18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Dowcip Zelenskiego , dwóch żydów

niemamskarpet. • 2022-12-14, 19:43
w poniedziałek 11.12.2022 Zelenski opowiedział dowcip w wywiadzie udzielonym Davidowi Lettermanowi ...

"Jak tam sytuacja? Co mówią ludzie?". Drugi mówi: "Wojna (...). Rosja wojuje z NATO" - mówił Zełenski. "No i jak tam?" - pyta pierwszy. "No, jak tam: 70 tysięcy rosyjskich żołnierzy zginęło, stracili prawie wszystkie rakiety, masa sprzętu uszkodzona, no taka jest sytuacja". "A co z NATO?". "NATO jeszcze nie przyjechało"

grudzin7

2022-12-14, 22:09
A jak napisałem ten sam żart parę miesięcy temu to admin wyj***ł do sucharów :roll:

SirK.

2022-12-14, 22:11
Najgłupsze zjawisko teraz to to ze kto nie przyjmuje żadnej strony albo wykazuje braku aprobaty Ukraińcom jest już pro rosyjskim trolem, prawda jest taka ze są ludzie którzy nie opowiadają się za żadnej ze strony bo to dwa parszywe kraje złapały się za łby z jednej strony naród który nigdy nie wyszedł z komunizmu i nadal ciągnie stalinowskie praktyki a z drugiej orendownicy upa i bandery którzy do tej pory skandują jego hasła, czczą postać bandery i celebrują dni jego triumfów a masowych mordów na innych, tak wiec nie biorę niczyjej strony bo oboje są siebie warci.
cała ta medialna farsa na temat tej wojenki, wszystkie masmedia nawołują by uważać na rosyjska propagandę medialna i fałszywie newsy a w tym samym czasie podają tylko informacje przekazane przez Ukraińców, straty zniszczenia itd, Rosja straciła już wszystko i większość ludzi według mediów a Ukraina nie ma żadnych strat a nawet wzrost demograficzny bo odebrali kilka porodów, co za bzdury, nie biorąc żadnej strony a obiektywnie patrząc jak już chcą podawać dane to niech robią to rzetelnie a nie stronniczo bo to tez jest propaganda z tym ze ukraińska.
czy wykazywaliśmy takie zaangażowanie w pomoc w związku z konfliktami zbrojnymi w Syrii, Iraku, Iranie, Teheranie, Mozambiku, Wojnie domowej na srilance itd? Nie bo przecież to za daleko wiec mniej ważne bo „nas” nie sięgnie wiec nie ma o co trząść dupami

Poopatulony

2022-12-14, 22:35
Wam się tak tylko wydaje, Rosja może to wygrać.
Rosja ma pływające elektrownie atomowe i to całkiem sporo, a wiemy doskonale że są dobrze popie**oleni, tak jak z Kurskiem.
Kursk dostał torpedą za cwaniakowanie, ale teraz przez tyle lat zrobili się jeszcze bardziej cwani.
Przypomnijcie sobie wypowiedź Lecha Kaczyńskiego w Gruzji z 2008 roku i przestańmy żartować, bo skończymy jak Lech.
Raptem Niemcy zabronili nam budowy elektrowni atomowej.

Kiszonyogórekwadrianie

2022-12-14, 22:40
nowynick napisał/a:

ja pie**olę ale antyżydowski wysryw.... ch*j że to wojna usa-rosja o wpływy nad morzem Czarnym i tak żydzi winni...



Ssij qtasa swoim panom pederasto

Masturbator18

2022-12-14, 22:41
Są dwa rodzaje

Na to czyli że co?
I NATO sojusz demokratyczny
Bystości dwa kabelki razem poszukać krążąc palcami

ra0mir

2022-12-14, 22:47
smc napisał/a:

Myślisz, że oni jeszcze żyją...?



Pewnie jeszcze niektórzy tak. A czemu pytasz dziadku?

freaky

2022-12-14, 22:52
NATO nie przyjechało? Gdyby nie natowski sprzęt, uzbrojenie i amunicja to wojna byłaby już rozstrzygnięta. Swoją drogą straty w ludziach po obu stronach są pewnie podobne.

Ryszardowo

2022-12-14, 23:10
Ja już jestem za stary na ten portal. Kwestia żydowska jest po to, żeby odwrócić uwagę od agentury ruskiej na terenie naszego kraju. Co nam żydzi aktualnie robią, po co ciągnąć wizerunek złego żyda ? Tymczasem w Polsce po 89 mnóstwo ruskiego gówna zostało w Polsce pozmieniało nazwiska, część została w polityce. To, że piszecie tu o żydach zamiast to porządna robota ruskich służb specjalnych, ruszcie k***a czasem głową to nie boli, tyle w temacie.

UrlichUrwich

2022-12-14, 23:13
Sprytnie wplatal w to wszystko Zydow.

dżonyłojlker

2022-12-14, 23:52
grudzin7 napisał/a:

A jak napisałem ten sam żart parę miesięcy temu to admin wyj***ł do sucharów



I dobrze zrobił. Teraz możesz zgłosić, że było i to gówno też wyleci.

skywalker75

2022-12-15, 03:20
Ryszardowo napisał/a:

Ja już jestem za stary na ten portal. Kwestia żydowska jest po to, żeby odwrócić uwagę od agentury ruskiej na terenie naszego kraju. Co nam żydzi aktualnie robią, po co ciągnąć wizerunek złego żyda ? Tymczasem w Polsce po 89 mnóstwo ruskiego gówna zostało w Polsce pozmieniało nazwiska, część została w polityce. To, że piszecie tu o żydach zamiast to porządna robota ruskich służb specjalnych, ruszcie k***a czasem głową to nie boli, tyle w temacie.


Pełna zgoda

zlaskipanskiejbozydarr

2022-12-15, 06:46
xiro napisał/a:

byli, sa i beda winni



A ty byłeś jesteś i umrzesz głupi :)

Sv...........ge

2022-12-15, 07:39
j***ć ruskich i ukrów. Niech się wybijają. W pewnym sensie to wojna domowa. I tyle.

htp

2022-12-15, 09:07
joeblacktwo napisał/a:

Kto by nie wygrał i tak żydzi zyskają


taylorswift napisał/a:

żydzi odpowiedzialni za całe zło na świecie


krzysieks997 napisał/a:

Żydokomuna objęła wszystkie ważniejsze stołki w Polsce zaraz po wojnie. U ukrów już są - teraz tylko umocnią swoją pozycje i zrobią to samo co z Polską…


Macie wyraźnie kompleksy. Nie wiadomo, czy na punkcie Żydów, czy bycia Polakiem.


niemamskarpet.

2022-12-15, 09:16
jesteśmy pod wpływem propagandy ukraińskiej która zalała Europe przy pomocy naszego rządu, uważam że w żadnym wypadku nie powinniśmy nie doceniać ruskich i sądzić, że oni już się wystrzelali ze wszystkiego i są słabi, bo nie są a krucjaty z kacapami zawsze się źle kończyły.