza Czarnego. Zajadła wojna do ostatniego Ukraińca o dobra z których Ukraińcy nigdy nie skorzystają. To taki nasz Śląsk z minionej epoki. Rosja nie mogła sobie pozwolić na jego utratę. Rosja nie przegrywa, tylko zmieniła metody. Nie było po dobroci to wezmą wyludnione zgliszcza i pustkowia. Na ludziach nigdy za specjalnie im nie zależało. Co do słabości ich armii- te ich straszne straty to 5% potencjału w sprzęcie i głównie stary złom z magazynów, więźniowie, najemnicy, nieszanowane mniejszości etniczne. Prawdziwe wojsko jeszcze nie walczyło.

apvorek

2022-12-15, 18:24
RoboCat napisał/a:

przeciez ten caly zelenski to jest jeden z "bandy" - wielka gwiazda sie teraz zrobila - a wystarczy popatrzec na powiazania i skad kase bral no ale kaza wiezyc w super hero zelenskiego to ludziki beda to robic.



Ty byś słownik do ręki wziął analfabeto XD

rastaban

2022-12-15, 19:16
RoboCat napisał/a:

przeciez ten caly zelenski to jest jeden z "bandy" - wielka gwiazda sie teraz zrobila - a wystarczy popatrzec na powiazania i skad kase bral no ale kaza wiezyc w super hero zelenskiego to ludziki beda to robic.



Ech ty analnyfabeto...

Geraldinio

2022-12-15, 21:32
RoboCat napisał/a:

przeciez ten caly zelenski to jest jeden z "bandy" - wielka gwiazda sie teraz zrobila - a wystarczy popatrzec na powiazania i skad kase bral no ale kaza wiezyc w super hero zelenskiego to ludziki beda to robic.




RED ALERT!



Wiewór

2022-12-15, 22:52
Siriuz napisał/a:

Tak tłuku, i jeszcze do gazu trzeba wysłać wszystkich którzy mają czelność podważać obowiązującą wykładnię centralnego komitetu
Powiedz mi, jak to jest że często takie zajadłe antyrosyjskie trolle wykazują zamiłowanie do totalitaryzmów? Bo odpowiedz sama się nasuwa, ale może wybijesz mnie z mojego przeświadczenia.



Nie można być antyrosyjskim trollem. Obowiązkiem kazdego normalnego człowieka jest gardzić kacapia.
Widze ze w kgb jakaś nowa narracja towarzyszu.
Mieliście propagandę przygotowana na trzy dni operacji specjalnej a tu k***a zaraz rok stuknie. Pomysły na trolling się kończą. To musi być frustrujace.

niemamskarpet. napisał/a:

jesteśmy pod wpływem propagandy ukraińskiej która zalała Europe przy pomocy naszego rządu, uważam że w żadnym wypadku nie powinniśmy nie doceniać ruskich i sądzić, że oni już się wystrzelali ze wszystkiego i są słabi, bo nie są a krucjaty z kacapami zawsze się źle kończyły.



Tak sa słabi i się wystrzelali. Rzucają ma front czołgi z lat 60 a mobilki idą bez broni w zabawkowych hełmach i chińskich kamizelkach asg.
Jedyne na co ich stać to terroryzowanie ludności cywilnej atakami które nie zmienia lini frontu

Przykro mi onuco.
Przegracie jak zawsze
Wykończy was wyścig zbrojeń. Nie macie szans z całym światem.